Nádoby na klinický odpad
Predmetom obstarávanej zákazky je dodávka nádob na klinický odpad pre jednotlivé pracoviská verejného obstarávateľa v rozsahu požadovanej špecifikácie, v množstvách a lehotách špecifikovaných v čiastkových objednávkach na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa. Predmet zákazky verejný obstarávateľ požaduje vrátane prepravy a vyloženia ...
Poptávám opláštění pergoly
Poptávám opláštění pergoly ze tří stran průhledným pvc, obdélník 4x6, opláštovaly by se 2 strany 4metrové a jedna 6 metrová, která je v půlce rozdělena sloupem na 2 třímetrové plochy.
Poptáváme návrh a výrobu obalu
Dobrý den, jsme firma zabývající se polyuretanovým materiálem a poptáváme obal vhodný k zabalení a propagaci našeho produktu. Materiál je lehký (jde o druh "molitanu") velikost obalu má být 15,2x12,2x4,2cm (vlastní produkt se skládá ze dvou polyuretanových kvádrů o velikosti 15x12x2cm. Ony 2mm navíc bereme jako vhodnou rezervu v obalu, ale necháme ...
Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin 2017
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2017 pro organizační jednotky zadavatele – divize Mimoň a zemědělské správy divize zemědělské výroby.
PE tašky a sáčky, Togo
Importujeme polyetylénové tašky, přenosné nylonové nákupní tašky, polyetylénové hygienické sáčky. Máme zájem o dlouhodobou obchodní spolupráci. Prosíme o zaslání katalogu. Děkujeme, s pozdravem Franco Mani. KUNIC INTERNATIONAL. 321 Blvd 13 Janvier Tel: +228 99414712 Fax:+228 90684441 Togo Email:- kunic.intl@gmail.com
16-217 Spací pytle, spací izolační podložky, lůžka skládací a jednorázové nádobí
Předmětem VZ je pořízení 800 ks nových spacích pytlů, 1500 ks nových spacích izolačních podložek, 200 ks nových skládacích lůžek a 22 500 ks nového jednorázového nádobí pro potřebu zadavatele.
Poptávám výrobu boxu z plexiskla
Poptávám výrobu boxu z plexiskla dle nákresu, děkuji Jiří David.
Poptávám víčka na lékovky
Poptávám víčka na lékovky, používám lékovku týdenní, ale praskají mi víčka. Děkuji.
Poptávám plastové kelímky pro kosmetické výrobky
Poptávám plastové kelímky s víčkem pro kosmetické výrobky. Barva bílá, velikosti: 1l, 0,5l, 0,25l. Prosím o zaslání cenové nabídky, ceny za 100ks, 500ks a 1000ks.
LDPE, MDPE fólie, Polsko
Máme zájem o fólie LDPE, MDPE ve formě sáčků 4000x1370, potisk ve 3 barvách, množství 10 000 ks / m-C
Poptáváme nádoby na zimní posyp
Poptávám nádoby na zimní posyp SBA 220, 4 x, včetně dopravy. Děkuji.
Poptávám obalový materiál
Poptávám PP nebo LDPE pytlíky o rozměru 160x21,7 (s klopou 250mm), krycí páska. Prosím o cenu a termín výroby na 5 a 10000 ks.
Poptávám boční krytí pergoly průhlednou fólií
Poptávám boční zakrytí pergoly průhlednou fólií se zesílenými okraji v hnědé barvě. Samostatné pole srolované pod stropem a při srolování uchycené na bočních trámcích. Děkuji.
Poptávám dodavatele plastových krabiček na hrací karty
Hledám dodavatele nebo výrobce krabiček na hrací karty z průhledného plastu. Rozměr krabičky 65 x 100 x 22mm. Se zaoblenými rohy. Cena do 7, - Kč. Cca. 300 Ks.
Poptávám pytle na rašelinu
Poptávám pytle na rašelinu , 75l, 100l, 120l, 150l, vaky pevnější cca 0.5m3. Děkuji.
Poptáváme pytle z polyetylenu
Poptáváme pytle z polyetylenu 700x1100/0,04 s potrav. atestem. Cca 1000 ks. Děkuji.
Poptávám potisk lepící pásky
Poptávám cenovou kalkulaci potištěné lepící pásky o šířce 5 cm. - účel - lepení poštovní krabice cca 1,5 kg - 1 barevný potisk - množství 1000 nebo 5000 metrů celkové délky - buď na průhledné lepící pásce nebo i jiném jednobarevném podkladu - prosím o přehled barev, které máte k dispozici. Děkuji.
Pásky, Velká Británie
Hledáme v Evropě výrobce pásky pro větší zakázky.
Materiál pro vývoj aplikace kovů a hologramů na podkladové fólie
Předmětem výběrového řízení je dodání vhodných polykarbonátových fólií pro vývoj a výzkum aplikace kovů a hologramů na tyto podkladové fólie. Materiál musí být vysoce trvanlivý a odolný proti teplotním změnám. Jedná se o dodávku čtyř druhů výzkumné polykarbonátové fólie. Polykarbonátový materiál bude používán pro výzkum aplikace hologramů pomocí ...
Papír, HDPE fólie, Makedonie
Společnost v Makedonii, založená v roce 2014 představuje svoje výrobky: HDPE fólie, děrovaný papír, kreslicí papír (bílý a ekologický), podložkový papír, lepidlo na termoadhesivní papír. Naše výrobky jsou většinou používány v krejčovském a oděvním průmyslu. Hledáme obchodní spolupráci. S pozdravem Koleski Goran
Poptávám polep užitkového automobilu
Poptávám polep na užitkové auto Renault Trafic - falešné druhé okno o velikosti 66 x 92 na obě strany, Barva černo hnědá . Celkem 1,22 m2. Termín dodání : co nejdříve Za nabídky děkuji. Razim
NsP Česká Lípa - Dodávky nádob na nebezpečný odpad
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky nádob na nebezpečný odpad určených pro zdravotnický nebezpečný odpad s rizikem infekce nebo zranění na základě aktuální potřeby zadavatele a jeho jednotlivých objednávek.
Plastové kanystry, Německo
Poptávám plastové kanystry 10l a 20l.
Poptávám vakuové uzavíratelné sáčky
Poptávám cenovou nabídku (a fotku) na 20 vakuových uzavíratelných sáčků o rozměrech okolo 20x (20 až 30)cm.