Horizontální vstřikolis 650t a automatizace
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vstřikovacího stroje s uzavírací silou 650t včetně příslušenství a dodávka automatizovaného pracoviště pro lis 650t. Předmět plnění je rozdělen na 2 dílčí části - Vstřikovací stroj 650 tun s příslušenstvím a Automatizace k horizontálnímu vstřikolisu s uzavírací silou 650 tun.
Horizontální vstřikolis 500t a automatizace
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka hybridního (tj. s elektrickou plastifikační jednotkou) vstřikovacího stroje s uzavírací silou 500 tun včetně příslušenství a dodávka automatizovaného pracoviště pro lis 500t. Předmět plnění je rozdělen na 2 dílčí části - Horizontální vstřikovací stroj 500 tun s příslušenstvím a Automatizace k ...
Technológie pre spoločnosť AHART, s.r.o.
Predmetom zákazky je dodanie, inštalovanie a zaškolenie obsluhy k piatim logickým celkom, špeciálnym technológiám pre spoločnosť AHART, s.r.o. Bližšie v súťažných podkladoch.
Dodávka krimpovacího stroje na výrobu kabelových svazků
Dodávka krimpovacího stroje na výrobu kabelových svazků s následujícími charakteristikami: - Krimpovací síla min. 15 KN. - Programovatelná výška krimpu (rozlišení alespoň 0,05mm) a délka (minimální rozsah 10-30mm) krimpu. - Umožňuje zpracovat vodič od 0.25MM2 až po 4 mm2. - Integrovaný nulový zástřih. - Integrovaná kontrola krimpovací síly ...
Technológia na spracovanie skla pre Spoločnosť priateľov skla, s.r.o.
Technológia na spracovanie skla, brúsenie, lepenie, gravírovanie, tavenie, rezanie pre Spoločnosť priateľov skla s.r.o.. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Dodávka 4 kusů řezacích automatů pro řezání PVC a koberců v rolích a 1 kusu podavače
Předmětem zakázky je dodávka 4 kusů řezacího automatu pro řezání PVC a koberců v rolích a 1 kusu podavače a 1 kusu odběrného místa pro řezací automat (včetně SW pro identifikaci polohy vozíku, do kterého má být role založena). Všechny stroje musí být nové, nepoužité.
Inovácia kreatívneho potenciálu výroby hudobných nástrojov
Predmetom zákazky je nákup strojov pre projekt Inovácia kreatívneho potenciálu výroby hudobných nástrojov. Predmet zákazky je detailne opísaný v časti C. súťažných podkladov.
Laser na vypaľovanie papiera
Predmetom zákazky je nákup lasera na vypaľovanie papiera (1ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov
Dodávka pulsního vláknového laseru pro společnost LASCAM systems s.r.o.
Předmětem výběrového řízení je zakázka na dodávku na místo plnění zakázky, instalace, zprovoznění, zaškolení obsluhy a otestování funkčnosti pulsního vláknového laseru.
Vákuova sušiareň - 1 kus
Predmetom obstarania je technológia na podporu netechnologických inovácií rozdelená na 3 logické celky. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Dodávka energeticky úsporných vstřikovacích lisů pro výrobu plastových výlisků
Předmětem VŘ je dodávka tří strojů definovaných níže 1) Energeticky úsporný vstřikolis pro výrobu plastových výlisků včetně integrovaného robota s tonáží min. 150t 2) Energeticky úsporný vstřikolis pro výrobu plastových výlisků včetně integrovaného robota s tonáží min. 80t 3) Energeticky úsporný vstřikolis pro výrobu plastových výlisků včetně ...
Technologické zariadenia - časť 1
Predmetná zákazka zahŕňa technologické zariadenia v nasledovnom delení: Časť 1: - Laserové zváracie zariadenie pre klenotnícke účely - Vákuové odlievacie zariadenie pre zlatníkov na odlievanie zliatin zlata, striebra a platiny určené na menšiu a zákazkovú výrobu Časť 2: - Ramanov mikroskop pre účely analýzy vzácnych kameňov Časť ...
Strojné vybavenie na výrobu drevených dekorácií
Predmetom obstarávania sú 4 stroje na výrobu drevených dekorácií od návrhu cez výrobu po zabalenie do kartónových ozdobných krabíc,a to: 1ks ekosolventná tlačiareň,1ks laminátor, 1 ks CNC fréza a 1ks diamantová leštička
Dodávka dvou vstřikovacích strojů s různou uzavírací silou včetně manipulátorů
Předmětem zakázky je dodávka na místo plnění, instalace, zprovoznění, zaškolení obsluhy a otestování funkčnosti vstřikovacího stroje s uzavírací silou min. 400 t včetně manipulátoru a vstřikovacího stroje s uzavírací silou min. 1500 t včetně manipulátoru.
Dodávka 5-osého CNC stroje
Předmětem zakázky je dodávka 5ti-osého CNC stroje pro obrábění tvrdých materiálů (sklo, křemen, safír, keramika, kalená ocel).
VR-MVT-VYF
Předmětem výběrového řízení pod názvem VR-MVT-VYF je dodávka 2 (slovy dvou) zařízení pro vyfukování PET obalů z preforem včetně společného vzduchového hospodářství a včetně forem.
Inovace procesu řízení výroby jader transformátorů
Předmětem výběrového řízení je pořízení technologických zařízení – dodávek, které přímo souvisí s realizací projektu „Inovace procesu řízení výroby jader transformátorů “ v souladu s Programem Operační program OPPIK 2016 –2020, Prioritní osa 1: Rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace, specifický cíl 1.1 Zvýšit inovační výkonnost podniků, Inovační ...
Dodávka automatického paketovacího lisu
kompletní dodávka automatického paketovacího lisu s příslušenstvím pro účely zpracování výrobního odpadu k recyklaci - podrobná specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci
Dodávka technologického vybavení - automatizované pracoviště pro broušení sedáků z pěnové hmoty
Předmětem zakázky je dodávka automatizovaného pracoviště pro broušení sedáků z pěnové hmoty - broušení obvodové kontury a tvaru sedáku. Polotovar sedáku je slepený z několika vrstev pěnového materiálu. Rozsahem činností při plnění předmětu zakázky je dodávka a zaškolení obsluhy technologického vybavení - automatizovaného pracoviště pro broušení ...
Nákup technologie BRALEP s. r.o.: nákup míchacího zařízení pro disperzní směsi
Předmětem této zakázky je dodávka následující technologie: míchací zařízení pro disperzní směsi včetně nádoby. Dodávka bude včetně dopravy, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu (včetně zkušebního provozu). Instalaci zařízení zajistí zadavatel. Bližší specifikace předmětu zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Technické vybavenie na opracovanie kameňa
Predmetom zákazky je obstaranie technického vybavenia na opracovanie kameňa - CNC obrábacieho centra, spĺňajúceho požiadavky verejného obstarávateľa špecifikované v súťažných podkladoch.
Dodávka zariadení a strojov v rámci rozšírenia a inovácie výrobného programu značky E&R JELINEK
Predmetom zákazky je dodávka zariadení a strojov v rámci rozšírenia a inovácie výrobného programu značky E&R JELINEK. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, technické parametre a požiadavky na špecifikáciu pre jednotlivé časti sú predmetom opisu zákazky tvoriace prílohu č.1 súťažných podkladov.
Dodávka a instalace nové technologie úpravy vstupní suroviny
Předmětem zakázky je: - dodávka a instalace nové technologie úpravy vstupní suroviny Podrobný popis plnění a technická specifikace požadovaných zařízení je uveden v samostatné příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Zavedenie inovatívnych výrobných postupov v spoločnosti MARPIN, s.r.o. - technologické vybavenie
Predmetom zákazky je dodávka tovarov: 1. Automatická plniaca linka 2. Vyfukovacie zariadenie vrátane dopravy, montáže, zapojenia zariadenia a uvedenia do prevádzky. Bližšie informáciu sú uvedené v súťažných podkladoch.
Pořízení výrobní technologie na výrobu čepelek – I. etapa
Předmětem této zakázky je dodávka nové výrobní technologie blíže specifikované zadávací dokumentací. Zakázka je rozdělena na části, a to následujícím způsobem: Část 1 - Spojování, Část 2 - Kalicí pec I., Část 3 - Potisk čepelek, Část 4 - Brousící linka čepelek I., Část 5 - Pračka čepelek, Část 6 - Pokovení čepelek, Část 7 - Teflonovací linka a ...