Poptávám lékařský zákrok
Poptávám lékařský zákrok. Dobrý den, zeptám se kolik stojí operace hemoroidů leasrem a jestli bych měla nárok na finanční příspěvek, když mám plicní arteriální hypertenzi a chronickou žilní nedostatečnost. Děkuje Jana Brabencová.
Poptávám služby zubního lékaře
Přeji příjemný den, bohužel jsme se museli rozloučit s naší paní zubřkou z důvodu penze a já, můj muž a dva synové hledáme bohužel dlouho marně zubního lékaře..byly bychom velmi vděční za případnou péči ... kontaktovala jsem více jak dvacet ordinací v okolí ale bezúspěšně...předem děkuji za odpověď
Poptávám služby zubního lékaře
Hledám pro svou dceru zubního lékaře. Dceři je 9 let. Bydlíme v Dobřejicích u Malšic.
Poptávám rehabilitace
Poptávám rehabilitace. Dobrý den, zajímalo by mě, jestli poskytujete také rehabilitaci po TEP kyčelního kloubu. Jde mi o rehabilitaci, která následuje hned po operaci. Případně i poté lázeňskou péči. Jsem pojištěna u ZP MV . Moc Vám za odpověď děkuji Kovářová.
Poptávám stomatologa
Poptávám stomatologické ošetření. Dobry den mám prosbu,potřebovala bych udělat přední korunku která mi vypadla.Mam tam teď kovový zabroušený čep který mě řeže do jazyku. Moje zubařka mi řekla ať si najdu někoho kdo mi to udělá že mi to dělat nebude. Můžete mi pomoci?
Poskytování dopravních a přepravních zdravotnických služeb
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb včetně infekčních a suspektních osob s onemocněním COVID-19 pro FN Plzeň, které nejsou hrazeny smluvními zdravotními pojišťovnami (ZP) dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování v platném znění a vyhlášky č. 92/2012, ...
Poptávám plastickou operaci
Poptávám plastickou operaci. Modelace prsou po dvou dětěch a totalní hysterektomii.Prsa větší velikosti ,značná ochablost.
Poptávám lékařské služby
Chci se zeptat jestli je možné si u vás nechat udělat sportovní prohlídku. Konkrétně se mi jedná o prohlídku na zimní plavání. Děkuji Aleš Kváča.
Služby duševného zdravia
Predmetom zákazky sú konzultácie s odborníkom v oblasti psychológie a psychiatrie. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v RÁMCOVEJ DOHODE ktorá tvorí prílohu č. 2 týchto súťažných podkladov.
Poptávám odborné lékařské vyšetření
Poptávám odborné lékařské vyšetření. Mám žádanku od obvodní lékařky na vyšetření osteo prosím o objednání.
Poptávám služby ortodoncie
Prosím o nabídku komplet léčby - Neviditelnými rovnátky Invisalign (horní a spodní oblouk)
Zabezpečenie výjazdovej očkovacej služby pre región BBSK
Predmetom zákazky je zabezpečenie očkovania občanov, (ktorí sa nemôžu dostaviť do veľkokapacitných očkovacích centier) prostredníctvom výjazdovej očkovacej služby - mobilného očkovacieho tímu. Očkovaní budú klienti pobytových zariadení sociálnych služieb, imobilní občania, občania so sťaženou mobilitou, seniori, príp. ďalšie organizované ...
Gynekomastie, Německo
Vážené dámy a pánové, chtěl bych se informovat o operaci gynekomastie u vás. Jakou metodu používáte? Kolik stojí operace? Jak si mohu domluvit schůzku na konzultaci? Mohu nejprve poslat fotografie e -mailem? Moc se těším na vaši zpětnou vazbu. Tisíceré díky! S přátelským pozdravem Ali Mahmoudde
Zajištění zdravotních služeb - prohlídek těl zemřelých na území Středočeského kraje
Předmětem plnění zakázky je zajištění zdravotních služeb - prohlídek těl zemřelých na území Středočeského kraje v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a o podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů.
Zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje
Předmětem veřejné zakázky je zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotních službách“). Bližší podrobnosti a požadavky vztahující ...
Poptávám ortodontickou léčbu
Sháním dceři v Příbrami specialistu na rovnátka. Děkuji
Časný záchyt tyreopatií v těhotenství
Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části, a to dle uskupení krajů do větších celků, a tedy oblastí (Oblast 1, 2 a 6), ve kterých se nepodařilo uzavřít smlouvu z důvodu vyloučení účastníků v rámci zadávacího řízení realizovaném pod evidenčním číslem zakázky Z2020-021957, zadavatel vybere celkem maximálně 3 gynekologická zdravotnická ...
Služby spojené s vykonávaním prehliadok mŕtvych tiel v Bratislavskom samosprávnom kraji
Zabezpečovanie vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel mimo zdravotníckych zariadení ústavnej zdravotnej starostlivosti vrátane prepravy prehliadajúcich lekárov na miesto výkonu prehliadky mŕtveho tela a späť na území jednotlivých samosprávnych krajov (Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky, Banskobystrický, Žilinský, Prešovský a Košický).
Rehabilitační péče pro klienty Jedličkova ústavu v Liberci
Předmětem veřejné zakázky je stanovení léčebně-rehabilitačních plánů a jejich realizace u klientů pobytových služeb sociální péče poskytovaných příspěvkovou organizací Jedličkův ústav.
Poptávám bělení zubů
Poptávám bělení zubů. Uvažuji o bělení zubů a chtěl jsem se jen tímto zeptat, zda na vaší klinice děláte i laserové i bělení za pomocí gelu a popřípadě jaký je v tom rozdíl cenově i co se týče výdrže. Děkuji mockrát za odpověď, s pozdravem Kovářová.
ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2021
Předmětem veřejné zakázky je poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách záchranné služby RLP nebo RV v souladu se zákonem č. 374/2011 Sb. v platném znění lékaři dodavatele splňujícími právními předpisy a zadávací dokumentací stanovené podmínky odborné způsobilosti.
Zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb osob s příznakem COVlD-19
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb infekčních a suspektních osob onemocněním COVID-19 pro FN Plzeň, které nejsou hrazeny smluvními zdravotními pojišťovnami (ZP) dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování v platném znění a vyhlášky č. 92/2012, příloha č. 6 — ...
ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2020
Předmětem veřejné zakázky je poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách záchranné služby RLP nebo RV v souladu se zákonem č. 374/2011 Sb. v platném znění lékaři dodavatele splňujícími právními předpisy a zadávací dokumentací stanovené podmínky odborné způsobilosti.
Zajištění provozování protialkoholní záchytné stanice na území Plzeňského kraje v roce 2021 a 2022
Předmětem veřejné zakázky je zajištění nepřetržitého poskytování záchytné služby v protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanici ve smyslu ust. § 89a a násl. zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, ve znění pozdějších předpisů pro území celého Plzeňského kraje v roce 2021 a 2022.
Online medicínská poradna a objednávkový servis pro klienty Asistenční služby OZP 2021-2024
Předmětem plnění veřejné zakázky je povinnost poskytovatele zajistit služby online medicínské poradny a služby objednávkového servisu pojištěncům OZP ke smluvním poskytovatelům zdravotních služeb OZP a povinnost objednatele uhradit poskytovateli za poskytnuté plnění sjednanou cenu, to vše za podmínek uvedených ve smlouvě.