Poptáváme LDPE sáčky
Dobrý den, poptáváme sáčky LDPE 2000 ks na balení ovoce a zeleniny rozměr v.40cm x š.30cm se spodním svárem + šest dírek. Prosíme o nabídku ceny.
Poptávám výkup použitého oleje
Poptávám firmu, která vykupuje vyjeté oleje motorové a použité oleje z gastro provozu
Poptávám použité lodní kontejnery
Dobrý den, poptávám 4 ks použitých lodních kontejnerů o velikosti 20´. Potřebujeme je na skladování. Předem děkuji za cenovou nabídku.
Poptávám DIN KEG sudy 15l
Poptávám DIN KEG sudy 15l stohovatelné (363mm). Můžete prosím zaslat cenovou nabídku ? Děkuji za spolupráci. Zdraví Radek Sedláček
Poptávám ložisko
Poptávam ložisko HQ2204LLUCM. Děkuji
Poptávám filtry pro vzduchotechniku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o nabídku dodání filtrů pro vzduchotechniku dle zadání v příloze. V případě dotazů jsem k dispozici.
Poptávám výměnu hasicích přístrojů
Dobrý den, poptávám výměnu hasicích přístrojů. Děkuji za nabídky.
Poptávám kancelářské a WC unimobuňky
Poptávám cenovou nabídku 2 x kancelářské unimobuňky a 1 x WC unimobuňku, může být i repas.
Poptávám opravu štípače na dřevo
Dobrý den, poptávám opravu štípače špalků PLS 250 v Ostravě. Děkuji za nabídky.
Poptávám vypínač na vysavač PROTOOL VCP
Poptávám vypínač na vysavač PROTOOL VCP 260 e-l.
Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů
Dobrý den, poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů. Odvětrané s možností uzamknout, s odolnosti proti zatékání při dešti/přesah nebo lem./ Velikost otvoru v betonovém víku šachty je - 2 ks 95x95 cm - 2 ks 75x75 cm Děkuji za cenovou nabídku . Komárek
Poptávám vyřazené lodní kontejnery
Mám zájem koupit vyřazené přepravní lodní kontejnery, asi 3, plna velikost, k účelu přestavby na bydleni. Prosím o informaci kam se obrátit a kolik je asi cena jednoho kontejneru, a též cena za dopravu a vzdálenost. Dekuji.
Poptávám štěpkovač na podvozku s vlastním pohonem
Poptávám štěpkovač na podvozku s vlastním pohonem, poháněný spalovacím motorem, na zpracování větví do průměru max 20 cm.
Poptávám opravu agregátu Kraft&Dele
Oprava agregátu Kraft&Dele 1,5kW,
Poptávám gitterboxy
Poptávám: 30 ks - Gitterbox Rozměry gitterboxů: 1200x800x970mm Lokalita: Borová u Poličky Termín: 1-2 měsíce Doplňující info: PROSÍM O NABÍDKY DO E-MAILU, NEVOLAT!
Poptáváme čipový systém otevírání dveří
Poptáváme čipový systém otevírání dveří.
Poptávám použité palety
Dobrý den, poptávám 16 ks palet použitých 1000 x 1000 nebo 1200 x 800 mm, levně. Odvoz vlastní.
Poptávám výkup gitterboxů
Dobrý den, mám na prodej dva druhy obalů, rozměry 1200x1000x1000. Jeden zelený sklácí gitterbox (80 ks) a jeden modrobílý (450 ks). Pro ukázku vkládám obrázek. Mockrát děkuji Janík
Poptávám opravu litinového zábradlí v činžovním domě
Dobrý den, potřeboval bych opravu zábradlí v činžovním domu na Praze 1. Zábradlí je litinové a je vytrženo nebo spíše vylomeno z podlahy. Pokud máte kapacity na tuto opravu a takové opravy děláte, prosím reakci a zaslání či zavolání termínu prohlídky. Děkuji
Poptávám nastavení počítačového monitoru
Poptávám někoho, kdo by mi byl schopen nastavit funkce (barvu) u mého nového monitoru k PC AOC 27B2DM (27B2DM). Děkuji.
Interiérové vybavenie pre Kreatívne centrum Trnava
Predmetom zákazky je dodanie interiérového vybavenia pre Kreatívne centrum Trnava, vrátane činností spojených s umiestnením a montážou tovaru, v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Dodávka výpočtovej techniky a príslušenstva NOC
Dodávka notebookov a počítačových náhradných dielov, komponentov a príslušenstva, ktoré sú bežne dostupné na trhu, vrátane poskytovania záručného servisu a ostatných súvisiacich služieb. Poskytnutie súvisiacich služieb: dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania.
Technické vybavenie pre projekt: Intenzifikácia triedeného zberu komunálnych odpadov v meste Bojnice
Predmetom je výber dodávateľa na dodávku tovarov v zmysle jednotlivých položiek zadania. Požaduje sa dodanie tovarov vrátane dopravy, zaškolenia, všetkých potrebných dokumentov na riadne užívanie zariadenia (ak relevantné). Zoznam zariadení : Nakladač 1 ks Veľkoobjemový kontajner 5,5 m3 2 ks Veľkoobjemový kontajner 7,0 m3 2 ks Veľkoobjemový ...
Nákup zariadenia na obohacovanie vody
Predmetom zákazky je poskytnutie tovaru s nasledovnou špecifikáciou: -výroba demineralizovanej vody obohatenej o ionty vápnika, horčíka, v ktorej sa neutralizujú historické dokumenty určené ku konzervovaniu, -poloautomatické zariadenie s panelovým PC vrátane monitoru, -doba prípravy od 60 100 minút, -voliteľný objem obohatenej vody do ...
ScienceOpenLab - Centrum popularizácie fyziky pri Gymnáziu Pavla Horova Michalovce – Učebné pomôcky
Predmetom zákazky je dodanie učebných pomôcok vrátane vynesenia, inštalácie a montáže do Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach.