Systém automatickej požičovne bicyklov v Dubnici nad Váhom
Predmetom zákazky je dodanie 78 ks mestských bicyklov v určenom štandarde, ktoré budú zodpovedať právnym predpisom a užívateľským požiadavkám verejného obstarávateľa, ktoré vytvoria základ pre vybudovanie systému automatickej požičovne bicyklov v meste Dubnica nad Váhom. Dodávka bicyklov bude doplnená o dodanie a inštaláciu 13 ks stojanov/staníc ...
KOMBI – Cross – border integrated bike sharing system
Výsledkom tejto zákazky bude vytvorenie novej dopravnej služby v regióne Tata - Komárom - Komárno - Nové Zámky na oboch stranách hranice medzi Maďarskom a Slovenskou republikou, a to systému automatickej požičovne bicyklov, tzv. bike sharing system (ďalej len Systém). Systém predstavuje automatizovanú sieť pomocou IT systému prepojených stojanov, ...
Kola sportovní pro ASC DUKLA - 2020
Předmětem nadlimitní veřejné zakázky je nákup 19 závodních kol různých druhů a provedení určených pro sportovce Armádního sportovního oddílu (dále jen „ASO“) DUKLA cyklistiky Praha a Brno, kteří reprezentují Českou republiku na mezinárodních závodech a na vrcholových domácích soutěžích. Kvalita požadovaných rámových setů odpovídá současným ...
Dodanie systému zapožičiavania bicyklov - Bikesharing Smolenice
Predmetom zákazky je dodávka 30 bicyklov so systémom monitorovania a trasovania cez GPS, 5 stojanov pre zapožičanie bicyklov, kompletného systému evidencie zapožičiavania bicyklov a notebooku so softvérom.
Zabezpečenie prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb súvisiacich so zabezpečením prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina pre rok 2020. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Obstaranie automatickej požičovne mestských bicyklov
Predmetom tejto zákazky je dodanie (1. časť) a prevádzka (2. časť) komplexného funkčného systému automatickej požičovne mestských bicyklov tzv. bike-sharing. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.
Dodávka bicyklov, staníc/stojanov a príslušenstva pre zabezpečenie služby zdieľaných bicyklov
Predmetom zákazky je dodanie špeciálne upravených bicyklov a staníc/stojanov (vrátane všetkých súčastí, príslušenstva, softwaru, licencie a dopravy na miesto plnenia), ktoré budú slúžiť na poskytnutie služby zdieľaných bicyklov na území mesta Lučenec. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B. Opis predmetu zákazky týchto ...
Kola sportovní pro ASC DUKLA - 2019
Předmětem nadlimitní veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je nákup 35 závodních kol různých druhů a provedení určených pro sportovce Armádního sportovního oddílu (dále jen „ASO“) DUKLA cyklistiky Praha a Brno, kteří reprezentují Českou republiku na mezinárodních závodech a na vrcholových domácích soutěžích. Kvalita požadovaných rámových setů odpovídá ...
Poptávám kryt převodníku na jízdní kolo
Poptávám kryt převodníku: 5 děr, 42 zubů, 170 mm průměr.
Zabezpečenie prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb súvisiacich so zabezpečením prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Zabezpečenie prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb súvisiacich so zabezpečením prevádzky systému verejných bicyklov v meste Žilina. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Úchytky, Německo
Potřebuji 2 upevňovací prvky "Express-fix" úchytky pro stávající koš na řídítka BIKEMATE. Kde to mohu dostat jako náhradní díl? S pozdravem Klaus Beck
Poptávám dívčí jízdní kolo
Poptávám kolo pro dívku vysokou 140cm.
Dodávky cyklistické výstroje pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek cyklistické výstroje pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let, a to včetně dopravy na místo plnění.
Poptávám náhradní díl na jízdní kolo
Poptávám sedlovku look 381 starší model.
Poptávám náhradní díl k jízdnímu kolu
Poptávám náhradní díl k jízdnímu kolu. Otočné řazení, 7 rychlostní Sachs. Děkuji za odpověď. Ing. Beránek, bývalý spolumajitel BEGA CYKLO Uh.Hradiště, nyní důchodce.
Poptávám baterie do elektrické tříkolky
Poptávám baterie do elektrické tříkolky, AMG 12V 100Ah nebo HAZE 12V 100Ah.
Bikesharing v Ostravě
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je vybudování systému veřejného sdílení jízdních kol, tzv. bikesharingu a jeho provozování v Ostravě po dobu 3 let. Doba provozování může být ze strany zadavatele prodloužena o 1 rok za podmínek uvedených v čl. XII. odst. 3 Požadavků na obsah smlouvy (příloha č. 1 zadávacích podmínek).
Poptávám baterii k elektrokolu
Poptávám baterii k elektrokolu. Na ráfku je znak Motoprestige, baterie není nijak označena.
Poptávám tříkolku pro dospělého člověka
Poptávám tříkolku pro dospělé.
Nákup elektrokol pro Městský úřad v Říčanech
Předmětem zakázky je nákup elektrokol a nabíjecích stojanů pro Městský úřad v Říčanech. Předmět zakázky je dopodrobna specifikován v příloze č. 4 této Výzvy k podání nabídek.
Poptávám náhradní díl na jízdní kolo
Poptávám přesmykač Shimano Sora FD-3503 3x9.
Poptávám jízdní kolo značky Merida
Poptávám jízdní kolo značky Merida Crossway 100. Děkuji.
Poptávám balanční kolečka
Poptávám balanční kolečka bílý plast s černou gumou po obvodu, průměr 130 mm. Množství 500 kusů.
Poptávám opravu elektrokola zn. JAWA
Poptávám opravu elektrokola zn. JAWA. Děkuji.