PÁKISTÁN; Tkaniny, textilní zboží
Jsme pakistánští exportéři tkanin a textilního zboží. Obchodujeme s režnou, bělenou, barvenou a potištěnou tkaninou, různé šíře i designu. Jedná se o různé druhy saténu, kepru, žakáru, pleteného zboží, textilní zboží jako lůžkoviny, ubrusy, povlaky na polštáře, kuchyňské textilie, prostěradla pro nemocnice a hotely atd. Více na ...
PÁKISTÁN; Bytový textil
Hledáme dovozce, odběratele, obchodní zástupce bytového textilu.
PÁKISTÁN; Textil, nábytek
Jsme výrobce a vývozce textilních produktů a nábytku. Ruční výroba v Chiniot Pákistán. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
Poptávám podlahové palubky
Podlahové palubky nejblíže u Frýdek Místek,Karviná. Prosím cenové nabídky.
PÁKISTÁN; Koberce, oděvy, šperky
Hledám odběratele velmi kvalitního zboží, jako jsou: -ručně vázané vlněné koberce a koberečky -tkaniny dámské i pánské -dámské oděvy -módní šperky -bytové doplňky Převzetí stávající internetové prezentace je také možné na vyžádání.
INDIE; Bytový textil
Jsme výrobce a dodavatel exkluzivního bytového vybavení jako jsou povlaky na polštáře, závěsy, přehozy na postele, ubrusy a prostírání atd. Také děláme dřevěný nábytek s příslušenstvím. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
Poptávám látkové okenní rolety
Dobrý den,sháním předběžnou kalkulaci látkových rolet do oken.Rolety ve vodících lištách.Moc díky
S. ARÁBIE; Umělá tráva a související zboží
Pravidelně potřebujeme následující, z toho důvodu chceme zřídit agenturu přímo v Království Saudské Arábie pro pravidelný dovoz. A) Umělá tráva, velikost 60 mm. B) Bílé čáry. C) Lepidla. D) Lepicí pásky. E) Technický personál pro instalaci. Sdělte nám své velmi konkurenční ceny, dodací lhůty, platební podmínky a další firemní ...
MALAJSIE; Nábytkové tkaniny, koberce
Poptávám nábytkové tkaniny/samet, koberce v rolích do auta, do domácnosti.
VIETNAM; Textil s krajkovou výšivkou
Zabýváme se krajkovou výšivkou, zhotovujeme ložní povlečení, potahy na polštáře, záclony. Hledáme obchodní spolupráci s odběrateli našich výrobků.
PÁKISTÁN; Bytový textil
Hledám obchodní spolupráci s importéry, distributory bytového textilu.
PÁKISTÁN; Prostěradla
Jsme výrobci pletených napínacích prostěradel. Vlastníme certifikáty ISO a OeKOTEX. Našimi hlavními výrobky jsou žerzejová napínací prostěradla, froté napínací prostěradla, žakárová napínací prostěradla. Hledáme obchodní spolupráci s odběrateli.
PÁKISTÁN; Látky, plachtovina, bytový textil
Jsme výrobci a exportéři všech druhů látek, plachtoviny, nepromokavých plachet, stanů, ručníků, županů, batohů, spacích pytlů a jiných výrobků ze 100% nebělené bavlněné příze. Vlastníme certifikát ISO.9001-2000 Více na WWW.sabritextiles.com Hledáme obchodní spolupráci s odběrateli.
BANGLADÉŠ; Ručníky
Jsme výrobci velmi kvalitních ručínků různých velikostí, hmotnosti a barev. Hledáme odběratele, importéry v Evropě. Naše ceny jsou konkurenceschopné a jsme schopni dodávat kdykoliv a v jakémkoliv množství.
PÁKISTÁN; Koberce
Vyvážíme afghánské a pákistánské ručně dělané koberce z Pákistánu. Hledáme seriózní kupce pro naše zboží.
S. ARÁBIE; Koberce
Hledám výrobce a prodejce koberců.
Poptávám koupi  podlahové krytiny
Dobrý den, poptávám linoleum (PVC) sympatex.
Poptávám podlahovou krytinu vč. pokládky
Poptávám bambusovou vlysovou podlahu, káva horizontální, cca 32m2,levné, mohou být i zbytky ( 20+8+4) , vč. pokládky v Praze 8
EGYPT; Ručně tkané koberce
Poptáváme kontakty na importéry a velkoobchodníky ručně tkaných koberců, top kvality.
NEPÁL; Matrace, přehozy, pokrývky
Poptáváme prošívané matracové kryty a chrániče, přehozy na postele, prošívané pokrývky.
Poptáváme VO s textilními utěrkami
Sháním velkoprodejce textilních utěrek.
Poptávám podlahu zn. Domestic
Poptávám vinylovou podlahu Domestic 5360.Prosím cenové nabídky.
INDIE; Koberečky, rohožky, podložky
Hledáme obchodní spolupráci s improtéry exkluzivních koberečků, podložek, rohožek, výrobků bytového vybavení.
INDONÉSIE; Podlahy z tropického dřeva
Nabízíme podlahy z tvrdého tropického dřeva s bohatou texturou, pro vnitřní i vnější využití, vhodné do zahrad, na terasy, lodní plochy, koupaliště. Tropické dřevo je resistentní v horkém, zimním nebo deštivém období. Vice na http://www.kayumas.com Hledáme obchodní spolupráci s importéry.
ČÍNA; Antistatická podlahovina
ChangZhou SanJing Anti-Static Equipment Co.,Ltd. je přední výrobce antistatické podlahoviny v Číně. Naším hlavním produktem jsou antistatické PVC dlaždice, vrstvené PVC dlaždice s vypouklou plošinou. Pro více informací můžete navštívit náš web www.esdfloorcn.com Výrobky jsou používány v telekomunikačním, elektronickém, mikroelektronickém ...