Poskytování služeb agenturního zaměstnávání
Předmětem plnění je poskytování služeb agenturního zaměstnávání. Agentura dočasně přidělí zaměstnance zadavateli na výkon prací v oblasti služeb (pracovní pozice zámečník, elektrikář, svářeč, obráběč kovů, pomocný dělník, obsluha pracovních strojů – jeřábník a vazač břemen, pilař apod.).
FN Motol - pomocné práce v areálu FN Motol
Předmětem veřejné zakázky je poskytování pomocných prací v areálu FN Motol
Pokladní a informační služby ve vyjmenovaných objektech Národního muzea
Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele, který zajistí poskytování pokladních a informačních služeb pro návštěvníky ve vybraných objektech zadavatele.
Personální agentury
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dočasného přidělení zaměstnanců agentury práce v souladu s § 308 a 309 zákona č. 262/2006Sb., zákoník práce, v platném znění na pozice dle písemného zadání uživatele a zajištění veškeré agendy s tím související a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Hledáme barmana/barmanku
Hledáme barmana/barmanku od dubna 2019 do konce října, praxe není nutná zaučíme. S ubytováním a stravou.
Poptáváme truhláře pro práci v zahraničí
Sháníme 4-5 truhlářů pro výrobu obednění strojních zařízení a robotů ve Španělsku. Práce by byla přibližně na 2 měsíce v březnu a dubnu 2019. Ubytování a doprava zajištěny. Potřebujeme pracovníky se zkušenostmi v tomto oboru.
Hledám práci se zvířaty
Od jara 2019 hledám využití jako výpomoc či nejlépe práci jako takovou se zvířaty. Chci pomáhat zvířatům, tudíž nejlépe na farmě, v útulku či se rada přiučím v psí školce, hotelu, salonu nebo podobně. Nejlépe jako práci s ohodnocením jak finančním tak osobním. Prace se nebojím, rada se naučím novým věcem. Děkuji za odpověď či případně nabídky.
Hledám práci v sociálních službách
Hledám práci v sociálních službách přímé péče o seniory.
Hledáme zedníky pro práci v rodinné stavební firmě
Do rodinné stavební firmy hledáme slušné a pracovité zedníky. Odměna dohodou.
Hledáme stavebního technika, stavbyvedoucího
Poptáváme stavebního technika / stavbyvedoucího na projekty v Českých Budějovicích a ve Středočeském kraji. Nástup možný IHNED! Platové podmínky dle domluvy.
Hledáme stavební dělníky
Poptáváme stavební dělníky na činnost v Českých Budějovicích. Nástup možný ihned! Platové podmínky dle domluvy.
Poptáváme pracovníka na navazování perlových náhrdelníků
Poptáváme pracovníka na navazování perlových náhrdelníků a náramků.
Hledáme pracovníka pro obsluhu strojů na zpracování výrobků z pryže
Hledáme pracovníky na pozici: OPERÁTOR/-KA - PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení; nástup možný ihned; jedná se o práci v třísměnném provozu - Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Hledáme pracovníky pro provádění elektromontáží
Hledáme pracovníky pro provádění elektromontáží v Králíkách (okr. Pardubice) pro termín červenec až říjen 2018
Hledáme zaměstnance na pozici betonář
Sháníme zaměstnance na pozici betonář. Praxe není podmínkou, rádi zaučíme. Řidičský průkaz B,C výhodou. Zajímavé finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce je celá ČR, nejvíce Střední Čechy.
Hledám číšníka nebo servírku do hotelu
Hledám číšníka nebo servírku do hotelu Bohumilka v Lázních Bělohrad. Plat je cca 20000 Kč. Pro dojíždějící zdarma ubytování. Nástup možný ihned.
Hledáme číšníka nebo servírku do hotelu
Hledám číšníka nebo servírku do hotelu Bohumilka Lázně Bělohrad. Nástup možný ihned, ubytování zajištěno. Dobré platové ohodnocení.
Zajištění služeb agentury práce pro projekt Pražský voucher na inovační projekty
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je personální zajištění projektu Pražský voucher na inovační projekty a projektu Specializované vouchery prostřednictvím služeb agentury práce. Cílem veřejné zakázky je zejména personální zajištění projektů „Pražský voucher na inovační projekty“ v rámci Výzvy č. 9 – Projekty ...
Hledáme svářeče
Hledáme svářeče - živnostníky na svařování ocelových konstrukcí, pracoviště Hulín.
FN Motol – Práce na zdravotnických pracovištích
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění prací na zdravotnických pracovištích v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Elektrikář, Německo
Hledáme elektrikáře na základě propůjčení k brigádě na německém území. Proto bychom vás chtěli požádat, abyste nám poskytli nezávaznou nabídku. Tisíceré díky za Vaši snahu. S přátelským pozdravem Sonja Hübner Birke Elektroanlagen GmbH
Zajištění pomocných a úklidových služeb pro stravovací provozy Správy kolejí a menz MU
Předmětem veřejné zakázky je zajištění pomocných a úklidových služeb ve stravovacích provozech Správy kolejí a menz Masarykovy univerzity.
Zajištění služeb kuchařů pro stravovací provozy Správy kolejí a menz MU
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění služeb kuchařů pro stravovací provozy Správy kolejí a menz Masarykovy univerzity. Konkrétně se jedná o požadavek na zajištění těchto služeb 5 kuchaři ve 12 hodinových směnách.
Hledáme svářeče
Firma zabývající se výrobou velkoobjemových kontejnerů hledá do svého týmu nové kolegy na pozici Svářeč. Požadujeme: znalost a praxe svařování CO2. Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, příspěvěk na stravování. Nástup možný ihned.
Zajištění služeb agentury práce pro projekt Pražský voucher na inovační projekty
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je personální zajištění projektu Pražský voucher na inovační projekty a projektu Specializované vouchery prostřednictvím služeb agentury práce. Cílem veřejné zakázky je zejména personální zajištění projektů „Pražský voucher na inovační projekty“ v rámci Výzvy č. 9 – Projekty ...