Zirkony, Čína
Prodáváme velké množství krychlových zirkonů, A-AAAAA kvalita. Máme výrobnu v Číně a dodáváme na většinu evropských trhů. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci.
Měděná ruda, polodrahokamy, Tanzánie
Jsme důlní společnost zabývající se všemi druhy drahých kamenů a minerálů, které se nacházejí v naší zemi Tanzanii. V současné době exportujeme drahokamy a polodrahokamy a měděnou rudu. Máme vlastní měděný důl s 20 až 35% mědi. Chtěli bychom navázat obchodní spolupráci v oblasti těžby.
Karbid křemíku, krystaly, Indie
Jsme přední firma v oboru magnezitových a příbuzných výrobků, jako je mrtvě pálený magnezit, kaustický kalcinovaný magnezit, monolitické žáruvzdorné materiály, dunit / olivín, minerály, EBT výplně, chlorid hořečnatý, granátový písek apod. Poptáváme karbid křemíku, skleněné zboží, krystaly. Technické spolupracovníky v jakémkoli oboru vhodném pro ...
Stavebnictví, Ghana
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce v oblasti těžby, stavebnictví.
Surový jantar, Taiwan
Zpracováváme drahokamy a polodrahokamy již od roku 1986. V současnosti dodáváme mnoho kamenů na čínský trh. Máme velkou poptávku po surovém jantaru a kulatých jantarových korálcích. Také poptáváme velké množství surových korálů a korálových kuliček.
Těžba nerostných surovin, Nigérie
Hledám firmu, která může přijet do Nigérie a založit zde podnikání v lomu, máme dobré kamenné pozemky. Máme také pozemky, kde jsme objevili drahokamy, diamanty, zlato, rtuť atd. a potřebujeme těžařskou společnost k vytěžení zdrojů nerostných surovin.
Dodávka Yb -YAG krystalů optické kvality pro testování kryogenního systému chlazení
Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatele, který na základě uzavřené smlouvy o dílo a o poskytování souvisejících služeb na základě pokynů zadavatele zhotoví a dodá zadavateli krystaly - optické elementy dle dále specifikovaných technických parametrů a dále poskytne zadavateli související služby spočívající v účasti na technickém řešení ...
Dodávka Yb -YAG krystalů optické kvality pro testování kryogenního systému chlazení
Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatele, který na základě uzavřené smlouvy o dílo a o poskytování souvisejících služeb na základě pokynů zadavatele zhotoví a dodá zadavateli krystaly - optické elementy dle dále specifikovaných technických parametrů a dále poskytne zadavateli související služby spočívající v účasti na technickém řešení ...
RUMUNSKO; Surové vltavíny
Od české těžební společnosti bych chtěl koupit kilogram surových vltavínů.
PÁKISTÁN; Křemenné krystaly
Poptáváme důvěryhodné odběratele, uživatele, výrobce a obchodníky následujících krystalů - krystal křemene, dekorace z křemene, matný křemen, zelený, kouřový křemen.
EGYPT; Křišťál
Chtěl bych dovážet křišťál z ČR.
VIETNAM; Nerosty
Jsme dodavatelé práškového uhličitanu vápenatého a jiných nerostů pro průmyslové použití - mastek, kaolín, křemenný písek pro hutnické formy.
Hledám dodavatele zlatých cihliček
Hledám seriozního dodavatele zlata - cihličky o ryzosti 24 karátů 999,96 pravidelný odběr a dlouhodobá spolupráce. Solidní cena, korektní jednání. V takovém pžípadě dohoda jistá.
INDIE; Kadmium
Poptáváme kadmium.
ETIOPIE; Drahokamy, polodrahokamy
Poptávám drahokamy a polodrahokamy.
Poptáváme metalurgický kazivec
Poptáváme u Vás následující materiál: Kazivec metalurgický, kusový, v zrnitosti 2 – 6 mm Množství: 24 t
V. BRITÁNIE; Fluidní látka na čištění diamantů
Carboxy multigem čistič-xp je nová vědecká chemická fluidní látka vyráběná v Severní Koreji, je mazivem používaným hlavně v gemologických laboratořích pro čištění diamantů, péči o jas, proniká hluboko do diamantu a odpařuje černé příměsi v diamantech a jiných drahých kamenech. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
GHANA; Zlatý prášek
Máme zásoby aluviálního zlatého prášku. Množství 125 kg, cena US$17,500, ryzost 98%, baleno v dřevěných krabicích. Hledáme odběratele.
INDIE; Muskovitová slída
Jsme z Indie, vyvážíme velmi kvalitní muskovitovou slídu v ultrajemně mletém prášku 38 mikronů a 25 mikronů. Hedáme vhodné spotřebitele nebo zástupce, kteří mohou dovážet takové komodity z Indie.
Poptávám syntetický korund
Poptávám oxid hlinitý, syntetický korund.
INDIE; Zirkonium
Mám zájem koupit kubík syntetického zirkonia.
TAIWAN; Hrubé vltavíny
Jsme importéři hrubých drahokamů v Taiwanu. Nyní nabízíme tyto drahokamy na čínský trh. Prosíme o dodavatele hrubých vltavínů.
PÁKISTÁN; Polotovary bižuterie a textilu
Hledám výrobce polotovarů pro bižuterní a textilní průmysl, jako M.C. šatony, M.C. korálky, M.C. čtyřúhelníky, speciální šatonová růže a M.C.šatonová růže, lisované kabošony, řetězy z bezbarvých napodobených drahokamů, TTC kameny.
Hledám výrobce broušeného skla
Hledám výrobce a dodavatele broušeného skla a olovnatého křišťálu.
Hledáme firmy se znalostmi průmyslu drahokamů
200611423; Africká těžební firma hledá partnery s odbornými znalostmi v průmyslu drahokamů, konkrétně v těžbě, zpracování, broušení a leštění drahokamů. Zadavatel tohoto inzerátu hledá partnera v ČR. V případné odpovědi prosím nezapomeňte uvést číslo inzerátu. Komunikace v angličtině.