Kosmetické nástroje, Pákistán

Kosmetické nástroje, Pákistán

Aerona Beauty je výrobní a exportní společnost v oblasti nástrojů pro péči o krásu / manikúru a pedikúru, jako jsou holičské nůžky, kleštičky na kůžičku, nůžky na prostřihávání vlasů, profesionální kleštičky na nehty, víceúčelový nástroj young nails magic wand, nůžky na stříhání vlasů, kleštičky na nehty, robustní kleštičky na nehty palců na noze, další nástroje pro péči o nehty, manikúrní soupravy, odstraňovač uhrů, pinzety na obočí, péče o pleť, kosmetické výrobky. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s odběrateli.
www.aeronabeauty.com

Původní znění:
Establishing business cooperation
Aerona Beauty is a manufacturing & export company of beauty care/manicure and pedicure instruments like barber scissors, cuticle nippers, hair thinning scissors, professional nail cutters, young nails magic wand, hair cutting scissors, heavy duty toenail cutters, nail nippers, arrow point nail cutters, nail clippers, pushers, blackhead removers, manicure sets, eyebrow tweezers, Nail files, callus removers, skin care and beauty supplies all over the globe.
www.aeronabeauty.com
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2014 10:35

Platnost poptávky:
30.04.2014 10:24

Kontaktní osoba:
Bilal Malik

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Punjab

Obrázek:
Kosmetické nástroje, Pákistán

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb pro kadeřnické salony

Velkoobchod profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb pro kadeřnické salony

Pečujte o vlasy svých zákaznic a zákazníků s vlasovou kosmetikou od společnosti Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky. Pro ty nejlepší kadeřnické salony jsme připravili široký sortiment profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb, které naleznete v našem velkoobchodě v Hradci Králové. U nás si můžete vybrat z pestré škály vlasových přípravků, ať už se jedná o barvy na vlasy, šampony, balzámy, tužidla, vosky a další stylingové preparáty. Veškerá vlasová kosmetika pochází od světových značek, jako jsou Subrina professional, Vitalit´ys, Schwarzkopf a mnoho dalších. Kvalitu Vašeho stříhání ještě více podtrhnete našimi kadeřnickými potřebami, především ostrými nůžkami, fény, hřebeny i natáčkami.


Nehtový velkoobchod Praha - výhradní zástupce značky JESSICA

Nehtový velkoobchod Praha - výhradní zástupce značky JESSICA

Pokud hledáte široký výběr potřeb pro manikúru, pedikúru a péči o přírodní nehty, pak se s jistotou obraťte na společnost Krásné nehty s.r.o. z Prahy, nehtový velkoobchod. Společnost Krásné nehty s.r.o. je výhradním zástupcem značky JESSICA, která je proslavená kvalitní péčí o přírodní nehty. V nabídce tak naleznete produkty uzpůsobené k individuální péči o nehty každé klientky, ale také možnost doplňkového vzdělávání či nastartování nové kariéry v rekvalifikačních kurzech. Kvalitní péči o přírodní nehty a široký výběr produktů žádejte u nehtového velkoobchodu a zástupce značky JESSICA , u společnosti Krásné nehty s.r.o.


Eshop - potřeby pro manikérky a pedikérky - široký výběr pomůcek pro Vaši práci

Eshop - potřeby pro manikérky a pedikérky - široký výběr pomůcek pro Vaši práci

Zastupujeme značky od firmy JESSICA a jsme výhradními dovozci této značky. V našem katalogu si můžete vybrat: barevné gely UV, produkty Geleration, Phenom a Fusion, manikúra Jessica , Jessana a P.Shine, pedikúra Zenspa, pilníky a další. Další desítky produktů naleznete v naší výprodejové a akční sekci. Pokud si chcete prohlédnout celý katalog, naleznete nás na webových stránkách: www.krasnenehty.cz, nebo zavolejte na bezplatnou linku: 800 100 296.


Prodlužování vlasů, prodej vlasů, příčesků a příslušenství

Prodlužování vlasů, prodej vlasů, příčesků a příslušenství

Každá žena, která nemá od přírody krásné, bohaté vlasy, má možnost si k dlouhým a hustým vlasům dopomoci. Prodlužování vlasů a zahuštění provádí ve vlasovém studiu Magic hair. Zabýváme se i prodejem vlasů, příčesků a příslušenství. Navštivte naše vlasová studia - Uherské Hradiště či Praha. Vybereme vlasy přesně podle Vaší struktury, aby vám seděly a výsledek vypadal naprosto přirozeně. Prodej: - kvalitní středoevropské a východoevropské vlasy - několik jednotných odstínů i melírovaných odstínů - vlasy rovné, vlnité, melírované - příčesky. Metody prodlužování vlasů: - keratin - clip in - micro ring Dopřejte svým vlasům to, co si opravdu zaslouží. Pokud máte zájem o prodloužení vlasů, zavolejte nám a my rádi oodpovime na všechny Vaše dotazy.


Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, maloobchod, velkoobchod

Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, maloobchod, velkoobchod

Firma PULS – PRAHA s.r.o. provozuje maloobchod, velkoobchod a e-shop s vybavením pro kadeřnické a kosmetické salóny. Se zásobováním kadeřnických a kosmetických salónů máme více jak 20leté zkušenosti. Prodáváme produkty té nejvyšší kvality, a to pouze od ověřených dodavatelů. Na našem internetovém obchodě naleznete veškeré kadeřnické potřeby jako jsou fény, kulmy, difuzéry, vysoušeče vlasů, kadeřnické stolky, umyvadla, vozíky, mobilní kufříky a pouzdra, nůžky, kartáče a hřebeny, cvičné hlavy, misky na barvy, pláštěnky, zástěry, alobaly, čepice, natáčky, pinety, sponky a samozřejmě i vlasovou kosmetiku od tuzemských i světových značek (barvy, pasty, gely, laky, šampony, kondicionéry. V našem velkoobchodu či maloobchodu, ale také na e-shopu si můžete vybrat nábytek pro Váš kadeřnictví nebo kosmetický salón.


UV gely na nehty, e-shop -  vše co potřebujete pro modeláž nehtů

UV gely na nehty, e-shop - vše co potřebujete pro modeláž nehtů

UV gely poskytují kvalitní inovativní péči o umělé i přírodní nehty Produkty obsahují unikátní flexibilní složení, které zamezí odštěpování a odlamování nehtů a vypadají působivě. Nehty jsou pod gelem přirozeně pružné a chráněné. Jsou schopné nadále přijímat vlhkost a volně dýchat a přitom vypadají upraveně. V našem internetovém obchodě naleznete také mnoho profesionálních laků v mnoha UV odstínech a efektech, podkladové zpevňující laky pro měkké a lámavé nehty, hydratační krémy, korektory poškození, pilníčky a další potřebné manikurní náčiní, které opět vytvoří krásné a pěstěné ruce. Pochlubte se pěstěnými zdravými nehty s naší UV kosmetikou.