Pytle na infekční odpad
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy na dobu neurčitou týkající se pořízení opakujících se dodávek pytlů na infekční odpad pro Fakultní nemocnice Brno podle potřeb zadavatele.
Zavedenie komunitného kompostovania pri bytových domoch v meste Nová Dubnica – kompostovacie boxy
Jedná sa o zhotovenie setov kompostovacích boxov, pozostávajúcich z troch kusov uzamykateľných boxov - každý s objemom 1,4 m3, s otváracím vekom s madlom, s výklopným otvorom na prednej strane na vyprázdňovanie - vyberanie zrelého kompostu, s úpravou na odvetrávanie a proti vstupu hlodavcov, uzamykateľné. Celkový počet kompostovacích boxov: 80 ...
Dodávky igelitových pytlů na odpad a sáčků
Předmětem veřejné zakázky, resp. jejích částí jsou průběžné opakované dodávky igelitových pytlů na odpad a sáčků, potřebných k zajištění potřeb pracovišť zadavatele, včetně dopravy na místo určení po dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání finanční částky příslušné části veřejné zakázky. Dodávky budou realizovány do 2 (dvou) pracovních dnů po obdržení ...
SŠT Most, dodávka svařovacích boxů
Předmětem plnění této VZ je dodávka a montáži 11 kusů svařovacích boxů, které budou zhotoveny z hlukově izolačních panelů a ochranných svářečských lamel. Součástí dodávky je kompletní montáž na adrese zadavatele VZ.
Inovace difrakčního opticky variabilního obrazového zařízení pro elektronické občanské průkazy (e-OP)
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky polykarbonátové fólie s bezpečnostním difrakčním variabiním obrazovým zařízením pro elektronické občanské průkazy (e-OP). Předmět je blíže uveden v zadávací dokumentaci na profilu zadavatele.
Poptávám vyfóliování bazénu
Poptávám vyfóliování bazénu z postyr.tvárnic 6x3x1,5 m , 4 schody v rohu jak máte na obrázku. Preteferuji Alkorplan 2000, pískové barva. Valašské klobouky 825.
Pytle na infekční odpad s potiskem pro Krajskou zdravotní, a.s., 2021
Zajištění průběžných dodávek pytlů na infekční odpad s potiskem v souladu s předpisy ADR a vyhláškou č. 383/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů, uvedených v příloze této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody, tj. po dobu 36 měsíců, včetně jejich závozu v rámci všech odštěpných závodů zadavatele.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů II
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro Fakultní nemocnici Bulovka dle potřeb zadavatele po dobu 24 měsíců.
Plastové kanystry, Maďarsko
Rád bych vám nabídl vysoce kvalitní plastové kanystry 50,10, 20L, kanystry na odpadní olej a další speciální plastové výrobky. www.polipack.hu
Poptávám výrobu alba na karty
Poptávám výrobu alb na karty. uměli byste prosím vyrobit album na karty. Jednalo by se o přibližně takovéto album: https://www.vesely-drak.cz/produkty/alba/5129-blackfire-9-pocket-card-album-green/ Uvnitř by byly všité jednotlivé stránky podobné těmto: ...
Poptávám reflexní fólii na akvárium
Poptávám reflexní fólii na akvárium vyrobeno z akrylátu, fólie by měla být nalepena ze dvou protilehlých stran, aby byl umožněn výhled do akvária nikoliv skrz.
Zkvalitnění systému pro předcházení vzniku biologicky rozložitelných odpadů
Předmětem veřejné zakázek je: A) dodávka domácích kompostů, B) dodávka vratných plastových kelímků a ručních myček a kelímků
Dodávky odpadních pytlů a sáčků
Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu dvou let. Předpokládané celkové množství je 5.304.000 ks v členění dle jednotlivých částí.
Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v letech 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2021 a 2022 pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její zemědělské správy.
Krabičky pro výdej obědů
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky dóz na výdej obědů pro pracoviště OHTS- SP dle potřeb zadavatele.
Poptávám dodávku kosmetických kelímků s víčkem
Poptávám kosmetický kelímek 300ml s víčkem od výrobce. Odběr 10.000ks + /rok požadavky: víčko musí být opatřeno ochranou proti úniku materiálu (tekutější konzistence) barva nejlépe bílá
Poptávám výrobu obalů na diáře
Poptávám výrobu obalů na diáře na míru. Měla bych zájem o materiál italská Dakota fólie. Pokud by to šlo, kolik kusů by byl nejmenší počet a jaká by byla jeho cena? Předem Vám děkuji za odpověď.
Dodávky plachet pro fumigaci, rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií (dále jen „fólie“), a to v rozsahu a za podmínek stanovených v této ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, tj. rámcové kupní smlouvě. Jedná se o běžně dostupné fólie užívané v zemědělství například pro zakrývání siláže. Zadavatel bude tyto fólie využívat při ...
Poptávám dodavatele papíru a černé polepovací folie
Poptávám dodavatele na papír, plus černou polepovací folii n a výrobu krabiček. viz obrázek. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji
Poptávám plastové dózy
Poptávám cenovou nabídku na plastové dózy o objemu 850ml nebo 1000ml spolu s víčkem s dětskou pojistkou. Množství obalů: 1. 850ml – 28 500ks 2. 1000ml – 24000ks V obalu se bude uskladňovat Chlorid sodný, proto poprosím o vhodný materiál. Dodací podmínky FCA váš sklad. Předem děkuji za nabídku.
Dovybavení sběrných kapacit v Novoborsku
Předmětem veřejné zakázky je modernizace a dovybavení sběrných míst odpadovými nádobami na oddělené druhy komunálních odpadů na katastrálních územích vybraných obcí dobrovolného svazku Novoborska.
Fólie pro poštovní provoz
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro poštovní provoz. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Fólie pro strojní zpracování
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky fólií pro strojní zpracování. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 36 měsíců.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Dodávky pytlů a obalových materiálů pro NNH
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávky pytlů a obalových materiálů, včetně potisku pro Nemocnici Na Homolce.