Hledáme investora pro výstavbu bobové dráhy
Hledáme investora pro výstavbu a provozování bobové dráhy v centru rekreační oblasti Jeseníků - Malé Morávce. Vlastníme vhodné pozemky včetně potřebného zázemí, vynikající poloha u hlavní komunikace, absence tohoto zařízení v širším okolí.
TDS a koordinátor BOZP v rámci projektu Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení
Předmětem veřejné zakázky je zajištění inženýrské a investorské činnosti včetně výkonu funkce technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na stavbě „Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení“ (dále také jako „stavba“) při realizaci projektu „Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení“.
TDS a koordinátor BOZP v rámci projektu Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení
Předmětem veřejné zakázky je zajištění inženýrské a investorské činnosti včetně výkonu funkce technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na stavbě „Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení“ (dále také jako „stavba“) při realizaci projektu „Letiště Leoše Janáčka Ostrava, kolejové napojení“.
Penzion IV, ul. Hálkova, Opava
Předmětem soutěže je zpracování kvalitního architektonického návrhu penzionu s kapacitou 50 samostatných bytových jednotek, o ploše do 40 m2. Malometrážní byty s bezbariérovým vstupem a evakuačním výtahem typu pečovatelské služby mají vytvořit bydlení pro samostatně obslužné občany důchodového věku s možností terénních služeb lékaře a sester. V ...
Komplexní pozemkové úpravy Chlebovice
Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Chlebovice, včetně nezbytných geodetických prací ve třídě přesnosti 3 určené pro obnovu katastrálního operátu ověřených v nezbytném rozsahu úředně oprávněným inženýrem a zpracování katastrální mapy (DKM). Návrh KPÚ bude zpracován tak, aby byl zapsatelný do katastru nemovitostí.
Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Jistebník s nutností upřesnění a rekonstrukce přídělů.
Vypracování KPÚ v k.ú.Jistebník včetně nezbytných geodetických prací, rozsah 1300 ha.
Poradenské služby pro realizaci projektu Parkovací dům, Havířov
Předmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí komplexních poradenských služeb souvisejících s přípravou a realizací projektu výstavby parkovacího domu pro statutární město Havířov na současném parkovišti u Městské sportovní haly v ulici Dělnická. Zadavatel v době zadání této zakázky předpokládá, že projekt bude realizován ...
Angolská firma hledá investora
1.Angolská firma na zpracování dřeva hledá v České Republice investora nebo joint -ventura na těžbu dřeva má povolení od Angolské vlády.Manipulace surových kmnů:400m3 až 500m3,Druhů dřeva:Mahagon,Moreira,Kibaba,Munguba,Udan atd,atd 2.Angolská firma na zpracování dřeva vlastní 2000hectarů lesa,kde jsou dvě řeky hledá investora nebo ...
Poptáváme projektovou studii na revitalizaci
Poptáváme zpracování projektové studie na revitalizaci zastavěného území ve variantách a) rekonstrukce stávajících zděných objektů, b) asanace stávajících staveb a výstavba nízkonákladovách sociálních bytů.
Hledáme zájemce o investice v Angole
Hledáme firmy, které mají zájem podnikat nebo investovat v ANGOLÉ v jížní Africe. Také máme zájem o spolupráci s firmami, které chtějí prodávat své produkty na Angolské trhu. Například: Továrna na výrobu mýdla, továrna na výrobu palmových olejů, stavebnictví, zemědělství, chov dobytka, solární systém, cestovní ruch, továrnu na výrobu papíru, ...
Hledáme investory v oblasti stavebnictví
Poptávám investory se zájmem o zateplování nemovitostí.
Hledáme investory pro podnikání v Angole
Hledáme firmy, které mají zájem podnikat nebo investovat v ANGOLÉ v jízní Africe. Také máme zájem o spolupráci s firmami, které chtějí prodávat své produkty na Angolské trhu.
Hledám investora v oboru stavebnictví
Poptávám investora nebo společníka pro rozjezd stavební firmy ve větším rozsahu. (Zakázky většího rozsahu-výstavba nízkoenergetických rodinných domů). Vklad cca 5 mil.Kč-návratnost 1 rok. Vlastním živ.list na kompletní realizaci staveb.
Poptáváme projekty za účelem investování
K finančnímu zainvestování poptáváme zajímavé projekty, jako větrné elektrárny, sluneční elektrárny, sportovní zařízení, developerské projekty se zdravým a energeticky levným bydlením, lázeňské domy, sociálních zařízení, zdravotnická zařízení, penziony, rekreační střediska.