Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v letech 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2021 a 2022 pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její zemědělské správy.
Krabičky pro výdej obědů
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky dóz na výdej obědů pro pracoviště OHTS- SP dle potřeb zadavatele.
Poptávám dodávku kosmetických kelímků s víčkem
Poptávám kosmetický kelímek 300ml s víčkem od výrobce. Odběr 10.000ks + /rok požadavky: víčko musí být opatřeno ochranou proti úniku materiálu (tekutější konzistence) barva nejlépe bílá
Poptávám výrobu obalů na diáře
Poptávám výrobu obalů na diáře na míru. Měla bych zájem o materiál italská Dakota fólie. Pokud by to šlo, kolik kusů by byl nejmenší počet a jaká by byla jeho cena? Předem Vám děkuji za odpověď.
Dodávky plachet pro fumigaci, rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií (dále jen „fólie“), a to v rozsahu a za podmínek stanovených v této ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, tj. rámcové kupní smlouvě. Jedná se o běžně dostupné fólie užívané v zemědělství například pro zakrývání siláže. Zadavatel bude tyto fólie využívat při ...
Poptávám dodavatele papíru a černé polepovací folie
Poptávám dodavatele na papír, plus černou polepovací folii n a výrobu krabiček. viz obrázek. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji
Poptávám plastové dózy
Poptávám cenovou nabídku na plastové dózy o objemu 850ml nebo 1000ml spolu s víčkem s dětskou pojistkou. Množství obalů: 1. 850ml – 28 500ks 2. 1000ml – 24000ks V obalu se bude uskladňovat Chlorid sodný, proto poprosím o vhodný materiál. Dodací podmínky FCA váš sklad. Předem děkuji za nabídku.
Dovybavení sběrných kapacit v Novoborsku
Předmětem veřejné zakázky je modernizace a dovybavení sběrných míst odpadovými nádobami na oddělené druhy komunálních odpadů na katastrálních územích vybraných obcí dobrovolného svazku Novoborska.
Fólie pro poštovní provoz
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro poštovní provoz. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Fólie pro strojní zpracování
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro strojní zpracování. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Dodávky pytlů a obalových materiálů pro NNH
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávky pytlů a obalových materiálů, včetně potisku pro Nemocnici Na Homolce.
Plastové nádoby na biologický odpad
Predmetom zákazky je dodávka plastových nádob na biologický odpad.
Dodávky jednorázového nádobí
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky jednorázového nádobí, potřebného k zajištění potřeb pracovišť zadavatele, včetně dopravy na místo určení po dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání finanční částky veřejné zakázky. Dodávky budou realizovány do 48 hodin po obdržení objednávky v nepřetržitém režimu po celou dobu plnění veřejné ...
Inovace difrakčního opticky variabilního obrazového zařízení pro elektronické občanské průkazy
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky polykarbonátové fólie s bezpečnostním difrakčním variabiním obrazovým zařízením pro elektronické občanské průkazy (e-OP). Předmět je blíže uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Zberové vozidlo na zber kuchynského odpadu
Predmetom zákazky sú nasledovné tovary: Zberové vozidlo na zber kuchynského odpadu (1 ks) Smetná nádoba na zber BRKO (300 ks) Košík do domácnosti na zber kuchynských odpadov (8 000 ks) Nádoba na zber kuchynských odpadov pre IBV (2 000 ks) Drvič kuchynského odpadu (1 ks) Hygienizačný kontajner (2 ks) Nakladač (1 ks)
Paletové plastové skládací boxy
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky paletových plastových skládacích boxů včetně náhradních dílů. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na období 48 měsíců.
LDPE pytle a sáčky
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek LDPE pytlů a sáčků (dále společně označeno jako „zboží“) dle potřeb zadavatele v různých barvách, tloušťkách a velikostech uvedených v souladu s technickou specifikací, která tvoří přílohu č. 5 této ZD, po dobu 36 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody o dodávkách zboží uzavřené s jedním vybraným ...
Hledám výrobce certifikovaných nálevových sáčků na čaj
Potřebovala bych výrobce na certifikované nálevové sáčky na čaj. Prodává se to ve válcích, 16 cm šířka válce. Nutný certifikovaný výrobek.
Sáčky plastové pro FNHK
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky HDPE mikrotenových sáčků a igelitových sáčků po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Poštovní plastové přepravky a víka
Předmětem veřejné zakázky je výroba poštovních plastových přepravek a vík dle výkresové dokumentace České pošty, s.p., vedené jako průmyslový vzor č. 35939 zapsaný v rejstříku průmyslových vzorů vedených Úřadem průmyslového vlastnictví a na základě vypůjčené formy, která je vlastnictvím České pošty, s.p. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena ...
Plastové přepravky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky různých typů plastových přepravek pro použití v rámci poštovního provozu. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Ukládací plastové boxy
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek plastových úložných boxů na zásilky, bočních úchytů a předělů do těchto boxů pro pobočky České pošty.
Dodávky plachet pro fumigaci - rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, rámcové dohodě.
Dodávka odpadových pytlů pro Jihočeské nemocnice, a.s.
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na nákup odpadových pytlů LDPE pro potřeby jednotlivých jihočeských nemocnic, po dobu 48 měsíců, a to dle specifikace a požadavků zadavatele.