Fólie pro poštovní provoz
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro poštovní provoz. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Fólie pro strojní zpracování
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro strojní zpracování. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Dodávky pytlů a obalových materiálů pro NNH
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávky pytlů a obalových materiálů, včetně potisku pro Nemocnici Na Homolce.
Plastové nádoby na biologický odpad
Predmetom zákazky je dodávka plastových nádob na biologický odpad.
Dodávky jednorázového nádobí
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky jednorázového nádobí, potřebného k zajištění potřeb pracovišť zadavatele, včetně dopravy na místo určení po dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání finanční částky veřejné zakázky. Dodávky budou realizovány do 48 hodin po obdržení objednávky v nepřetržitém režimu po celou dobu plnění veřejné ...
Inovace difrakčního opticky variabilního obrazového zařízení pro elektronické občanské průkazy
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky polykarbonátové fólie s bezpečnostním difrakčním variabiním obrazovým zařízením pro elektronické občanské průkazy (e-OP). Předmět je blíže uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Zberové vozidlo na zber kuchynského odpadu
Predmetom zákazky sú nasledovné tovary: Zberové vozidlo na zber kuchynského odpadu (1 ks) Smetná nádoba na zber BRKO (300 ks) Košík do domácnosti na zber kuchynských odpadov (8 000 ks) Nádoba na zber kuchynských odpadov pre IBV (2 000 ks) Drvič kuchynského odpadu (1 ks) Hygienizačný kontajner (2 ks) Nakladač (1 ks)
Paletové plastové skládací boxy
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky paletových plastových skládacích boxů včetně náhradních dílů. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na období 48 měsíců.
LDPE pytle a sáčky
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek LDPE pytlů a sáčků (dále společně označeno jako „zboží“) dle potřeb zadavatele v různých barvách, tloušťkách a velikostech uvedených v souladu s technickou specifikací, která tvoří přílohu č. 5 této ZD, po dobu 36 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody o dodávkách zboží uzavřené s jedním vybraným ...
Hledám výrobce certifikovaných nálevových sáčků na čaj
Potřebovala bych výrobce na certifikované nálevové sáčky na čaj. Prodává se to ve válcích, 16 cm šířka válce. Nutný certifikovaný výrobek.
Sáčky plastové pro FNHK
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky HDPE mikrotenových sáčků a igelitových sáčků po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Poštovní plastové přepravky a víka
Předmětem veřejné zakázky je výroba poštovních plastových přepravek a vík dle výkresové dokumentace České pošty, s.p., vedené jako průmyslový vzor č. 35939 zapsaný v rejstříku průmyslových vzorů vedených Úřadem průmyslového vlastnictví a na základě vypůjčené formy, která je vlastnictvím České pošty, s.p. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena ...
Plastové přepravky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky různých typů plastových přepravek pro použití v rámci poštovního provozu. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Ukládací plastové boxy
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek plastových úložných boxů na zásilky, bočních úchytů a předělů do těchto boxů pro pobočky České pošty.
Dodávky plachet pro fumigaci - rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, rámcové dohodě.
Dodávka odpadových pytlů pro Jihočeské nemocnice, a.s.
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na nákup odpadových pytlů LDPE pro potřeby jednotlivých jihočeských nemocnic, po dobu 48 měsíců, a to dle specifikace a požadavků zadavatele.
Poptáváme protikorozní pytle
Dopyt Mohla by som poprosiť o CP na protikorózne vrecia 1250 x 450 x 450 x 1600mm – 100ks Ďakujem
Poptáváme uzamykatelnou losovací nádobu
Poptáváme: - plastová nádoba na slosování účtenek EET do restaurace - materiál transparentní průhledný plast - výška: 650 mm - tvar: čtverec = 225 x 225 mm - dno pevné, neodnímatelné. - vršek uzamykatelný – visací zámek s petličkou či něco podobného - vršek s průřezem na vhazování o rozměru průřezu 100 x 4 mm umístněný na střed ...
Poptávám materiál pro boční zakrytí pergoly
Boční zakrytí pergoly, Tyto díly z 80% průhledného materiálu Š x V 197 x 200cm.......................2x 216 x 167cm.........................1x 197 x 139cm..........................1x 210 x 167cm..........................1x 198 x 200cm.......................1x ( tomto dílu dveře (vstup) 75cm) Tyto díly z 50% průhledného materiálu ...
DSO EKOD – Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2090 ks nádob na tříděné odpady o objemu 120 l, 8030 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 116 ks plastových nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l, 7 ks kontejnerů o objemu 9 m3 a 21 ks kontejnerů o objemu 20 m3 a 1 ks štěpkovače. Předmětem veřejné zakázky je rovněž dodávka zboží na místa určená, která ...
Dodávky fólií pro fumigaci - II
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií. Jedná se o běžně dostupné fólie užívané v zemědělství například pro zakrývání siláže. Zadavatel bude tyto fólie využívat při fumigaci dříví.
Pytle na odpad
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky LDPE pytlů na odpad po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Fólie pre zariadenia na balenie mincí
Predmetom zákazky je výber dodávateľa fólie do zariadení na spracovanie a balenie euromincí.
Poptávám polyetylénové pytle na nebezpečný odpad
Poptávám pytle PE červené od 100 L a více - tl. 200 miq (nebezpečný odpad). Děkuji Eva Marešová