Poptávám ovocnou dřevinu

Poptávám ovocnou dřevinu

Poptávám třešeň Prunus avium Kordia. Jaká je cena a vhodná doba pro jarní výsadbu. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 07:30

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:26

Kontaktní osoba:
Macháčková Helena

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letní zahradnické trhy Flora Olomouc - zahradnická výstava a veletrh

Letní zahradnické trhy Flora Olomouc - zahradnická výstava a veletrh

Letní zahradnické trhy se konají od 15. do 18. srpna 2019. Těšit se můžete na prodej květin, okrasných dřevin, zahradnického sortimentu a drobné zahradní mechanizace, pomůcek či potřeb včetně zajímavého doprovodného programu.


Zahradnictví s velkým výběrem květin, stromků i keřů

Zahradnictví s velkým výběrem květin, stromků i keřů

Sháníte kvalitní zahradnictví s širokým sortimentem produktů v Opavě? Pak navštivte společnost GARDEN CENTRUM - RAIDA, kde Vám nabízíme vše od stromků, květin, přes keře, až po hnojiva. Nabízíme veškeré služby květinářství. U nás naleznete tyto rostliny: - jehličnaté a listnaté stromy - dřeviny - okrasné a ovocné keře - hrnkové květiny - řezané květiny - balkonové rostliny. Sadba: - zelenina - letničky - jahodníky. Přijďte nás navštívit, poradíme Vám také jak zkrášlit Vaší zahradu a jak vybrat správné rostliny. Provádíme návrhy a sadové úpravy zahrad, dle vašeho přání. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Prodej a pěstování lesních sazenic - buk lesní, smrk

Prodej a pěstování lesních sazenic - buk lesní, smrk

Lesní sazenice pěstujeme na polích i ve sklenících klasickým způsobem buď jako semenáčky, nebo podřezané či školkované sazenice. Případně také jako poloodrosky a odrostky nebo v PE obalech o objemu kolem 600 cm3. Prodej lesních sazenic: - borovice lesní - smrk - dub lesní.


Plotové túje z vlastní produkce Liberec - chrání před hlukem a zajistí soukromí

Plotové túje z vlastní produkce Liberec - chrání před hlukem a zajistí soukromí

Zahradnické centrum Diké Příšovice, Liberec Vadí vám na zahradě pohledy nebo hluk z ulice? Chcete mít nerušené soukromí při posezení na zahradě nebo u domu? Nebo potřebujete funkčně oddělit dva pozemky? Pak skvělým řešení jsou živé ploty z tújí. My nabízíme plotové túje z vlastní produkce. Dřeviny na živé ploty pěstujeme ve volné půdě. Kromě tújí u nás naleznete i habr, jalovce, jehličnany včetně roubovanců nebo solitérní okrasné keře. Přijďte si k nám do Zahradnického centra Diké v Příšovicích vybrat, rádi poradíme.


Prodej ovocných stromků a především kvalitně pěstovaných meruněk různých odrůd

Prodej ovocných stromků a především kvalitně pěstovaných meruněk různých odrůd

Pokud si chcete na svou zahrádku pořídit meruňku, neváhejte se obrátit na Zahradnictví URBAN v Želešicích. Toto zahradnictví s dlouholetou tradicí Vám nabízí hned z několika odrůd meruněk. Můžete si tak vybrat z podnoží: - ISTARA - Meruňkový semenáč - Myrobalán Nebo si vybrat některou z odrůd poloraných: - Lejuna - Legolda - Velkopavlovická - Maďarská - Goldrich - Marlen a odrůd pozdních: - Leala - Bergeron V zahradnictví URBAN rovněž připravují prodej původních českých odrůd jako Hajanská hraběcí, Viktoria Hamanova, Želešnická, Bohutická, Bohutická ananaska a Miroslavská. Pořiďte si i Vy na Vaši zahrádku některou z rozličných druhů meruněk a potěšte se tak v létě jejich báječnou a šťavnatou chutí. Pokud si nebudete vědět rady, jaký ovocný stromek nebo odrůda je vhodná, v Zahradnictví URBAN Vám rádi poradí.


Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum Diké, je místo kde naleznete okrasné dřeviny ale i různá hnojiva a mnoho dalších věcí pro správná udržování Vaší zahrady. Víte, že Diké byla řecká bohyně míru, klidu, pořádku a spravedlnosti? V současné době tyto vlastnosti najdete na jednom místě – v zahradním centru DIKÉ. Jedině v přírodě totiž můžete najít harmonii a klid v této uspěchané době. Proto je potřeba starat se o svou zahradu. Diké se člení na 5 oblastí: - Zahradní centrum - Okrasná školka - Velkoobchod školkařskými výpěstky - Velkoobchod zahradnických potřeb - Prodej termofoliovníků Zahradní centrum Diké je přímo rájem zahrádkářů. Najdou zde totiž vše potřebné pro zvelebování a udržování své zahrady. U nás najdete široký sortiment rostlin – bonsaje, ovocné dřeviny, popínavky, trvalky, letničky, vodní a bahenní rostliny, ale také mnoho dalších rostlin. Přesvědčte se na vlastní oči, najdete nás zhruba 2 kilometry za Turnovem, v blízkosti rychlostní komunikace. U nás si ale můžete vybírat z mnoha dalších výrobků. Nabízíme totiž široký výběr zahradních doplňků a sortimentu potřebného k udržování zahrady: hnojiva, zahradnické zeminy, osiva, keramiku, nářadí, truhlíky, kameny, rákosové a proutěné zboží a mnoho dalších. Součástí zahradního centra je také okrasná školka o rozloze 21 hektarů. Zde si můžete za výhodnou cenu zakoupit rostliny zejména z kontejnerů, jako: - Roubované dřeviny na kmínku (listnaté i jehličnaté) - Okrasné dřeviny - Solitérní keře - Vzácné dřeviny Tyto rostliny distribuujeme jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům, např. zahradním centrům nebo městské správě pro výsadbu zeleně v městech. Díky Diké vás nezastaví ani nepříjemné počasí. V našem sortimentu totiž najdete i termofoliovníky, díky kterým vytvoříte pro své rostliny optimální tepelné a klimatické vlastnosti. Dodáváme kvalitní a profesionální termofoliovníky německých firem Schick a Bieber. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit termofoliovník přesně podle vašich rozměrů a požadavků.