Palivové dřevo, Německo

Palivové dřevo, Německo

Poptávám palivové dřevo buk nebo dub, štípané, max. délka 0.5 m, naložené nákladní auto s dodáním do Oelsnitz/E. u Chemnitz (Saská Kamenice), cenová nabídka?

Původní znění:
Anfrage
Suche Brennholz Buche oder Eiche, gespalten. max. Länge 0.5 m. Eine LKW Ladung jährlich mit Anlieferung nach Oelsnitz/E. bei Chemnitz (Preisangebote?)
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 12:14

Platnost poptávky:
28.04.2014 11:38

Kontaktní osoba:
H. Neef

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
BRD

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevo na prodej - kvalitní palivové dřevo na topení - suché i polosuché dřevo

Dřevo na prodej - kvalitní palivové dřevo na topení - suché i polosuché dřevo

Hledáte firmu u které by jste si mohli nakoupit, či zajistit dřevo na topení? Sháníte firmu v okolí Znojma, která má dřevo na prodej? Společnost PRODEX, spol. s r.o.se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou v okresu Znojmo nabízí prodej, distribuci dřeva a jiného paliva na topení. Nabízíme k prodeji palivové dřevo a brikety. Dřevo: -dub, buk, akát, jasan, habr, javor -krbové dřevo -koks -uhlí -třísky na podpal -brikety -ekobrikety -rozvoz dřeva Na aktuální ceny nabízeného dřeva k prodeji je vždy potřeba volat. Dřevo Vám rádi přivezeme. Prodej i rozvoz nabízíme pro celou jižní Moravu.


Prodej volně sypaného palivového dřeva

Prodej volně sypaného palivového dřeva

Chcete-li zásobu palivového dřeva, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše společnost WOOD RAKUŠAN se zabývá výrobou a prodejem volně sypaného nejen palivového dříví. Na výrobu používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC, které si sami vybíráme, abychom si zajistili kvalitu vstupních materiálů a tím i konečnou kvalitu výrobků. Na výběr máte dřevo měkké (smrk, borovice) i tvrdé (dub, buk, bříza, jasan, akát). Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs (jeden prostorový metr sypaný). Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš hlavní sklad v Mladoňovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku palivového dříví a jejich ceník naleznete na webových stránkách.


Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Ceny energií stoupají, proto roste zájem o kvalitní palivové dřevo na topení. Prodej palivového dříví v Kroměříži a okolí zajištuje Pila Lubná. Jsme výrobci a prodejci palivového dříví. Štípané palivové dřevo je vhodné pro topení v kotli, krbu či peci. Prodáváme proschlá polena z tvrdého dřeva. Pokud máte zájem o nákup palivového dříví, pošlete nám objednávku mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky. Cena dřeva je u nás stabilní a příznivá.


Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kvalitní a dlouho hořící dříví Vám zajistí firma PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO - Pavel Neugebauer se sídlem v Osečnici u Rychnova nad Kněžnou. Naší hlavní specializací je prodej palivového a krbového dřeva pocházejícího z ryze českých orlických lesů. Dále se zabýváme kompletní lesnickou činností, tedy těžbou a odvozem daného dřeva. Vybrat si můžete z různých typů prvotřídního dříví s vysokou výhřevností. V rámci zkvalitňování našich služeb nově vykupujeme lesní pozemky a v případě potřeby také provádíme jejich znalecký odhad. Zatopte si v krbu voňavým dřevem, jež Vám rázem vykouzlí tu pravou domácí pohodu.


Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Nemrzněte ve studených zimních měsících a vytvořte si to pravé teplo domova. Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností vám vytopí dům nebo byt na celou noc! Jejich prodej včetně dodávky vám zajistí společnost společnost T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Výhody německých briket - dlouho hoří, mají vysokou výhřevnost, jsou odolné vůči vodě nebo navlhnutí, lze je uskladnit ve vyšší vrstvě (nehrozí samovznícení), mají nízký obsah prachu a také nízký zbytek popelovin - lze je použít i na topení v krbech. Německé brikety jsou kvalitní a hoří pomalu a dlouho. Vytopí dům na celou noc a není vůbec nutné přikládat: - brikety německé 2" (REKORD) - výhřevnost min. 19 MJ/kg - brikety německé 3'' (UNION) - výhřevnost 19,8 MJ/kg - brikety německé 7" (UNION) - výhřevnost 19,8 MJ/kg. Zakoupit je lze na obou pobočkách firmy a to jak v Popovicích u Jaroměřic nad Rokytnou, tak i v Krahulově.


Podzimní akční ceny na uhlí a brikety, rozvoz po Hlinsku zdarma

Podzimní akční ceny na uhlí a brikety, rozvoz po Hlinsku zdarma

Uhelné sklady Hlinsko Máme pro vás připravenou skvělou nabídku suchého hnědého uhlí z produkce dolu SD Bílina - Ledvice. V naší nabídce naleznete i německé brikety REKORD. Kvalitní suché uhlí přivezeme a složíme do sklepa pomocí pásového dopravníku. Což jistě ocení každý, komu již síly neslouží. Aktuální ceník: Ledvické uhlí ( Doly Bílina ) AKCE !!!!!!!! Ořech 1. AKCE bez DPH 3.119,83 s DPH 3.775kč/t Ořech 2. AKCE bez DPH 2.927,27 s DPH 3.542kč/t Kostka AKCE bez DPH 3.250,41 s DPH 3.933kč/t Německé brikety REKORD AKCE !!!!!!!! Brikety malé 2“ AKCE bez DPH 3.533,06 s DPH 4.275kč/t Brikety střední 4“ AKCE bez DPH 3.533,06 s DPH 4.275kč/t Brikety velké 6“ AKCE bez DPH 3.624,79 s DPH4.389kč/t Kovářské uhlí bez DPH 5.041,32 s DPH 6.100