Poptávám pravidelný dovoz obědů pro seniory
Poptávám pravidelný dovoz obědů pro mé rodiče seniory 82 let, kteří si již sami nemohou vařit. Bydlí ve Stadicích, okres Ústí nad Labem. Bohužel bydlím 200 km daleko a nemohu se o ně postarat. Moc děkuji, Tomanová
Zajištění stravování EPC
Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb závodního stravování a poskytování dalších souvisejících služeb v gastronomickém provozu pro zaměstnance zadavatele a další osoby v Elektrárně Počerady.
Dodávka obědů pro klienty a zaměstnance 2020
Předmětem zakázky jsou dodávky a služby spojené s komplexním zajištěním obědů pro klienty a zaměstnance zadavatele.
Zajištění stravování v objektu Elektrárny Tušimice
Předmětem veřejné zakázky je zajištění stravování přibližně 300 zaměstnanců Zadavatele a dalších osob (osoby, které nejsou zaměstnanci Zadavatele a důchodci – bývalí zaměstnanci Zadavatele) v objektu Elektrárny Tušimice. Zajištění stravování zahrnuje vaření v prostorech Zadavatele, provoz kantýny s doplňkovým prodejem a poskytování dalších služeb ...
Zajištění stravování zaměstnanců společnosti Severočeské doly a. s.
Předmětem veřejné zakázky "Zajištění stravování zaměstnanců společnosti Severočeské doly a. s." je: (a) výroba a výdej teplých a mražených jídel pro stávající a bývalé zaměstnance společnosti Severočeské doly a. s., (b) zajištění doplňkového stravování zaměstnanců společnosti Severočeské doly a. s. v kantýnách, včetně zajištění provozu kantýn.
Stravovací poukázky u VZ 7979 Litoměřice (r. 2011 - 2013)
Poskytování služby závodního stravování formou stravovacích poukázek - cca 24 000 kusů stravovacích poukázek v roce 2011, cca 24 000 kusů stravovacích poukázek v roce 2012 a cca 24 000 kusů stravovacích poukázek v roce 2013.