Poptávám třtinový cukr
Poptávám - 10tun třtinový cukr, bílý.
Poptávám dodavatele cukru
Dobrý deň. Mám záujem o 500 kg hrubého cukru o hrúbke 2,00mm, a ak mate može byť aj hrubší, balené v 50 kg vreciach. Mám záujem o cenovú ponuku na tento tovar. Ďakujem.
Hledáme dodavatele potravin pro arabský trh
Hľadáme dodávateľa potravín pre arabský trh s možnosťou výroby a pestovania na objednávku, pre medzinárodné hotely a reštaurácie - nealkoholické nápoje, voda, kvalitný alkohol, energetické nápoje, mliečne výrobky, mäsové výrobky, múka, pekárske a cukrárenské výrobky, zelenina, ovocie, racionálne výrobky , konzervy, zaváraniny a iné - ponúknite. ...
Kombinované potravinové balíčky - nákup 2018
Nákup 31 944 kusů kombinovaných potravinových balíčků pro zabezpečení bezplatného stravování vojsk mimo stálé posádky, při výcviku vojsk, v zahraničních operacích a při nasazení úkolových uskupení na území České republiky i mimo ně. Podrobné vymezení VZ je uvedeno ve Smlouvě.
Dodavatel potravin do sociálního domu, Charbulova 86
Předmětem zakázky je dodávka potravin do sociálního domu, Charbulova 86. Potraviny, specifikované v příloze č. 3 kvalifikační (a zadávací) dokumentace, budou dodávány na základě potřeb a objednávek zadavatele.
Poptáváme mouku, cukr a sušené mléko
Poptáváme mouku hladkou T1052,cukr krystal a mléko sušené tuk 26% bez přídavku kravské.Baleno v 50kg polypropilenových pytlích.Prosím cenu v eurech za tunu, nejlépe od výrobce. Odběr cca 400 - 1000tun měsíčně, dlouhodobá spolupráce.
Poptáváme kukuřičný sirup
Poptáváme kukuřičný sirup/melasu. Kamionové odběry. Dlouhodobá spolupráce.
Poptáváme suroviny pro výrobu vánočních těst
Poptáváme větší množství surovin pro výrobu vánočních těst. Odběr v rozmezí říjen – prosinec 2016. Cukr mletý 15 000 kg Soda 80 kg Skořice ml. 50kg Citropasta 170 kg Kypřící prášek 80 kg Perníkové koření 240 kg Kokos strouhaný 550 kg Cukr vanilkový 360 kg Kakao 600 kg Vanilkové aroma. Děkujeme.
Poptáváme větší množství stolního tuku
Poptáváme větší množství stolního tuku (rostlinný margarín s obsahem min. 80% tuku). Předpokládané množství cca 20 t. Odběr v rozmezí říjen – prosinec 2016. Děkujeme.
Poptávám kvašené okurky
Poptávám kvašené okurky.
Poptávám cukr pro včelařské účely
Poptávám cukr - krystal cca 5tun, vč. dopravy pro včelařské účely. Na paletách EUR v plast. pytlích po 15, 25, 50kg. Prosím o sdělení ceny a možném termínu dodání do Velké nad Veličkou PSČ69674. Děkuji za brzkou odpověď.
Poptávám potravinový produkt MANA
Poptávám potravinový produkt MANA.
Poptávám lesní med
Koupím lesní med v okr. Břeclav (asi 4 sklenice 0,7l).Prosím i cenu.Děkuji.
Poptáváme špaldovou mouku pro export do Irska
Dobrý den, hledám producenta špaldové mouky. Jedná se o 10 tun měsíčně v 25kg pytlech, podle možnosti vlastních potisků. Vysoká kvalita, určeno pro Irsko. Nabídky zasílejte na e-mail, spěchá. Hledáme náhradu za dodavatele z Maďarska.
Poptávám dodavatele slunečnicového oleje
Poptávám dodavatele slunečnicového oleje. Kamionové odběry v ČR. Pošlete CN
Poptáváme dodavatele slunečnicového oleje
Poptávám slunečnicový olej, dodávky do Bratislavy, platba on-line před vykládkou, začátek spolupráce - ihned. Pouze reálné nabídky. Cena na CMR do 0,99 eur. Množství: balení 1L, 2 LKW denně.
Poptávám surový odslizený řepkový olej
Surový odslizený řepkový olej. Množství cca5- 10.000t/měsíc, Poptávám cenu EUR/tuna bez dopravy. Předpokládaná délka kontraktu 12-24 měsíců. Nabídky prosím na e-mail. Předem děkuji
Poptávám dodavatele surového řepkového oleje
Poptávám dodavatele surového řepkového oleje (volně loženého)
Poptáváme dovozce maďarských potravin
Hledám maďarského obchodního partnera (velkoobchod), dodavatele maďarských potravin pro jednu až dvě specializované maloobchodní prodejny v ČR. Ideální co nejblíže Bratislavě pro snížení dopravních nákladů do ČR. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci.
Poptávám dodavatele cukru krystal
Poptávám cukr krystal v různých baleních (1, 5, 15 a 50 kg). Měsíční odběr 25-50 tun. Roční kontrakt není podmínkou. Cena a kvalita cukru hraje roli.
Poptávám smažené brambůrky Bohemia Chips
Poptávám 50kusů Bohemia Chips 77g, pokud by to bylo možné na zítřek dne 14.09.2011.
Poptávám ovesné vločky
Hledám, koupím ovesné vločky. Ne žádné "BIO". Jen obyčejné
Poptávám těstoviny tarhoňa
Hledám prodejce těstovin Tarhoňa. Brno.
Poptáváme dodavatele mražených zákusků
Hledáme dodavatele mražených výrobků: - dorty a zákusky vlastní výroby - dorty z dovozu Německo - Makro, Tesco. Pro cukrárnu v městě Martin - Slovensko. Prosíme foto výrobků, cenu za kus a dodací lhůty.
Poptáváme dodavatele potravin
Dobrý den hledám dodavatele potravin s kratší záruční lhůtou. Děkuji