Dynamický nákupní systém pro drogistické zboží 2016-2017
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou dodávky drogistického zboží blíže specifikované zadávací dokumentací.
Kosmetika, toaletní potřeby, Singapur
Jsme dovozce FMCG produktů, jako výrobky péče o pleť a toaletní potřeby. Hledáme distributory a dodavatele pro značky z Unilever, Dove, P & G a značkové kosmetiky a výrobků péče o pleť.
Dezinfekčné prípravky
Predmetom zákazky je dodávka čistiacich, pracích a dezinfekčných prostriedkov a iných položiek drogistického tovaru určeného pre čistenie, pranie a dezinfekciu prevádzkových priestorov s určením pre Úrad Žilinského samosprávneho kraja (ďalej len ŽSK) a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK.
Poptáváme dodávku drogistického zboží
Poptáváme: - toaletní papír POB103 OPTIMUM, dvouvrstvý, suberbílý, š. 23 cm - 4 ks balení - papírové ručníky ROB203, v rolích OPTIMUM-mini, dvouvrstvé - 2 balení.
Dezinfekční přípravky pro zdravotnická zařízení Jihomoravského kraje 2017 – 2020
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčních přípravků, a to v nepřetržitém režimu po celou dobu plnění veřejné zakázky v závislosti na aktuálních provozních potřebách jednotlivých zdravotnických zařízení, tj. na základě jejich požadavků. Dodávky dezinfekčních přípravků budou realizovány na základě objednávek zdravotnických ...
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb 024-2016
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb dle aktuálních potřeb zadavatele.
FN Motol - Dezinfekce na podlahy a plochy II.
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup dezinfekcí na podlahy a plochy.
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb 023-2016
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb dle aktuálních potřeb zadavatele.
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb 022-2016
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb - dle aktuálních potřeb zadavatele.
Nákup čistiacich prostriedkov pre potreby ŽU
Predmetom zákazky je dodávka tovaru a súvisiacich služieb: Nákup čistiacich prostriedkov pre potreby verejného obstarávateľa. Nakoľko je uvedený v predmete zákazky obchodný názov, verejný obstarávateľ povoľuje predložiť návrh na porovnateľné ekvivalentné riešenie, ktoré bude mať rovnaké alebo lepšie parametre ako má požadovaný predmet zákazky ...
FN Motol - Vybavení pro gastronomii
Předmětem VZ jsou dodávky nádobí a drogistických potřeb.
16-211 Kancelářské a hygienické potřeby
Předmětem VZ je dodávka kancelářských a hygienických potřeb, které jsou nezbytné k zajištění běžného provozu zadavatele a jeho středisek.
16-211 Kancelářské a hygienické potřeby
Předmětem VZ je dodávka kancelářských a hygienických potřeb, které jsou nezbytné k zajištění běžného provozu zadavatele a jeho středisek.
Dodávka papírového zboží – toaletní papír a ručníky včetně zásobníků
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky papírového zboží - toaletního papíru a ručníků včetně dodávky zásobníků. Jedná se o opakované dodávky papírového zboží pro jednotlivá pracoviště zadavatele Nemocnice Pardubického kraje, a.s. Objednávky budou realizovány dle aktuálních potřeb pracovišť zadavatele na základě smlouvy uzavřené ...
Dodávky potravinové a materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám II.
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky potravin, hygienických potřeb, základních domácích potřeb a textilu na určená místa plnění.Více viz zadávací podmínky.
Dodávka pracích prostředků pro provoz prádelny ve Fakultní nemocnici Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vhodných pracích prostředků pro provoz prádelny ve Fakultní nemocnici Plzeň. Prací stroje: Kontinuální prací linka Kannegiesser Power Trans Plus 50-13 CFR (náplň 50kg/komoru - 13 komor), prádlo je práno metodou chemo-termodezinfekce při teplotě 82°C. Prokládací dezinfekční pračky: Primus MB 140 (max. ...
Poptávám čistič
Poptávám čistič Clean and Clever Fleckenentferner PRO8 (500 ml).
Poptáváme dodavetele vlhčených ubrousků
Hledáme výrobce (dodavatele) vlhčených ubrousků dle našich požadavků.Předpokládaný odběr je 1000 ks balení.
Dodávky dezinfekčních prostředků - aktualizace dezinfekčního řádu
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované nákupy dezinfekčních prostředků a to na základě dílčích objednávek odboru zásobování. Předmět plnění musí plnit požadavky kladené na dezinfekční prostředky pro zdravotnictví, protože bude používán na různých medicínských pracovištích FN Ostrava. Bližší specifikace bude uvedena ve Výzvě k podání ...
Čisticí prostředky
Průběžné dodávky čistících prostředků po dobu 4 let, včetně bezplatné zápůjčky, instalace a servisu potřebné technologie. Předpokládané množství 41 632 kg. Nezbytnou součástí veřejné zakázky je i bezplatné zapůjčení, instalace a servis následující technologie nástup do 24hod:( servis je 7 dní v týdnu, 365 dní, i víkendy a svátky). 4 ks - ...
Konopný šampon, Polsko
Chtěl bych znát cenu konopného šamponu.
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb 021-2016
Dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb - dle aktuálních potřeb zadavatele.
Drogistické zboží 008-2017
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka drogistického zboží pro Masarykovu univerzitu specifiková v zadávací dokumentaci a za obchodních podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Dezinfekčné prípravky
Predmetom zákazky je pravidelná dodávka dezinfekčných prípravkov používaných na dezinfekciu, rúk, kože, inštrumentária, malých a veľkých plôch a inkubátorov na klinikách a oddeleniach FN Trnava.
FN Motol - Vybavení pro gastronomii
Předmětem VZ jsou dodávky nádobí a drogistických potřeb..