Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK -
Predmetom zákazky je výber dodávateľa (ďalej dodávateľ alebo predávajúci) resp. dodávateľov mlieka, mliečnych výrobkov a lahôdok pre organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Centrum sociálnych služieb Horný Turiec, Turčianske Teplice a Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš. Podrobnejšie vymedzenie predmetu ...
Poptávám chlebíčky a obložené mísy
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na: - 50 ks chlebíčků - dvě obložené mísy (jedna sýrová) na 18.8.2022 v Prostějově. Děkuji Karin Kuklová, Mostkovice
Poptávám dodavatele lahůdek
Poptávám dodavatele baget, obloženého pečiva, salátů apod. do školního bufetu na Základní škole v Kutné Hoře. Možné i automat na svačiny. Děkuji.
Poptávám výrobky studené kuchyně
Hledám firmu v Ostravě a okolí, která se zabývá výrobou studených mís a různých forem studené kuchyně.Děkuji. Jasinská
Poptávám odpady z výroby chipsů
Poptávám odpady z výroby chipsů Množství: 30 tun měsíčně Balení: volně nebo big bagy Termín: dle dohody Lokalita: celá ČR, SK, PL, … Spolupráce dlouhodobá.
Poptávám výrobu lahůdek
Poptávám cenovou nabídku na menší raut, chlebíčky a aspiky pro 4 osoby.
Poptávám cateringové služby
Poptávám občerstvení, zhruba pro 20 lidí na 27. 8. 2016. Měla bych zájem o odpolední pohoštění formou švédských stolu. Oslavu budu mít doma. Prosím o bližší informace.
Poptávám dodávku sendvičů a baget
Poptávám: 200 ks šunkový mini sendvič (100 gr) 200 ks sýrový mini sendvič ( 100 gr) 200 ks mini bageta caprese ( 100gr) 200 ks slaný listový závin ( 100 gr)
Poptávám výrobu pečenáčů
Poptávám výrobce pečenáčů v nálevu, které mají v sobě i jikry. Dříve se dělali v nerezových kulatých krabicích. Jejich chuť byla neopakovatelná. Vyráběly se v tzv. Rybenách.
Poptávám lahůdkářské produkty, obložené mísy
Poptávám obložené mísy, Jihlava.
Poptáváme dodavatele masa, lahůdek a pečiva pro maloobchod
Poptáváme dodavatele. Pro nově otevíraný obchod maso-uzeniny v Praze 8, poptávám dodavatele na výsekové maso, drůbež, uzeniny, saláty, obložené chlebíčky a polotovary, vhodné k tepelnému zpracování v provozovně. např. sekaná, hamburgery atd. Dále výrobce pečiva, konkrétně rohlíků, vhodných na plnění párkem, škvarkových placek a tyček, preclíků a ...
Poptávám rybí produkty
Poptávám rybí produkty, jikry, mlíčí a salát ze sleďů. Děkuji.
Poptávám výrobu chlebíčků a obložených mís
Poptávám cenovou nabídku výroby chlebíčků a obložených míst. Jak dlouho předem je nutné objednávku provést.
Občerstvenie pre darcov krvi Národnej transfúznej služby SR
1."Oplátkové rezy plnené krémovou náplňou s čokoládovou príchuťou, minimálny podiel čokoládovej príchute 70%. Výživové hodnoty v 100 g výrobku: Energetická hodnota 2150 kJ, bielkoviny 7,6 g, sacharidy 64 g, tuk 25,2 g. Možnosť dodávania aj iných príchutí - arašidová, oriešková, kokosová. Balenie - individuálne každý kus v uzavretom obale/ ...
Dodávka stravy pro organizaci HVĚZDA - občanské sdružení
Dodávka stravy pro organizaci "HVĚZDA - občanské sdružení". Dodávka jídel se uskuteční celoročně - nepřetržitě včetně sobot, nedělí a svátků.
Dodávka stravy pro organizaci HVĚZDA - občanské sdružení
Dodávka stravy pro organizaci "HVĚZDA - občanské sdružení". Dodávka jídel se uskuteční celoročně - nepřetržitě včetně sobot, nedělí a svátků.
Poskytování závodního stravování v pobočce ČNB Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je zajištění závodního stravování v objektu pobočky ČNB Plzeň a případné zajištění poskytování služeb spojených s provozem bufetu.
Zajištění dietního stravování pacientů ve FN Plzeň - Bory - opce
Předmětem zakázky je zajištění a dodávka celodenní pacientské dietní stravy na lůžková oddělení zdravotnických klinik a oddělení v areálu FNPlzeň - Bory.
Stravování u VÚ 1825 Tábor a VZ 1284 Bystřice pod Hostýnem
Poskytování služby stravování u VÚ 1825 Tábor a VZ 1284 Bydtřice pod Hostýnem v r . 2012-2016
Poskytování závodního stravování v pobočce ČNB Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je zajištění závodního stravování v objektu pobočky ČNB Plzeň a případné zajištění poskytování služeb spojených s provozem bufetu.
Zajištění stravovávní v menze ČZU
Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění stravování studentů, zaměstnanců ČZU a dalších osob v prostorách menzy ČZU v budově č.p. 1150 na parcele parc.č. 1627/38, na adrese Kamýcká č.p. 1150, Praha 6 – Suchdol, k.ú. Suchdol, obec Praha. K plnění veřejné zakázky zadavatel poskytne vybavení uvedené v příloze č. 2 smlouvy (pro ...
Zajištění celodenní stravy, provozu bufetu a dodávky obědů
Předmětem veřejné zakázky je zajištění celodenní stravy pro obyvatele Domova pro seniory, Kabelíkova 14a, Přerov a obědů pro zaměstnance zadavatele, provozu bufetu v domově pro seniory a dodávky obědů pro klienty a zaměstnance Denního pobytu, Purkyňova 16, Přerov
Zabezpečenie služieb hromadného stravovania
Zabezpečenie služieb hromadného stravovania pre zamestnancov verejného obstarávateľa a zamestnancov rozpočtových a príspevkových organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti (ďalej len objednávateľ), formou zabezpečenia reštauračných služieb, bufetových služieb, služieb jedální a hromadného stravovania a pod. na základe akceptovania stravných ...
Poptávám cukroví pro 40 osob
Dobrý den, informativně potřeboval bych na oslavu narozenin cukroví cca 40 osob do 8.3.2011,sortiment upřesním osobně dle domluvy.
Zajištění celodenního stravování, provoz bufetu, pronájem prostor a dodávka obědů
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování a provoz bufetu a pronájem prostor a zařízení v objektu Domova pro seniory, Kabelíkova 14a, Přerov a dodávka obědů do Denního pobytu, Purkyňova 16, Přerov.