Letní použité oblečení, obuv, Togo

Letní použité oblečení, obuv, Togo

Poptáváme letní smíšené použité oblečení v obrovských balících, také poptáváme použitou obuv ve velkém množství. Hledáme spolehlivé dodavatele.

Původní znění:
Inquiry
Text:

Inquiry
We are interested in importing summer mix used clothings in Giant bales also we are interested in buying used shoes in large quantities, so reliable suppliers and exporters should contact us with their best offer.
Poptávka byla vložena dne:
25.02.2013 09:20

Platnost poptávky:
25.05.2013 09:07

Kontaktní osoba:
Usim Philip

Kontaktní email:

Telefon:
+22 890 228 761

Fax:
+22 822 215 706

Země:
Lome-Togo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné zlato, zlaté šperky - bazar, prodej, výkup

Levné zlato, zlaté šperky - bazar, prodej, výkup

Zlato neztrácí na hodnotě, pokud tedy chcete ušetřit a pořídit zlaté šperky za výrazně nižší cenu než ve zlatnictví, navštivte bazar, zastavárnu ve svém okolí. Firma Foxis s.r.o. Zlín - 1.zlínská zastavárna průběžně doplňuje šperky, které jsou určeny k prodeji - vybírejte zlaté prsteny, náušnice, řetízky, náramky. Pořídíte u nás i snubní prsteny. Navštivte naši provozovnu Zlín, Bartošova 4393. Zabýváme se i výkupem zlata. Výkup: - zlaté šperky - starožitné šperky - zlaté mince, investiční slitky - zlaté hodinky.


Zlaté šperky a zlato za skvělé ceny má na webu Zastavárna Kroměříž

Zlaté šperky a zlato za skvělé ceny má na webu Zastavárna Kroměříž

Většina z nás je nadšená, pokud jako dárek dostaneme zlatý šperk. Nemusí jít o nové zlaté šperky a přesto vzbudí ohromný dojem ! Zastavárna Kroměříž má za skvělé ceny na prodej velký výběr šperků zlatých i z bílého zlata. Vysoká kvalita je u nich zaručena. V našem eshopu zlatoshop.cz si prohlédněte nabídku zlata - najdete dámské i pánské prsteny s drahými kameny i se zirkony, dámské náušnice, náramky, řetízky, přívěšky. Zboží z výkupu nabízíme na prodej za velmi nízké ceny od 690,-Kč/gram. Zlato vykoupíme za nejvyšší možnou cenu až 800 Kč za 1/gram. Využijte formulář na webu a proveďte rezervaci zboží, nebo zadejte poptávku. Naše provozovna je na adrese: Dobrovského 170/5, Kroměříž.


Eshop šperků-nové, použité, zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky

Eshop šperků-nové, použité, zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky

Velký výběr zlatých šperků z výkupu najdete v eshopu zlatoshop.cz, který provozuje Zastavárna a Bazar Kroměříž. Vybírat můžete použité i nové šperky ze zlata - zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky i přívěsky. Zákazníky máme nejen v regionu Zlín a Kroměříž, ale po celé ČR. Po domluvě lze zaslat i na Slovensko. Pořiďte u nás zlaté šperky jednoduše online, až o 70% levněji než v běžném zlatnictví. Skladem je více než 1 500 ks zboží - dámské i pánské šperky ze žlutého i bílého zlata.


Použité zlaté prsteny z bazaru za nízké ceny - dámské i pánské prsteny

Použité zlaté prsteny z bazaru za nízké ceny - dámské i pánské prsteny

Na zlaté šperky se specializuje Zastavárna a Bazar EMPIRE Kroměříž. Naše nabídka šperků je mimořádná, můžete vybírat použité zlaté prsteny dámské i pánské, zlaté náramky, řetízky i náušnice. Z bazaru pořídíte použité zboží za velmi nízké ceny, prodáváme však i nové zboží. Nemusíte mít obavy z nákupu, veškeré šperky prochází chemickou kontrolou pravosti ryzosti, jsou opuncovány platným puncem a prochází chemickým i mechanickým čištěním. Vybraný šperk si můžete snadno rezervovat vyplněním poptávkového formuláře na webu. Zákazníky máme po celé ČR. Zasíláme zboží i na Slovensko.


Levné zlaté a starožitné šperky lze pořídit z bazaru i přes eshop

Levné zlaté a starožitné šperky lze pořídit z bazaru i přes eshop

Není nutné kupovat šperky a zlato draze, můžete je pořídit levně z bazaru - nyní dokonce i přes eshop. Zlaté i starožitné šperky jsou dárkem, který bude mít u Vašich blízkých zaručený úspěch. Vybírejte v eshopu zlatoshop.cz z nabídky zlatých šperků z výkupu i propadlých zástav firmy Zastavárna a Bazar Kroměříž. Takto pořídíte nejen staré, ale i nové šperky. Kvalitu prověřujeme při výkupu ! Máme více než 1 500 ks nabízeného zboží - dámské náušnice, náramky, řetízky, přívěšky a pánské řetízky a prsteny s drahými kameny i se zirkony. Zboží z výkupu nabízíme na prodej za velmi nízké ceny od 690,-Kč/gram. Aktuální výkupní cena zlata 14 karátů 585/100 a zlatých zlomků je 400 Kč/gram. U konkrétního šperku je možnost vyplnit Poptávkový formulář, tím bude provedena rezervace zboží. Najdete nás na adrese: Dobrovského 170/5, Kroměříž.


Zlato z bazaru, z výkupu - zlaté šperky, přívěsky, brože z různých druhů zlata

Zlato z bazaru, z výkupu - zlaté šperky, přívěsky, brože z různých druhů zlata

Vyberte si na webu firmy Zastavárna a bazar Kroměříž zlato z výkupu. Najdete zde nové i použité zlaté šperky - přívěsky, brože, řetízky, náramky, prsteny i náušnice. Zlato, šperky z bazaru pořídíte až o 60% levněji než ve zlatnictví. Pravidelně doplňujeme zboží z výkupu na web. Veškeré šperky projdou chemickým i mechanickým čištěním a chemickou kontrolou pravosti ryzosti. Prodávané zboží má vždy platný punc, nemusíte mít tedy obavy z nákupu. Doporučujeme rezervovat si vybraný šperk vyplněním poptávkového formuláře na webu. Zasíláme zboží nejen v rámci ČR, ale také na Slovensko.