Obstaranie technického vybavenia
Predmetom zákazky je obstaranie technického vybavenia. Dodávka je zameraná na vybavenie odborných učební školy podľa podrobnej špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch. Podrobnosti o jednotlivých položkách sú uvedené v súťažných podkladoch.
Poptávám nástavbové studium
Hledám nejbližší možné nástavbové studium v oboru prodavačka v Jižních Čechách pro rok 2016-2017.
Poptávám dálkové studium s maturitou
Poptávám dálkové studium. Hedám školu na 2 roky studia. Nejraději dálkové studium ukončené maturitou. Jsem starší žena, mám jen dvouletou ekonomickou školu, ukončené vzdělání střední ekonomického směru - bohužel bez maturity. Ještě mám kurz asistent pedagoga, ukončené osvědčení s akreditací MŠMT. Chtěla bych pracovat ve školství jako asistent ...
Hledám školu s dálkovým studiem
Hledám školu na 3 roky dálkového studia s maturitním ukončením v sociálním nebo zdravotnickém směru nejlépe v Brně popř. Vyškově.
Hledám večerní dálkové studium
Hedám školu na 3 roky studia. Pro mé sobotní, večerní, nebo raději dálkové studium ukončené maturitou. Jsem muž 36 let a jsem vyučen. Místo Praha.
PÁKISTÁN; Mezinárodní vzdělávání
Naše firma MULTIPLEX byla utvořena jako nezávislá organizace k podpoře mezinárodního vzdělávání s důrazem na studentské poradenství pro studium v zahraničí. Jsme registrováni pakistánskou vládou, sídlíme v Islamabádu. Multiplex spolupracuje s řadou světoznámých vzdělávacích institutů v Austrálii, Kanadě, Kypru, Irsku, Malajsii, Novém Zélandu, VB ...
Sháním doučování matematiky a mechaniky
Poptávám doučování pro studenta 2.roč. SŠ- automobilní,na matematiku a mechaniku
Hledám školu pro večerní, dálkové studium
Hledám školu na 3 roky studia. Pro mé večerní, nebo raději dálkové studium ukončené maturitou. Jsem dospělá a jsem vyučená. Místo Praha.
Poptáváme maséry,kosmetičky a pedikérky
Poptáváme maséry, kosmetičky a pedikérky v okrese Rakovník.