Ponožky zimní
Nákup ponožek zimních dle Zadávací dokumentace a jejích příloh.
Rámcová dohoda na dodávky ponožek k pracovnímu stejnokroji PS I pro HZS ČR
Předmětem zadávacího řízení je v souladu s ustanovením § 131 zákona uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky předpokládaného počtů 100 000 párů ponožek k pracovnímu stejnokroji PS1 v průběhu 4 let od nabytí účinnosti rámcové dohody.
Poptávám dodavatele spodního prádla značky Petite Fleur
velkoobchodný dodávateľ spodného prádla značky Petite Fleur
Rámcová dohoda na nákup Triček funkčních PČR na roky 2020 - 2023
100.000 ks triček funkčních (muži a ženy) na období do 31. 10. 2023
Rámcová dohoda na nákup Ponožek 15 PČR letních a zimních
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky ponožek 15 PČR letních a zimních na období 2019 – 2022. Nákup bude realizován formou rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem při nepřekročitelném počtu párů: Ponožky 15 PČR letní – 1 080 000 párů Ponožky 15 PČR zimní – 324 000 párů Celkem 1 404 000 párů ponožek
Termobielizeň
Termobielizeň určená pre potreby výkonu služby príslušníkov Ozbrojených síl SR a Akadémie ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika s určením pre zimné aj letné obdobie v rôznom farebnom vyhotovení ( kaki, béžová) v sortimente podľa technickej špecifikácie a podrobného vymedzenia predmetu zákazky uvedeného v súťažných podkladoch: ...
Dodávky funkčního prádla pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek funkčního oblečení tzv. termoprádla pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let, a to včetně dopravy na místo plnění.
Poptáváme výrobce ponožek pro doplnění výrobní kapacity
Poptáváme výrobce v ČR pro doplnění výrobní kapacity na následující výrobky. Vzorek na vyžádání pošleme ve všech barevných kombinacích. Art.: A02 - Bavlněné ponožky HOZA - 100 DEN • citlivý svěr lemu • zesílená špice a pata Materiál: 60% bavlna, 37% polyamid, 3% elastan Děkujeme za Vaše nabídky.
Ponožky letní
Předmětem veřejné zakázky je v souladu s § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen "ZZVZ") uzavření rámcové smlouvy na dodávky ponožek letních.
Rámcová smlouva na dodávky funkčních ponožek 15 letních a zimních na období 2016 – 2019
Nákup 1 404 000 párů funkčních ponožek 15 letních a zimních formou rámcové smlouvy uzavřené s jedním dodavatelem, při předem stanoveném nepřekročitelném počtu kusů.
Poptávám výrobu punčocháčů
Poptávám výrobu punčocháčů pro objem stehen cca 60cm, tj se širší punčochou ve stehnech. Děkuji.
Nátělníky
Předmětem VZ jsou dodávky nátělníků černých pro vojenské policisty, nátělníků černých pro vojenské policisty s krátkými rukávy, nátělníků hnědých, nátělníků hnědých letních, nátělníků khaki a nátělníků khaki letních.
Poptávám dodavatele italského prádla
Hledám pro svůj obchod a e-shop dodavatele italského prádla lovely girl. Pokud máte zájem o spolupráci, prosím neváhejte mě kontaktovat.
Poptávám spodní prádlo
Poptávám spodkní prádlo, podprsenka zn. Timo, vel. 75G, šedá nebo bíla barva. Děkuji.
TERMO prádlo 2012
Předmětem veřejné zakázky je v souladu s § 89 zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen“ZVZ“) uzavření rámcové smlouvy na dodávky nátělníků a spodků lehkých a zimních TERMO 2012 podle aktuálních potřeb zadavatele.
Poptávám spodní prádlo
Poptávám podprsenku polovyztuženou 105/G,barva nerozhoduje.Prosím dejte vědět,zda máte na skladě.Díky Musilová.
Poptávm dodavatele spodního prádla
Poptávám dodavatele spodního prádla Wonderbra.
Termobielizeň
Termobielizeň určená pre potreby výkonu služby príslušníkov Ozbrojených síl SR s určením pre zimné aj letné obdobie v rôznom farebnom vyhotovení ( kaki, čierna, béžová) v nasledovnom sortimente: termobundy, termoroláky, termotričká s dlhým a krátkym rukávom, termotričká hodnostné, termonohavice, termotrenírky, termonohavičky pre ženy, termolambády ...
Oděvy, Vietnam
Jsme prestižní výrobce sídlící v Ho Chi Minh City. Naše firma je založená r. 2006 a razíme filozofii: Kvalita je naší prioritou. Zhotovujeme pracovní oděvy, trička, šaty evropského stylu, pyžama, košile, noční košile, batohy. Pracujeme s bavlnou a žerzejem, vše v požadovaných sezónních barvách. Min. odběr 1000 ks Schopnost dodat: 50 000 ks ...
Poptávám župany pro nadměrné velikosti
Dobrý den, poptávám župany pro nadměrné velikosti XXXL v modré barvě, popřípadě s proužkem. Cca 20 - 50ks. Děkuji. Renata Ryšavá
Krejčovství, Německo
Hledáme krejčovství, šicí firmu na práci ve mzdě na šití elegantního dámského prádla. s. www.a-nette.com Krásné pozdravy z Německa Kontaktní osoba: Annette von Hagen
Poptávám pánské prádlo do komisního prodeje.
Dobrý den, poptávám pánské prádlo do komisního prodeje. Děkuji.
Poptáváme spodní prádlo pro komisní prodej
Hledám firmu, která mi poskytne do komisního prodeje spodní prádlo do mé druhé prodejny za účelem rozšiření sortimentu.
Poptávám bambusové boxerky
Boxerky s bambusovým vláknem - nákup ve Zlíně nebo okolí.
Poptávám spodní prádlo Panache pro maloobchodní prodejnu
Dobrý den ráda bych pro svoji firmu získala značku spodnícho prádla Panache nevadí mi outlet jen nemohu pořádně dohledat dodavatele nebo sklad kde tohle zboží koupím.