Zhotovení mříže, Německo
Vážené dámy a pánové, prosím o nabídku na následující mříž: tloušťka drátu: 10 mm šířka oka: přibližně 5,5 mm Rozměry mřížky: 1370 mm x 1 000 mm, 6 kusů Také mě můžete kontaktovat telefonicky. S přátelským pozdravem M.Hüster
Podkovářské služby na rok 2018-2019 - hřebčín Slatiňany
Předmětem rámcové smlouvy uzavřené na základě tohoto řízení jsou podkovářské služby pro středisko Slatiňany.
Podkovářské služby na rok 2018-2019 - hřebčín Kladruby nad Labem
Předmětem rámcové smlouvy uzavřené na základě tohoto řízení jsou podkovářské služby pro středisko Kladruby nad Labem.
Umělecké kování, Německo
Poptávám umělecké kování bran v barokním stylu.
Nerezové dekorace, Německo
Hledám výrobce nerezové dekorace. Prosím informace na Info@ready4success.de Děkuji a zdravím Roswitha Dibke
Zámek Kosmonosy - komplexní oprava vnějšího průčelí západní, severní a jižní části
Předmětem veřejné zakázky je provedení komplexní opravy jižního, západního a severního průčelí zámku Kosmonosy včetně prostor salla tereny. Těžištěm prací je provedení opravy fasádních omítek včetně štukových profilací, provedení truhlářských prací souvisejících s opravou a doplněním vnějších výplní otvorů, provedení kovářských prací, pokládka ...
Labské nábřeží - oprava litinového zábradlí - úseky A, C, D, F
Obnova litinového zábradlí včetně pískovcových sloupků na labském nábřeží v Hradci Králové.
Poptávám mříže do venkovních dveří
Poptávám mříže do venkovních dvoukřídlých dveří.
Poptávám realizaci kovaného plotu
Dobrý den, mám zájem o kovaný plot. Mohu od vás dostat nabídku? Jedná se zhruba o 3m šířku a počet polí asi 14 ks. Blíže upřesním. V příloze zasílám foto jak by to asi mohlo vypadat. Předem děkuji.
Poptávám dodavatele kovářských polotovarů
Hledám prodejce / dodavatele kovářských polotovarů v nejbližším okolí Liberce.
Poptávám výrobu venkovního zábradlí
Poptávám výrobu venkovního zábradlí na balkony a vchod. Madlo 60X40 mm, stojky 40x20mm, vyplň čtverec 12x12, rozteč podle dohody. Materiál železo, žárové zinkovaní + černý lak (popřípadě dohodou). Balkon: Tvar U 1X3.26X1 (počet kusů 2) Vchod : otvor 2.33 Jednoduché zabradlí na schody: délka cca 12 m (madlo a stojky jenom).
Kování potrubí, USA
Hledám firmu zabývající se kováním, která je schopná kovat pro potrubí. Jsme velká ropná a plynárenská společnost v USA a potřebujeme další kapacity. Produkt se jmenuje krátká vrtná trubka a délka je v rozmezí od 4"do 12", s kovanou částí jen na koncích.
Poptáváme kovářské práce
Hledám kováře, který vyrobí panty a kování na masívní dvířka i zásuvky kuchyně. Troufne-li si na kryt pro odsavač par, jako platnéř, budu velmi potěšena. Prosím z Libereckého kraje. Realizace v pozdním jaře 2012.
Poptávám kovové plotové díly a kovovou bránu
Poptávám cenovou kalkulaci- kované plotové díly cca 10 ks po 3 metrech a kovanou vstupní bránu cca 3m-zasouvací ( k zabudování místo původního plotu-dřevěného, posuvný mechanismus na dálkové ovládaní vstupní brány máme.) Nádvorník, Pustá Polom, okres Opava
INDIE; Výkovky, odlitky
Jsme jedním z předních výrobců výkovků, neželezných odlitků a velmi přesných obráběcích prací na CNC strojích. Naše webové stránky: www.ssent.co.in. Od konce roku 1987 se naše firma soustředila na výrobu v oblasti obrany a dalších strojírenských dílů. Všichni naši pracovníci a technici jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení ve svém oboru. Máme ...
Poptávám opravu konstrukce u slunečníku
Potřebuji opravit velký slunečník-prasklá konstrukce, pokud možno opravnu v okolí Českých Budějovic.
Žlutice-restaurování sloupu Nejsvětější Trojice
Komplexní restaurování kulturní památky - sloupu Nejsvětější Trojice ve Žlutících a jeho sochařské výzdoby, tj. horní části - sousoší Svaté Trojice a dříku sloupu, střední části - soklové středové architektury včetně atributů a poslední části - restaurování balustrády včetně restaurování kovových branek a zhotovení nových piniových šišek.
Poptávám dodávku kovového plotu
potávám dodávku kovového plotu (plotových polí do zděných sloupků) -výška 670 mm, cca 11 mb, 1x dvoukřídlá brána mechanická- výška1450, šířka3300 , 1x dvoukřídla brána na elektro pohon včetně - výška1450, šířka3300, 1x branka-šířka 950, výška 1450 včetně zapojení a zprovoznění brány.
NĚMECKO; Dekorativní předměty, kamenická tvorba
Hledám výrobce uměleckých objektů ze rzi např. zapíchnuté zahradní dekorativní předměty jako svíce, květiny, kostky z oceli s otvory, ocelové kužely, ocelové nádoby na rostliny jako mísy. Mimoto hledáme výrobce kamenických děl, např. kužely vytesané z kamene, provrtané valouny.
ŠPANĚLSKO; Kovová mřížka
Jsme výrobce chladičů sídlící v Barceloně. Poptáváme kovovou mřížku (tyčový kov). Hledáme výrobce a chtěli bychom znát cenu.
Poptáváme venkovní kovové zábradlí
Poptáváme dodávku a montáž venkovního pozinkovaného zábradlí lodžií včetně Cembonitových výplní na regeneraci panelového domu v Olomouci. Rozhoduje nejnižší cenová nabídka. Výkresy ke stažení: http://tinyurl.com/649cxoy
VB; Kování a dveřní panty
Jsme importéři kování na vrata, brány, oplocení a dveřních pantů. Náš web: www.birkdalesales.com Hledáme dodavatele těchto produktů ve velkém množství.
Poptávám kovový trakař
Sháním kovový trakař, k přepravě palivového dřeva a stavebního materiálu
TURECKO; Kované díly za studena
Hledám obchodní spolupráci s dodavateli kovaných dílů za studena.
NĚMECKO; Hliníkové tvarované díly
Hledám dodavatele hliníkového tvarovaného dílu. Potřebuji to, co je na obrázku šedé včetně tří malých koleček uprostřed symbolu. Celek rozdělit podélně uprostřed, každá polovina symbolu má být zapuštěna do dveří. Výrobek bych chtěl v leštěném hliníku, tloušťka materiálu by měla být 2 mm. Průměr vnějšího kruhu má být 30 cm. Dodání dílu prosím ...