Poptávám těhotenské svatební šaty
Poptávám těhotenské svatební šaty. Děkuji.
Poptávám zapůjčení svatebních šatů
Poptávám zapůjčení svatebních šatů. Děkuji.
Poptávám pronájem a montáž párty stanu
Dobrý den, poptávám pronájem bílého párty stanu 6x12, na svatbu (tedy montáž v ptáek a demontáž v neděli). Dále bychom chtěli podlahu a osvětlení. Přemýšlíme také o pronájmu pivních setů a svatebních židlí, pravděpodobně i s potahy. Prosím o cenovou nabídku. Pec Pod Sněžkou. Předem dekuji.
Poptávám vypůjčení smokingu
Poptávám vypůjčení smokingu na 18.9. Mám velikost 52, měřím 176 cm.Děkuji za zprávu.
Poptávám kosmetické a kadeřnické služby
Poptávám líčení a česání na svatbu, 19.4.2015 - ráno.
Poptávám realizaci venkovní svatby vč. občerstvení
Poptávám realizaci venkovní svatby asi 20 hostů jen svatební menu a pak zákusek a káva.Ukončení svatby v odpoledních hodinách bez hudby a bez ubytovaní.Vice informaci Vám sdělím při setkání.Chtěla bych to někde v okr.Frýdek-Místek,jsem z Kunčic pod Ondřejníkem.Svatbu bych si přála přesně 1.5.2015
Poptávám půjčovnu svatebních pánských obleků
Dobrý den, hledám půjčovnu svatebních pánských obleků velikosti 62-64 se zkrácenou délkou. Přítel má jen 172 cm. Cena do 5000 Kč. Děkuji v okolí Prahy a Kralup nad Vltavou.
Poptávám půjčovnu svatebních oděvů
Poptávám zapůjčení svatebního šedého žaketu včetně doplňků /vesta,klobouk, špacírka,rukavice,šátek/ ke svatebnímu obřadu konaného 6.srpna Lokalita k zapůjčení Ústecký, Středočeký kraj, popř. Praha
Poptávám natočení svatebního videa
Poptáváme natočení svatebního videa, prosím o cennové nabídky. Děkuji.
PÁKISTÁN; Ručně vyšívané šaty
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s odběrateli ručně vyšívaných dámských šatů. Libovolné vzory, design a na jakýchkoliv šatech.
Hledáme vystavovatele pro svatební veletrh
Poptávám vystavovatele pro svatební veletrh Vysočina Jihlava 18.3.-19.3.2011,vhodné obory .
ČÍNA; Svatební a večerní šaty
Specializujeme se na navrhování a výrobu módních svatebních šatů a večerních šatů různých stylů. Všechny šaty vyvážíme do Evropy, Asie, na Střední východ atd. Dodáváme vynikající výrobky a služby za konkurenceschopné ceny. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
Hledáme dodavatele svatebního zboží
Pro svého klienta hledám spolehlivé a pravidelné dodavatele zboží pro internetový obchod specializovaný na SVATEBNÍ zboží a zboží pro ostatní slavnostní příležitosti. Děkujeme za nabídky na mail.
EGYPT; Svatební šaty
Chci vyvážet velmi kvalitní a módní svatební šaty. Mám zájem o navázání obchodní spolupráce.
ŘECKO; Svatební šaty
Poptávám kontaktní údaje na velkoobchodní firmy se svatebními šaty
Poptávám oranžové svatební šaty
Sháním oranžové korzetové svatební šaty
Poptáváme společenské rukavičky
Hledáme výrobce či dovozce svatebních a společenských rukaviček. Pravidelný měsíční odběr, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost vlastní distribuce svým odběratelům. Momentální nabídka odběru - 10 až 30 kusů. další měsíční odběr dle poptávky a cenové nabídky.
Poptávám dodavatele svatebního sortimentu
Dobrý den, poptávám svatební zboží. Upřednostňuji kvalitu, originalitu. Děkuji za jakékoliv nabídky. Martina
NĚMECKO; Svatební a večerní šaty
Poptávám dodavatele svatebních šatů, večerních šatů(večerní móda), doplňků.
Poptáváme zajištění svatby
Poptáváme zajištění svatby v září 2010. Svatba by se měla konat ve Znojmě či okolí, svatebčanů bude zhruba 30 - 35. Vyžadujeme zajištění pohostinství, ubytování na 1 noc, doprovodný program originálního zaměření (ne jen hostina a hudba), originalitě a nápadům meze neklademe, fotografování.
ČÍNA; Večerní a svatební šaty
Jsme hlavní výrobci a exportéři večerních šatů, svatebních šatů a svatebních doplňků. Více můžete zhlédnout na http://www.goldenweddingdress.com Nabízíme nejlepší služby. Hledáme obchodní partnery.
MAĎARSKO; Svatební šaty
Jsme výrobce svatebních šatů. Hledáme a odběratele / velkoobchodníky.
Poptáváme vystavovatele na svateb. veletrh
SVATEBNÍ VELETRH Poptáváme svatební agentury, svatební salony, květinářství, vizážisty, kosmetické salony, cukráře,nehtové studia,cestovní kanceláře, autodopravce,pro prezentaci svých služeb a výrobků na 4.ročníku svatebního veletrhu ve dnech 28-29.3.2009 v hotelu ATOM v Ostravě. www.svatebni-akce.cz
Sháním dodavatele svatebního zboží
Poptávám dodavatele svatebních dekorací, oznámení a dalšího zboží do obchodu se svatební a dárkovou tématikou. Děkuji za nabídky.
TURECKO; Společenské a svatební šaty
Hledáme odběratele svatebních a večerních šatů.