Poptávám výrobu plachet na altán
Poptávám výrobu plachty na altán. Kovový altán 3x3m. Také by mě zajímala předběžná cena a dodací lhůta pokud je to možné.
Poptávám černou koženku
Potřebuji koženku černou číslo 712 vzorníku. Vzhledem k tomu, že mi zde z tohoto materiálu šije čalouník kazety na RTG filmy, potřebuji koženku s tmavou podkladovou tkaninou.
Poptávám průsvitnou plachtu na pergolu
Sháním plachtu na zakrytí boku pergoly rozměr výška 1,5 m šířka 3,6 m . připevnění k trámu nahoře v délce 3,6,m a po stranách. Spodek nechám volný. Čirá ( jako okno) po stranách muže být jiný materiál.
Poptáváme režnou bavlněnou přízi
Poptáváme režnou bavlněnou přízi 50-100tex na cívkách. Může být i zbytková, různé texy.
Poptávám autoplachty na vůz zn. Citroen
Poptávám autoplachty na vůz zn. Citroen Picasso.
Poptávám čalounické náčiní a materiály
Poptávám čalounické náčiní a materiály. Může být i použité. Děkuji
Poptáváme výrobce netkané textilie
Sháníme výrobce netkané textilie o gramáži 15-25 g/m2, pro využití ve zdravotnictví a který by nám mohl zajistit měsíční dodávku této netkané textilie ve výši 50t. Tento materiál potřebujeme na výrobu operačních pláštů na jedno použití a dalších výrobků potřebných ve zdravotnictví ( návleky, roušky, čepice atd.).
Poptáváme tkané plyše
Poptáváme prodej tkaných plyšů v Jihočeském kraji
Poptáváme textilní popruhy a kovové přezky
Poptávám výrobu nebo velkoobchod textilních popruhů nebo popruhů z umělých vláken v šíři 7 cm, a zkracovacích přezek kovových, niklových a pod., šíře 35 mm. Celá ČR. Kontakt pouze telefonicky.