Rámcová dohoda - Čepice lodička
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky pokrývek hlavy stejnokroje PČR čepic lodiček v předpokládaném množství 7.000 ks.
Poptávám pletené šály a prstové rukavice s firemním logem
Dobrý den, zasílám poptávku na pletené šály a prstové rukavice v šedé barvě a s malým firemním logem ( umístěno nenápadně například z boku), pokud by to bylo možné prosím o zaslání cen při odběru 20, 50, a 100 ks., vzorníků barev a materiálů atd. Termín dodání nejdéle do 25.11.2022. Předem moc děkuji a přeji krásný den.
Rukavice pletené
Nákup pletených rukavic letních bílých a zimních bílých dle Zadávací dokumentace SpMO 36617/2022-551200 a jejích příloh.
Čepice a límce pro HS, ČS a hudby
Nákup čepic a límců pro HS, ČS a hudby dle Zadávací dokumentace SpMO 13447/2022-551200 a jejích příloh.
Rámcová dohoda - Čepice lodička
14.000 ks pokrývek hlavy stejnokroje PČR - čepic lodiček
Rámcová dohoda - Brigadýrky 15 PČR
Dodávka: 7 000 kusů brigadýrka modrá 15 PČR; 1 500 kusů brigadýrka bílá 15 PČR
Poptávám ušití zimních čepic
Poptávám ušít zimní čepice pro sebe, manžela a syna který se nám v listopadu narodí. Všechny čepice by měly být v barvě mint, čepice pro syna by měla mít dvě bambulky, pro mě jednu bambuly a pro manžela žádnou. Velikost pro syna by byla od 0 do asi 3 měsícu. Je možné u vás objednat? Popřípadě nějaký ceník prosím? Posílám i fotku pro představu, ale ...
Dodávky služebních zimních pletených čepic pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních zimních pletených čepic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky zimních rukavic pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky zimních rukavic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky služebních čepic golfových pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních čepic golfových pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky služebních baretů pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních baretů pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody, podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Poptávám dětské kšiltovky
Poptávám dětské kšiltovky pro následný branding- cca 50 kusů se síťovinou v zádu, nastavitelné zapínání, prosím NE s pěnovým (polyester) předkem. Případně jestli je možnost zaslání vzorku. Předem děkuji. :)
Rámcová dohoda na dodávku stejnokrojových součástek a doplňků stejnokroje pro příslušníky CS ČR
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: pánského stejnokroje: - sako pánské, - kalhoty pánské, - kabát pánský, dámského stejnokroje: - sako dámské, - kalhoty dámské, - sukně, - vesta, - kabát dámský, doplňků stejnokroje: - vázanka vázací, - vázanka na gumičku, - vázačka dámská.
Stejnokroj HZS vz.2020 - ověřovací zkušební série
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 500 souprav stejnokrojů HZS vz.2020 - ověřovací zkušební série v dámském i pánském provedení a to ve složení blůza, kalhoty a čepice. Cílem je pořízení ověřovací série stejnokrojů a tím na základě vybraného konstrukčního a materiálového řešení vytvořit stav, který zabezpečí zkoušení a testování nově zaváděných ...
Nová rovnošata Železníc Slovenskej republiky
Predmetom zákazky s názvom "Nová rovnošata Železníc Slovenskej republiky" je dodávka tovaru - rovnošatových súčastí novej rovnošaty Železníc Slovenskej republiky pre potreby zamestnancov obstarávateľa v súvislosti s plnením povinnosti obstarávateľa ako prevádzkovateľa dráhy v zmysle ust. zákona č. 513/2009 Z.z. o dráhach a o zmene a doplnení ...
Rámcová dohoda na dodávky čepice pletené 15 PČR na roky 2019 - 2022
36.000 ks čepice pletené 15 PČR na roky 2019 - 2022
Rámcová dohoda na dodávky čepice pletené 15 PČR na roky 2019 - 2022
dodávka 36.000 ks čepice pletené v letech 2019 - 2022
Poptávám ušití pánských kabátů a dodavatele konfekce
Hledám šicí dílnu, která mi ušije pánské flaušové kabáty. Vrchní materiál flauš mám. Do začátku pár kusů, jsem malý obchod. Hledám i dodavatele pánské a dámské konfekce, může být i polský dovoz. Prodávám těžkou konfekci. Nejraději přes dealera. Bundy, kabáty, kalhoty, sukně, obleky, doplňky atd. raději levnější, ale pěkné, moderní oblečení.
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování, (viz příloha) s možností vytvoření vlastního designu.
Čiapky, rukavice, šály, kukly
Predmetom tejto zákazky, ktorá je delená na dve časti, je dodanie tovarou ktorými sú: v 1. časti čiapky pletené zimné kaki, čiapky pletené zimné biele, čiapky pletené zimné béžové, čiapky pletené zimné čierne, rukavice pletené letné kaki, rukavice pletené letné béžové, rukavice pletené letné čierne, rukavice pletené letné biele, rukavice pletené ...
Poptávám pánské kožené rukavice
Poptávám pánské kožené rukavice do auta, světlé barvy.
Bavlněné rukavice, Belgie
Vlastním importující/ velkoobchodní společnost v Belgii a hledám výrobce, který může zhotovit vysoce kvalitní bavlněné rukavice (pro účely obřadu přehlídky, důstojníci).
Poptávám krabici na klobouky
Poptávám krabici na klobouky o průměru 38 - 40cm.
Rámcová smlouva na dodávky součástek stejnokroje 92-15 na období 2016-2019
Záměrem zadavatele je nákup formou rámcové smlouvy uzavřené s jedním dodavatelem, při předem stanoveném nepřekročitelném počtu kusů: 28 000 ks čepice se štítkem 15 (bílá, modrá) 28 000 ks blůza 92-15 muži/ženy 28 000 ks kalhoty 92-15 muži/ženy kompletní 4 000 ks sukně 92-15
Rámcová smlouva na dodávky součástek stejnokroje 92-15 na období 2016-2019
Záměrem zadavatele je nákup formou rámcové smlouvy uzavřené s jedním dodavatelem, při předem stanoveném nepřekročitelném počtu kusů: 28 000 ks čepice se štítkem 15 (bílá, modrá) 28 000 ks blůza 92-15 muži/ženy 28 000 ks kalhoty 92-15 muži/ženy kompletní 4 000 ks sukně 92-15