C skleněné rohože, Německo
Vážené dámy a pánové, hledáme c-skleněné rohože pro naše systémy: - průměr vlákna: cca. 2,5 µm (nebo menší) - Základní hmotnost: 100-150 g / m² - Tloušťka: cca. 20-30 mm - šířka role: 550 - 1100 mm - rohože s cca. délka 50 m V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Markus Kräher
Poptávám zakrytí pergoly
Poptávám zakrytí pergoly, cca 80 m2 plachty.
Poptávám ušití stříšky na houpačku
Poptávám ušití stříšky na houpačku. Rozměr kovové konstrukce je 180 x 120. Na delší straně je třeba našít tunýlky na přesunutí trubky.Houpačka je stará 17 let a je koupena v Baumaxu. Děkuji za odpověď.
Poptávám plachtovou halu
Poptávám plachtovou halu na skladování balíků+techniky. Š - 10m; V - 5,2 m; D- 12,2m - jestli máte s cca takovými rozměry halu a aby měla zelenou plachtu. Děkuji Kokrdová
Poptávám plachtu na vozík
Poptávám cenu plachty na vozík v rozměru 1,535 x 1,225 x 0,07 m . Děkuji Vám za nabídku a s pozdravem J.Varšava
Poptávám HR pěnu
Poptávám HR pěnu 4037 200x100x8 nebo 200x100x10 cm. Měl bych zájem o 1 ks děkuji ,Veselý
Poptávám zakrytí terasy průhlednou plachtou
Sháním zakrytí terasy průhlednou plachtou, Nákres a rozměry mohu dodat k nacenění.
Dodávka materiálu - IMMOGARD s.r.o.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka materiálu: část 1) uhlíkové vlákno 3200 tex část 2) AR-sklo 1200 tex
Poptávám plachtu na altán
Poptávám výrobu plachty na altán který má rozměry 3x3, ale potřebovali bychom spíše rozměr 4x4 . Děkuji za odpověď
Poptávám plachtu na markýzu
Poptávám ušití plachty na markýzu o rozměru 4 x 2,40. Prosím zaslat cenovu nabídku a vzorník látek. Děkuji Sedláčková
Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v letech 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2021 a 2022 pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její zemědělské správy.
Poptávám plachtu na zahradní nábytek
Poptávám plachtu na zahradní nábytek o velikosti : délka - 152, šířka - 67, výška - 89. Bylo by možné a porosím Vás jaká by byla cena? Děkuji, hezký den Dana Kantorová
Poptávám ušití potahu na sklápěcí markýzu
Poptávám ušití potahu na sklápěcí markýzu 250 cm x 150 cm. Vzorník jestli můžete tak mi prosím zašlete i s předběžnou cenou. Moc děkuji za odpověď.
Poptávám nepromokavý obal na gril
Poptávám ušití nepromokavého ochranného obalu na gril. Rozměry 85 x 45 cm. Výška 60 cm. Děkuji za odpověď.
Poptávám zhotovení plachty na pergolu
Poptávám ušití plachty na pergolu, 258 x 258 cm, barva krémová, vlhkost + UV záření. Cena, termín dodání. Dobírka.
Rozkladací stan pre hygienickú kontrolnú stanicu
Predmetom zákazky je dodanie rozkladacích stanov v zmysle špecifikácie, ktorá je uvedená v časti C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Poptávám čištění a impregnaci stanu
Poptávám čištění a impregnaci stanu. Mám stan ke karavanu z textilního materiálu s gumovými okny atd. Chtěl bych se zeptat, zda je možné stan u vás nechat vyčistit a naimpregnovat proti propouštění vody? Děkuji.
Dodávky zakrývacích textilií, rámcová dohoda
Dodávky zakrývací textilie, které zajistí ochranu lesa, asanace dříví napadeného kůrovcem na území organizačních jednotek, a to zejména lesních závodů a lesních správ.
Poptávám geomembránu hydroizolační
Poptávám geomembránu hydroizolační - vyztužená tl 1mm - 1254 m2. Děkuji.
Dodávka materiálu II.  Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Dodávka materiálu II.  Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Dodávka materiálu Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Poptávám opláštění pergoly
Poptávám cenovou nabídku na opláštění pergoly, případně i zaměření a montáž. 1. boční stěna cca 5 x 3 m 2. boční stěna cca 5 x 3 m + vchod zadní stěna cca 7, 5 m x 2,5 m Místo realizace - Veselská Lhota 37
Poptávám výrobu střechy na zahradní houpačku
Měla bych zájem o střechu na zahradní houpačku - 190 x 118 cm. Prosím o informaci jaká je dodací lhůta a kolik by stála výroba a doprava. Děkuji za odpověď.
Dodávky plachet pro fumigaci - rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, rámcové dohodě.