Poptáváme stočení a svaření nerezových plechů plazmou
Poptáváme stočení a svaření nerezových plechů plazmou 200 ks (opakovaně) na pr. 173 mm Poptáváme cenu a termín stočení a svaření menších plášťů plazmou na pr. 173 mm (ohnutí „jazýčků“ si uděláme příp. u nás – nyní velice spěcháme). PLÁŠŤ MR2-01M (220) – č.v. MR2-01M-002-L1 nyní 195 ks. Později opakovaně 100-300 ks dle odběrů ...
Poptávám svařování plastů
Dobrý den, potřebuji svařit potrubí z plastu HDPE o průměru 40 mm v okolí Protivína v Jižních Čechách, jedná se o 12 spojů.
Poptáváme stavební řemeslníky
Hledáme elektroinstalatéry, svářeče, zámečníky pro stavbu průmyslových hal, nákupních center, supermarketů... v Praze, Ostravě, Teplicích, Brně.Objem zakázky 7 000 000. Termín 7-12/08. Možnost dlouhodobé spolupráce.
Poptáváme kooperaci ve zpracování plechu
Poptáváme kooperaci ve zpracování plechu.Máme volné kapacity na ohraňovacím a vysekávacím CNC lisu.Možno též doplnit o sváření metodou MIG/MAG a TIG.
Poptáváme výrobu obloukového nosníku
Poptáváme v Plzni výrobu příčného obloukového nosníku haly. Výroba dle dovezeného vzoru, chybí dokumentace, k dispozici fotografie . Konstrukce je složená v průmyslovém areálu v Plzni.