Hledám domov pro seniory s pečovatelskou službou
Hledám domov pro seniory s pečovatelskou službou pro maminku. Maminka má částečnou mozkovou demenci a inkontinenci.Bydlíme v Břeclavi a nejlépe tedy Jihomoravský kraj.
Hledám penzion pro důchodce
Hledám pro movitého důchodce penzion na úrovni na Moravě, resp. byt s pečovatelskou službou. Morava není podmínkou. Byt možno i koupit do osobního vlastnictví.
Zajištění poskytování sociální služby sociální rehabilitace  v Jihomoravském kraji – pobytová forma
Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování služby sociální prevence sociální rehabilitace v souladu s § 70 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a § 35 vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a to konkrétně pobytové ...
Centrum zdravotně-sociální pomoci pro děti se specifickými potřebami a jejich rodiny - dodatek č.2
Předmětem dodatku č.2 k SOD je uplatnění snížené sazby DPH. Uvedené zařízení sociálních služeb spadá do kategorie staveb pro sociální bydlení.Snížená sazba DPH ve výši 10% se uplatní u stavebního objektu SO 01.1., 01.2 stavení část+statika a SO 01.3 Základní sazba DPH ve výši 20% se uplatní u stavebních objektů SO 14, 15, 20 30, 40.
Poptávám pobyt v sociálním zařízení
Dobrý den, hledám pro paní s lehkým mentálním postižením umístění v zařízení soc.služeb,v Jihomoravském kraji.Děkuji
Poptávám pečovatelskou službu
Poptávám pečovatelskou službu pro 1 ležícího pacienta, v sobotu, neděli a svátek 3x denně (hygiena, poskytnutí jídla), a všední dny večer. Brno - Královo Pole.