Kontejnery na ostrý odpad
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky nových, nepoužitých kontejnerů na ostrý odpad po dobu 24 měsíců dle aktuálních potřeb účastníků společného zadávání.
Sáčky plastové pro FNHK
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky HDPE mikrotenových sáčků a igelitových sáčků po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Poptávám materiál pro boční zakrytí pergoly
Boční zakrytí pergoly, Tyto díly z 80% průhledného materiálu Š x V 197 x 200cm.......................2x 216 x 167cm.........................1x 197 x 139cm..........................1x 210 x 167cm..........................1x 198 x 200cm.......................1x ( tomto dílu dveře (vstup) 75cm) Tyto díly z 50% průhledného materiálu ...
Pytle na odpad
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky LDPE pytlů na odpad po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Poptáváme zipové sáčky
Sháníme zipové sáčky, které mají potištěné pruhy na popisky - jsou určené do mrazáku, které mají rozměry cca 150 - 180 mm x 230 - 250 mm. Můžete mi, prosím, poslat nabídku? Děkuji.
Poptávám samolepicí průhledné obaly
Poptávám samolepící obaly na faktury - průhledné - k nalepení na krabice.
Poptávám paletizační pytle
Poptávám výrobu paletizačních pytlů, které jsou opravdu odolné proti slunečnímu záření a i odolné v mraze. Jaká je jejich cena.
Pytle a sáčky II.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka LDPE pytlů a mikrotenových a igelitových sáčků pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové po dobu 4 let.
Pytle a sáčky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka LDPE pytlů a mikrotenových a igelitových sáčků pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové po dobu 4 let.
Poptávám smrštitelné fólie na sklenice
Poptávám smrštitelné fólie na litrové sklenice.
Poptáváme dodavatele stretch fólií
Poptáváme stretch fólii šířka 500 mm tloušťka 23 mikronů hmotnost návinu 2kg (bez hm. dutinky) množství 250ks popř. 500ks Opakovaný odběr cca 3 měsíce.
Poptáváme stretch fólii
Poptávám streč fólii, 500 mm, šířka (23 mikronů) síla fólie, návin na trubici, musí být hmotnost (2,4kg)
Poptávám plastovou popelnici
Mám zájem o popelnici plastovou nebo kovovou, zajímá mě cena děkuji.
Poptáváme zakázkovovu výrobu obalů na kartičky
Popis poptávky (výrobku nebo služby): Poptávám výrobu obalů (pytlíčků, sáčky) na sportovní sběratelské kartičky? Vyrábíme kartičky a sháníme partnera, který nám bude vyrábět obal. Kartičky mají velikost 63x89mm a budou baleny po 10 ks. Představa je, že bychom si nechali vyrobit neprůhledné obaly ( dodali grafiku), kartičky si poté sami ...
Mikrotenové a igelitové sáčky
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky mikrotenových a igelitových sáčků (dále jen sáčky) pro Fakultní nemocnici Hradec Králové. Rámcová smlouva bude uzavřena na dobu 4 let.
Poptáváme dodavatele PP konstrukčních desek
Dobrý den, hledáme dodavatele PP konstrukčních desek pro výrobu plastových nádrží. Síla desek 3,5,8,10,15 mm. Dlouhodobá obchodní spolupráce s odběrem v řádech tun. Prosím o zasílání cenových nabídek.
LDPE pytle
Předmětem veřejné zakázky je dodávka LDPE pytlů pro potřeby Fakultní nemocnice Hradec Králové po dobu 4 let. Podrobněji viz zadávací dokumentace, jež je pro potencioální dodavatele k dispozici ke stažení na http://www.fnhk.cz/cze/index.php?dir=40.
Poptávám plastové kelímky k hřbitovním svíčkám
Hledáme výrobce či dodavatele plastových kelímků na hřbitovní svíčky.
Poptávám krycí plachtu na karavan
Poptávám krycí plachtu , několika vrstvou , vodě a úv záření odolnou a přesto prodyšnou na zakrytí karavanu. Plachta musí mít 2 zipy pro vstup i při zakrytí. Karavan má však vstup na levé straně po směru jízdy v zadní části - je angličan. Rozměry d-5.00(lepší 5.50m kvůli nosiči kol) š-2.20 a v.2.35m.
Poptávám plastové obaly na tramvajenku
Máte skladem Pouzdro PVC 11x8 cm - název asi tramvajenka aspoň 50 kusů
Poptáváme dodávky plastových kbelíků
Poptávka: Popis: plastový kbelík s víkem Tvar: kulatý Barva: bílá Objem: 5,10,15,20 a 30 l Množství:tisíce kusů (pravidelné odběry) Cena :dohodou
Hledám dodavatele dutého vlákna
Sháním dodavatele nebo přímo výrobce dutého vlákna(kuliček,vloček) na výrobu psích matrací.Nejlépe Východní Čechy.
Poptáváme plastové kelímky s víkem
Poptáváme dodavatele / výrobce plastových kelímků s víkem. Materiál - průhledný PP / polypropylen / - vzhledový . Tvaru válce nebo i jiný. Rozměr - vnitřní prům.- 50 - 70 mm; výška i s víkem - 30 - 40 mm. Množství - 1000 ks i více. Opakovaně. Prosím, nabídněte.
Hledáme distributory plastových výrobků
Hledáme distributory (prodejce) našich výrobků. Plastové bazény, jímky, septiky, vodoměrné šachty, zemní filtry a další.
Poptáváme šití plachet na foliovníky
Šití plachet na foliovníky na míru.