Poptáváme výrobu dřevěných palet
Poptáváme dřevěné palety na míru. Hledáme výrobce dřevěných palet na míru: Velikost palety: 1,25 x 2,00m Tloušťka prkna: 20mm Druh dřeva: smrk, jedle, borovice Dřevo musí byt certifikované: FSC nebo PEFC.
Dřevěné bedny na obilí, Rakousko
Mám zájem o dřevěné bedny na uskladnění obilí se zástrčkou na vysypání. 117x117x122 Jaká je cena za 10 krabiček? Jak drahé je doručení do A-2011 Sierndorf?
Poptávám cca 2000 ks 50 litrových sudů
Dobrý den, poptávám cca 2000 ks 50 litrových sudů v průběhu 6 měsíců. Děkuji Petr Dzurec
Poptáváme kartonové krabičky
Poptáváme krabičky o délce cca 55cm a čtvercovém profilu 2,5x2,5 cm (ve stylu krabičky na křestní svíčky), bez okýnek, obyčejný karton, nemusí být ani nijak vytvrzený. Zavírání ideálně na koncích.
Dodávky odpadních pytlů a sáčků 2022
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků v požadované struktuře po dobu 1 roku od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Dynamický nákupní systém na drogistické zboží, LDPE pytlů a sáčků, klinik boxů
Předmětem tohoto dynamického nákupního systému jsou dodávky drogistického zboží, LDPE pytlů a sáčků a klinik boxů
Pytle na prádlo II
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy týkající se pořízení opakujících se dodávek pytlů na prádlo pro Fakultní nemocnici Brno podle potřeb zadavatele.
Fóliové obálky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky fóliových obálek. Na základě výsledků zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody, nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 2.2. rámcové dohody.
Dodávky kartonových obalů
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 29 typů kartonových obalů. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Dodávky bezpečnostních sáčků
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky bezpečnostních sáčků.
Nákup balícího a obalového materiálu 2022-2024
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek balícího a obalového materiálu po dobu 24 měsíců dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze Smlouvy č. 1.
ETE - Dodávka obalových souborů od roku 2029
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka kovových dvouúčelových obalových souborů typu B(U)F a S pro přepravu a skladování vyhořelého jaderného paliva z JE Temelín, včetně příslušných zařízení, činností a prací a dokumentace. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž odborná pomoc pro Objednatele a další dodávky a služby vymezené v ...
Poptávám výrobce kartonových obalů na lahvové víno
Dobrý den, pracuji pro vinaře v Itálii. Hledám výrobce kvalitních homologovaných ochranných kartonových obalů k následné kurýrové přepravě lahvového vína.Prosím o katalog a ceny. Dekuji.
FN Motol - Pytle na odpad
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky pytlů na odpad pro FN Motol.
Palety EPAL, Polsko
Vážené dámy a pánové, jsme společnost, která vyrábí palety Epal. Naše denní produkce se pohybuje kolem 5000 licencovaných vysoce kvalitních palet. Máme 25 kamionů, které doručují naše palety na zakázku. Našim zákazníkům nabízíme také přepravní služby. Aktuální cena našich palet Epal je 14,50 € plus náklady na dopravu. v praxi to znamená, že ...
Poptáváme bednu Mars
Poptáváme kovovou bednu 600 x 800 Mars.
Zberové nádoby 660l
Predmetom zákazky je dodávka prepravných zariadení, manipulačných zariadení, čistiacich strojov, strojov na preosievanie, zberových nádob, kompostovacích košov na bioodpad, kontajnerov, nakladača odpadu, drviča kuchynského odpadu v rámci projektu: Zvýšenie miery zhodnocovania komunálnych odpadov so zameraním na biologicky rozložiteľný kuchynský ...
Dodávky prodejního sortimentu služby ČD minibar
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky prodejního sortimentu (balené nápoje, cukrovinky, suroviny pro přípravu teplých nápojů, spotřební materiál jako jsou kelímky a víčka) pro následný prodej na vlacích v rámci produktu ČD Minibar zajišťovaný ve vlacích osobní dopravy. Prodej je zajišťován v režii Českých drah, a s.
Pořízení nádob na komunální odpad
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka celkem 2 275 ks nových nádob na komunální odpad, včetně již instalovaných čipů v místě běžném (užívaném) pro jejich identifikaci. Konkrétněji se jedná o dodávku: - 1 393 ks nádob na směsný komunální odpad o objemu 120 l, vč. již instalovaného čipu technologie RFID, druhu HDX, - 348 ks nádob na směsný ...
Kelímok guľatý, transparentný 200 - 250 ml s viečkom - ECO materiál
Predmetom zákazky je dodávka jednorázových obalov z ECO materiálu určených k baleniu, distribúcie a dodávke stravy pre pacientov a zamestnancov verejného obstarávateľa predovšetkým so zabezpečením hygieny a ochrany zdravia v súvislosti so šírením pandémie COVID-19, vo vyhotovení, v sortimente a v počtoch podľa špecifikácie predmetu zákazky ...
Poptávám jednorázové palety
Poptávám jednorázové palety.
Sudy a palety so záchytnou vaňou
Predmetom zákazky sú dodávky 200l sudov z pozinkovaného plechu na prepravu RA materiálov, ktoré sú schválené ako prepravné zariadenie pre podmienky priemyselnej zásielky typu 2 v počte 7 369 ks a kompatibilných paliet so záchytnou vaňou v počte 72 ks. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Poptáváme folii PP-PET
Poptáváme folii PP-PET: 10-42 mikr. Děkuji moc. S pozdravem S. Ivanov
Nádoby na klinický odpad
Predmetom zákazky je dodanie nádob na klinický odpad (tvrdý plast a kartón-plast) podľa špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch a jej prílohách.
Poptávám bezpečností pásky
Dopyt Porsim o cenovu ponuku na Security pasky Rozmer...............5cmx50m Pocet kusov................11 Porism o cenu a vizual