Palivové dřevo, Německo

Palivové dřevo, Německo

Poptávám palivové dřevo buk nebo dub, štípané, max. délka 0.5 m, naložené nákladní auto s dodáním do Oelsnitz/E. u Chemnitz (Saská Kamenice), cenová nabídka?

Původní znění:
Anfrage
Suche Brennholz Buche oder Eiche, gespalten. max. Länge 0.5 m. Eine LKW Ladung jährlich mit Anlieferung nach Oelsnitz/E. bei Chemnitz (Preisangebote?)
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 12:14

Platnost poptávky:
28.04.2014 11:38

Kontaktní osoba:
H. Neef

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
BRD

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket i s dopravou vč. složení

Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket i s dopravou vč. složení

Hledáte-li dodavatele uhlí, který Vám dodá kvalitní uhlí za nízkou cenu a ještě se Vám postará o dopravu i složení přímo do sklepa, pak společnost Uhelné sklady Havířov s.r.o. splní Vaše přání. Uhelné sklady Havířov jsou dobře dostupné zákazníkům, kteří jsou z okolí Ostravy, Havířova, Karviné, Bohumína, Orlové nebo Českého Těšína. Zabýváme se prodejem kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket. Máme toto zboží nejen volně ložené, ale i pytlované v prodyšných jutových pytlech. Při nakládce uhlí je pro nás samozřejmostí přítomnost a osobní kontrola zákazníka zboží na cejchované váze. Před zakoupením zboží, si můžete pro vyzkoušení odebrat vzorek zdarma. V rámci péče o naše zákazníky máme pro Vás službu dopravu zdarma do 20-30 km dle druhu a množství zakoupeného zboží. Více informací k podmínkám této služby naleznete na webu u každého druhu sortimentu zvlášť. Dále složení zakoupeného uhlí dopravníkovým pásem přímo k Vám do sklepa. Naší prioritou je prodej kvalitního zboží a spokojený zákazník.


Kvalitní černé a hnědé uhlí, koks, brikety – prodej a doprava včetně složení

Kvalitní černé a hnědé uhlí, koks, brikety – prodej a doprava včetně složení

Bydlíte v okolí Příboru, Frýdku-Místku, Nového Jičína nebo Kopřivnice a hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního černého i hnědého uhlí, koksu nebo briket? Navštivte Uhelné sklady Příbor, které spadají pod společnost Uhlí Morava s.r.o. a budete zaručeně spokojeni. Dodáváme kvalitní suroviny za nízké ceny a pro spokojenost zákazníka poskytujeme službu dopravu zdarma do 20-30 km dle druhu a množství zakoupeného zboží a složení dopravníkovým pásem přímo k Vám do sklepa. Více informací k poskytovaným službám naleznete na webu. Sortiment: - černé a hnědé uhlí - koks + brikety + černé podsytné - štěrky, písky, kamení - pytlované uhlí a koks – pytlované v prodyšných jutových pytlech - skládaní uhlí - autodoprava, pronájem kontejnerů, půjčovna nářadí a půjčovna vozíků Zákazníci jsou pravidelně informování o možnosti zvýhodněné koupě uhlí a o plánovaných akcí. Navíc si zákazník může bezplatně odebrat vzorek uhlí k vyzkoušení. Samozřejmostí je u nás i osobní kontrola zákazníkem při nakládce uhlí a kontrola na cejchované váze.


Prodej a doprava černého a hnědého uhlí, koksu a briket včetně složení u zákazníka

Prodej a doprava černého a hnědého uhlí, koksu a briket včetně složení u zákazníka

Potřebujete-li dodavatele kvalitního uhlí, na kterého se můžete opravdu spolehnout, oslovte Uhelné sklady Opava patřící pod společnost Uhlí Morava s.r.o. Naše sklady jsou dostupné pro zákazníky z okolí Opavy, Vítkova, Krnova, Hlučína a Fulneku. Zákazníky pravidelně informujeme o možnosti zvýhodněného nákupu uhlí a o plánovaných akcích. Další výhody nákupu u nás: - doprava zdarma do vzdálenosti 20 – 30 km – tato služba se odvíjí dle druhu a množství objednaného zboží, více informací na webu - složení dopravníkovým pásem nebo ručně přímo do sklepa zákazníka - možnost odebrání vzorku zdarma před samotným nákupem - osobní kontrola zákazníka při nakládce uhlí - kontrola hmotnosti na cejchované váze - osobní přístup ke každému zákazníkovi - stabilní kvalita uhlí Náš sortiment a služby, které pro Vás máme: - černé a hnědé uhlí - koks, brikety - štěrky, písky a kamení - pytlované uhlí a koks - skládání uhlí - autodoprava - půjčovna vozíku - půjčovna nářadí - pronájem kontejneru Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka.


Uhlí hnědé a černé, palivové dřevo, dřevěné brikety, dovoz štěrku a písku

Uhlí hnědé a černé, palivové dřevo, dřevěné brikety, dovoz štěrku a písku

Potřebujete si udělat zásoby paliva na zimu? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Paliva Stránský a Stránský, která sídlí v obci Smržovka v okrese Jablonec nad Nisou. Specializujeme se na prodej a dopravu Bílinského nízkosirnatého hnědého a černého uhlí, koksu a briket. Dále nabízíme i palivové dřevo štípané či v pytlích a dřevěné brikety. Veškerá paliva Vám v okolí našich skladů ve Smržovce a Tanvaldu dodáme do tří dnů. Po domluvě je možnost objednání složení uhlí za pomoci dopravních pásů až na místo určení například do sklepa. Poskytujeme i přepravní služby pro dovoz štěrku a písku.


Suché bukové dřevo na topení - řezané bukové válečky

Suché bukové dřevo na topení - řezané bukové válečky

Pokud sháníte kvalitní dřevo na topení v krbu či kamnech, přijeďte si pro řezané bukové válečky do Bílovic u Uherského Hradiště - společnost Wood Cité, s.r.o. prodává suché bukové dřevo zbavené kůry a krácené na válečky o délce 30-33cm. Bukové dřevo Vás překvapí vysokou výhřevností. Řezané válečky se vyrábí z nejkvalitnějšího buku, který prošel procesem paření horkou vodní párou, díky tomu je ze dřeva vyplavena míza i agresivní třísloviny - nehrozí tedy poškození kovových částí kamen, krbů při hoření. Cena od 1500,-/ PRM (prostorový metr skládaného dřeva).


Prodej palivového, krbového dřeva a briket na topení Znojmo

Prodej palivového, krbového dřeva a briket na topení Znojmo

Sháníte prodejce dřeva a briket na topení v okolí Hrušovan nad Jevišovkou již teď a chcete se předzásobit na zimu? Pak je tu společnost PRODEX, spol. s.r.o. se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkouv blízkosti mešta Znojma, která se zabývá prodejem briket a dřeva určeného k topení. Nabízíme dřevo: -tvrdé dřevo, palivové dřevo a krbové dřevo pytlované. Do tvrdého dřeva na prodej řadíme a zakoupíte u nás: dub, akát, buk, směsi(jasan, javor, habr). Nabízené brikety: -brikety dřevěné, uhelné a ekobrikety. Mimo dřevo na topení a briket na topení nabízíme i uhlí a koks. Můžete si u nás také zakoupit třísky k podpalu.