Nádoby na medicinální odpad 2022 II
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky nádob na medicinální odpad v požadované struktuře po dobu 2 let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení. Velikost boxu (objem) Předpokládaný roční počet kusů 0,5 l - 0,7 l 9600 2 l - 2,6 l 33600 5 l - 6,25 l 15800 10 l - 12 l 6600 30 l - 34,5 l 80 60 l - 66 l 800
Dodávky odpadních pytlů a sáčků 2022
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků v požadované struktuře po dobu 1 roku od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Dodávky jednorázového plastového nádobí 2022
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky jednorázového plastového nádobí v požadované struktuře dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace po dobu jednoho roku od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Dodávky odpadních pytlů a sáčků
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu dvou let. Předpokládané celkové množství je 5.304.000 ks v členění dle jednotlivých částí.
Dodávky odpadních pytlů 2018
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů v požadované struktuře po dobu dvou let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Poptávám průhledné měkčené PVC na stůl
Poptávám průhledné měkčené PVC na stůl o rozměrech 2000 x 1000mm. Sdělte prosím cenu a vhodnost použití.
Poptáváme polypropylenové fólie
Poptávám cenovou nabídku na CPP a BOPP fólie. Děkuji S pozdravem Viera HAUSEROVÁ
Odpadní pytle, mikrotenové sáčky a tašky 2013 II.
Předmětem zakázky jsou dodávky odpadních pytlů, mikrotenových sáčků a tašek ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu jednoho roku.
Odpadní pytle, mikrotenové sáčky a tašky 2013
Předmětem zakázky jsou dodávky odpadních pytlů, mikrotenových sáčků a tašek ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu jednoho roku.
Poptávám tenkou fólii ve svitku
Tenká folie ve svitku domácí balení k zakrytí různých předmětů
Poptáváme dodávku PET lahví na pivo
Poptáváme dodávku PET lahví na pivo - objem 1,5 l, hnědá barva. Prosíme o cenu na 400 ks včetně dopravy do Plzně.
Poptáváme dodavatele gastro doplňků
Gastro doplňky: - jednorázové obaly - menu boxy - skleničky - použití v restauraci - ubrousky - bílé i barevné, dvouvrstvé, 33x33 cm - slámky - různé typy - párátka - balená i nebalená - AL folie - potravinové folie Jen přímý výrobce nebo dovozce. Pravidelné odběry. Zašlete cenovou nabídku.
Odpadní pytle, mikrotenové sáčky a tašky
Předmětem zakázky jsou dodávky odpadních pytlů, mikrotenových sáčků a tašek ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu jednoho roku.
Poptáváme průtažné fólie
Dobrý den, poptáváme 33 palet (1 kamion) průtažných fólií 500mm, 23my. Není určeno na potraviny, 185m v 1 roli, 2,5kg+/-. Nabídka nás zajímá nejpozději do 11.2.2011.
Jednorázové vyšetřovací rukavice
Předmětem zakázky jsou dodávky jednorázových vyšetřovacích rukavic ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu jednoho roku.
Poptáváme průhledné plastové kelímky
Poptávám dodavatele průhledných plastových kelímků s průhledným vypouklým kulatým víčkem s uprostřed dírou na brčko Rozměry: o objemu 0,25 a 0,5l nebo 0,2 a 0,4l Cena: dohodou Profil poptávajícího: firma z Prahy.
Poptáváme klopové krabice, 102 ks
Dobrý den, sháníme klopové krabice, 5-ti vrstvá lepenka, vnitřní rozměry jsou 420x420x230 (d x š x v), nosnost cca 3kg, 102 ks.
Poptáváme výstražnou pásku na výkopy
Poptávám výrobce - prodejce: výstražná páska na výkopy (červeno bílá). Určení pro: vytyčování, výkopu, nebezpečných míst, uzavírka vyhrazeného prostoru, apod.
Poptáváme zasklívací gumu do oken
Poptávám gumové těsnění do oken. Celá ČR
Poptáváme polykarbonátové desky
Poptávám dodavatele a prodejce polykarbonátových desek, včetně kalkulace za m2. Plzeňský kraj.
Poptáváme monofilní silonový vlasec
Sháním monofilní silonový vlasec, průměr 0,9 mm, délka 1000m. Klubka min. 50m