Potravinové doplňky, Albánie
Hledáme způsobilé firmy ke spolupráci v oblasti importu do Albánie. Poptáváme proteiny a doplňky pro posilovny. Exportujeme z Albánie do zahraničí olivový olej, ovoce, chromovou rudu, sušené ovoce a rádi bychom navázali obchodní spolupráci.
Zpracování ocel. plechu, Makedonie
Jsme výrobní firma na zpracování ocelového plechu. Vyrábíme z plechu různé věci. Stroje, které vlastníme, nám umožňují přizpůsobit design těm nejindividuálnějším přáním zákazníků. Potřebujete-li výrobu nějakých kovových dílů nebo celých výrobků, a to na základě vašich výkresů, svařování, jsme vám k dispozici. Neváhejte prosím a navštivte naše ...
Spotrebný materiál na overenie základov technológie nanášania oteruvzdornej vrstvy
Nákup spotrebného materiálu na overenie základov technológie nanášania oteruvzdornej vrstvy a spotrebný materiál pre scale up experimenty za účelom optimalizácie novej technológie nanášania oteruvzdornej vrstvy.
Černé uhlí, železná ruda, Pákistán
Poptáváme černé uhlí, železnou rudu, odpad oceli / plastů.
Černé uhlí, šrot, plastový odpad, Pákistán
Jsme pákistánská společnost Imco. Poptáváme černé uhlí, železnou rudu/ šrot, plastový odpad.
Minerální rudy, Filipíny
Hledáme spolupráci s přímými těžařskými společnostmi, které nám mohou dlouhodobě dodávat minerální rudy / koncentráty, jako jsou: ilmenit, bauxit, železná ruda, niklová ruda, měděná ruda, olověná ruda, zinková ruda, zlato, stříbro atd. Jsme zástupci pro zajišťování zdrojů přímých koncových uživatelů v Číně (metalurgické závody, rafinérie, závody ...
Měděné katody, Tanzánie
Jsme společnost se sídlem v Kongu a máme obchodní pobočku v Tanzanii. Prodáváme měděné katody o čistotě 99,99%. Množství = 800 Mt. Hledáme kupce v ČR.
Kovy, cement, SAE
Jsme obchodní společnost v Dubaji, obchodujeme s různými výrobky a položkami včetně potravin i nepotravinářského zboží. Hledáme dodavatele kovů, tj. měděných katod, měděné rudy, měděného šrotu a dalších kovů. Také hledáme dodavatele cementu třídy 42,5.
Poptávám obaly na konzervy, vč. víček
Poptávám obaly na konzervy + víčka velké i malé. Prosím o cenovou nabídku i jaké musí být objednané množství.
Hliníkové profily, Dánsko
CMN Group Dánsko prodává hliníkové profily libovolných rozměrů a délky. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s odběrateli.
Ocel, Pákistán
Poptáváme ocel - CRC, HRC, nerezovou, Alu ocel.
Potravinářské produkty, krmiva, Indie
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s odběrateli zboží jako koření, potraviny a krmiva, obilí z Indie, wolfram z Rwandy, přírodní med z Maďarska. Máme obchodní společníky v důležitých zemích. Také hledáme spolupracovníky ve střední a jižní Evropě, abychom rozšířili své podnikání. Naše produkty můžete vidět na www.imexforex.weebly.com.
Mosazné komponenty, Indie
Jsme výrobci mosazných soustružených komponent podle specifikace zákazníka. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce. Pro více informací prosím navštivte www.shivombrass.co.in. Můžete také poslat poptávku s nákresy, zaručujeme rychlou odpověď a cenovou nabídku.
Měděné katody, Kongo
Jsme firma se sídlem v Kongu a máme obchodní pobočku v Tanzanii. Prodáváme měděné katody o čistotě 99,99%. Množství 650 Mt. Hledáme odběratele v ČR. Můžeme také dodávat zlaté nugety v malém množství a coltanovou rudu.
Metalické vlákno na výrobu vláknobetónových kontajnerov
Predmetom zákazky je dodávka metalického vlákna (Fibraflex FF30L6ZZ, alebo ekvivalentu), ktoré slúži na výrobu vláknobetónových kontajnerov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Kovové lité a svařované díly, Čína
Jsme čínská firma Shanxi OMK Machinery and Equipment ltd., máme mnoho podřízených závodů. Dodáváme především hliníkové gravitačně lité, lisované a protlačované díly, železné a ocelové lité díly, svařované dílce, kované dílce a díly strojů zahraničním zákazníkům podle jejich zaslaných výkresů a vzorků. Velmi rádi bychom navázali obchodní vztahy s ...
Olověné ingoty, Indie
Poptáváme přetavené olověné ingoty o čistotě 98%. Hledáme výrobce nebo exportéra, který má předchozí exportní zkušenosti. Požadované množství: 200 t jako zkušební objednávka.
Poptáváme barevné kovy
Poptáváme nákup: wolframu,titanu,niklu
Strojírenské komponenty, výkovky, Indie
Jsme výrobci výkovků a hotových komponent, jako jsou montážní celky, montážní podskupiny, ozubená kola, poloosy, pastorky talířových kol, neozubené předměty jako páky, spojovací články, adaptéry, tažné koule atd. Dodáváme různým OEM (výrobci traktorů a užitkových vozidel) v Indii, exportérům a indické obraně. Máme 7 závodů v severní a střední ...
Železná ruda, Pákistán
Poptáváme železnou rudu, 50.000 Mt měsíčně. Také obchodujeme s izopropylalkoholem a kosmetikou.
Mosazné komponenty, Indie
Jsme výrobci přesných mosazných komponent podle specifikace zákazníka. Pro více informací prosím navštivte www.shivombrass.co.in, také nás navštivte na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2012 / Brno, pavilon Z - stánek č. U002. Pokud potřebujete více informací, neváhejte a napište nám.
Měděné katody, Tanzánie
Jsme firma se sídlem v Kongu a máme obchodní pobočku v Tanzanii. Prodáváme měděné katody o čistotě 99,99%. Množství 650 Mt. Hledáme odběratele v ČR. Můžeme také dodávat zlaté nugety v malém množství a tantalitovou rudu.
Kovomateriál a spojovací materiál Pevnost Poznání 004/2012
Předmětem veřejné zakázky je na nákup kovomateriálu a spojovacího materiálu dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci DNS pro projekt Pevnost Poznání.
Poptávám nerezový drát k výrobě šperků
Nerezový drát OSTEOFIX,či jiný měkký nerezový drát o průměru 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 2mm, navinutý v cívkách min 100metrů v jednom kuse.Drát by neměl obsahovat Nikl.Nejlepší by byla sloučenina Chromu, Molybdenu a Titanu Jde o materiál používaný k výrobě šperků, je tedy důležitá měkkost a tvárnost materiálu.
Strojírenské produkty, Čína
Jsme čínská společnost Shanxi OMK Machinery and Equipment ltd. a máme mnoho podřízených závodů. Podnikáme hlavně v oboru hliníkových gravitačně lisovaných a protlačovaných litých dílů, železných a ocelových litých dílů, svařovaných dílů, kovaných částí a částí strojů se zahraničními zákazníky podle jejich zaslaných výkresů a vzorků. Rádi bychom ...