Poptáváme LDPE sáčky
Dobrý den, poptáváme sáčky LDPE 2000 ks na balení ovoce a zeleniny rozměr v.40cm x š.30cm se spodním svárem + šest dírek. Prosíme o nabídku ceny.
Poptávám polep automobilu černou karbonovou fólií
Poptávám polep přední kapoty a střechy na vozidle Opel Astra H černou karbonovou fólií z důvodu vybledlého laku. Mohli byste mi zaslat orientační cenu. Děkuji.
Odpadní pytle a sáčky - průběžné dodávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se průběžné dodávky odpadních pytlů a sáčků do košů v předpokládaném rozsahu (dále jen „zboží“), v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací. Zboží, které bude předmětem dodávek je specifikováno v Příloze č. 5 ZD. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v ...
Poptávám reflexní fólii na akvárium
Poptávám reflexní fólii na akvárium vyrobeno z akrylátu, fólie by měla být nalepena ze dvou protilehlých stran, aby byl umožněn výhled do akvária nikoliv skrz.
Poptávám plastové dózy
Poptávám cenovou nabídku na plastové dózy o objemu 850ml nebo 1000ml spolu s víčkem s dětskou pojistkou. Množství obalů: 1. 850ml – 28 500ks 2. 1000ml – 24000ks V obalu se bude uskladňovat Chlorid sodný, proto poprosím o vhodný materiál. Dodací podmínky FCA váš sklad. Předem děkuji za nabídku.
Hledám výrobce certifikovaných nálevových sáčků na čaj
Potřebovala bych výrobce na certifikované nálevové sáčky na čaj. Prodává se to ve válcích, 16 cm šířka válce. Nutný certifikovaný výrobek.
Poptáváme výrobu polystyrenu
Poptáváme výrobu polystyrenu, jedná se o celoroční odběr 70 000 ks. Polystyren stačí obyčejný, slouží nám jako proklad, viz příloha.
Poptávám výrobu potištěných lepících pásek
Poptávám výrobu potištěných lepících pásek. Prosím ceník Vašich služeb, minimální odběr a dobu dodání. Logo by mělo být na 5cm pásce ,v plošném rozměru 4 cm na výšku..šířku neumím určit. Pokud má být mezera mezi následujícím logem tak min.5cm. Logo přikládám v příloze.
Poptávám plastové potravinové pytle
Poptávám potravinové pytle plastové 50 kg.
Poptáváme výrobu obalů
Poptáváme obaly.Jsme nově vzniklá společnost, která vyrábí potraviny, konkrétně tak sušené maso.Naše představa jsou obaly, balení do sáčku a také do kelímku, typu (jogurt) ale toto nevím zda děláte. Prosím o zaslání ceníku Vaších služeb a sdělení zda je možné zahrnout vlastní designe na obal. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem. Jan ...
Poptáváme pytle z polyetylenu
Poptáváme pytle z polyetylenu 700x1100/0,04 s potrav. atestem. Cca 1000 ks. Děkuji.
Pořízení propagačních materiálů II.
Předmětem veřejné zakázky je pořízení propagačních materiálů. Jedná se o výběrové řízení s dílčím plněním zakázky. První část zakázky: Pořízení drobných reklamních předmětů Druhá část zakázky: Pořízení polypropylénových reklamních tašek Třetí část zakázky: Pořízení elastických sportovních pulovrů Zadávací dokumentace s přílohami je ...
Poptávám polep auta
Poptávám polep střechy auta černou 3D fólií (jelikož se mi loupe bezbarvý lak).
Poptávám balicí materiál
Poptávám nekonečný rukáv - hadice. 3cm (celkem 6cm) x 200 m, materiál černá fólie nebo alu. Může být i jiná barva (ne transparentní nebo bílá).
Dodávka plastových průkazů
• výroba plastového průkazu (polotovaru), • personalizace plastového průkazu, • výroba průvodních dopisů a obálek, • distribuce plastových průkazů.
Dodávka plastových průkazů
• výroba plastového průkazu (polotovaru), • personalizace plastového průkazu, • výroba průvodních dopisů a obálek, • distribuce plastových průkazů.
Sháním vákuovací sáčky
Dobrý den, sháním různé rozměry vakuovacích sáčku na svařečku. Někde v blízkosti Českého Těšína. Děkuji.
Poptáváme plastové přepravky na ovoce a zeleninu
Sháním plastové přenosky na ovoce, zeleninu možno i použité
Poptáváme maskovací fólii  Avery SignMask Grey
Poptáváme maskovací fólii: typ: Avery SignMask Grey návin: 25 m šíře: 123 cm kalkulované množství: 5, 10, 20, 30, 50 ks Nabídky posílejte jen e-mailem.
Poptávám dodavatele PET lahví
Poptávam 2 litrové pet lahve na víno asi pro začátek 500 kusů.
Poptávám plastovou fólii
Poptávám plastovou fólii tloušťky 4 mm a rozměru 2200 x 3000 mm. Fólie bude navíjena na buben o průměru 160 mm. Spuštěna bude sloužit jako tlumení hluku strojní pily.
Poptávám těsnění ke kanystru
Poptávám těsnění do 20 l plechového kanystru.
Poptávám protivlhkostní metalické sáčky
Protivlhkostní metalické sáčky rozměr cca 130x160mm
Poptáváme dodavatele hadiček
Dobrý den, poptáváme hadičky. Hadičky Silikonové černé,hnedé,průhledné průměr 0,5 1,0 1,5, 2mm Hadičky PVC černé,hnedé,průhledné průměr 0,5 1,0 1,5, 2mm Hadičky Smrštitelná černé,hnedé,průhledné průměr 1,2,3,4mm Metráž se bude odvíjet podle ceny - 20 až 100m od kažého druhu a od každé velikosti. Pokud nám můžete nabídnout i ...
Poptávám výrobu a potisk sáčků
Výroba a potisk sáčku na tabák okres Moravskoslezský kraj