Poptávám 200 ks svatebních koláčků
Poptávám svatební koláčky, cca 200 ks.
Poptávám svatební koláče
Poptávám svatební koláče. Děkuji.
Poptávám výrobu dětského dortu
Poptávám výrobu dětského dortu. Děkuji.
Poptávám výrobu perníku
Poptávám výrobu perníku obdélníkového tvaru vel. A5 s přiloženým obrázkem, včetně nápisu a to do 7.1.2016. Děkuji.
Poptávám upečení dortu ve tvaru jeřábu
Dort ve tvaru jeřabu do 28.8.
Dodávka stravy pro organizaci HVĚZDA - občanské sdružení
Dodávka stravy pro organizaci "HVĚZDA - občanské sdružení". Dodávka jídel se uskuteční celoročně - nepřetržitě včetně sobot, nedělí a svátků.
Dodávka stravy pro organizaci HVĚZDA - občanské sdružení
Dodávka stravy pro organizaci "HVĚZDA - občanské sdružení". Dodávka jídel se uskuteční celoročně - nepřetržitě včetně sobot, nedělí a svátků.
Poskytování závodního stravování v pobočce ČNB Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je zajištění závodního stravování v objektu pobočky ČNB Plzeň a případné zajištění poskytování služeb spojených s provozem bufetu.
Zajištění dietního stravování pacientů ve FN Plzeň - Bory - opce
Předmětem zakázky je zajištění a dodávka celodenní pacientské dietní stravy na lůžková oddělení zdravotnických klinik a oddělení v areálu FNPlzeň - Bory.
Stravování u VÚ 1825 Tábor a VZ 1284 Bystřice pod Hostýnem
Poskytování služby stravování u VÚ 1825 Tábor a VZ 1284 Bydtřice pod Hostýnem v r . 2012-2016
Poskytování závodního stravování v pobočce ČNB Plzeň
Předmětem veřejné zakázky je zajištění závodního stravování v objektu pobočky ČNB Plzeň a případné zajištění poskytování služeb spojených s provozem bufetu.
Zajištění stravovávní v menze ČZU
Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění stravování studentů, zaměstnanců ČZU a dalších osob v prostorách menzy ČZU v budově č.p. 1150 na parcele parc.č. 1627/38, na adrese Kamýcká č.p. 1150, Praha 6 – Suchdol, k.ú. Suchdol, obec Praha. K plnění veřejné zakázky zadavatel poskytne vybavení uvedené v příloze č. 2 smlouvy (pro ...
Zajištění celodenní stravy, provozu bufetu a dodávky obědů
Předmětem veřejné zakázky je zajištění celodenní stravy pro obyvatele Domova pro seniory, Kabelíkova 14a, Přerov a obědů pro zaměstnance zadavatele, provozu bufetu v domově pro seniory a dodávky obědů pro klienty a zaměstnance Denního pobytu, Purkyňova 16, Přerov
Zabezpečenie služieb hromadného stravovania
Zabezpečenie služieb hromadného stravovania pre zamestnancov verejného obstarávateľa a zamestnancov rozpočtových a príspevkových organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti (ďalej len objednávateľ), formou zabezpečenia reštauračných služieb, bufetových služieb, služieb jedální a hromadného stravovania a pod. na základe akceptovania stravných ...
Poptávám cukroví pro 40 osob
Dobrý den, informativně potřeboval bych na oslavu narozenin cukroví cca 40 osob do 8.3.2011,sortiment upřesním osobně dle domluvy.
Zajištění celodenního stravování, provoz bufetu, pronájem prostor a dodávka obědů
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování a provoz bufetu a pronájem prostor a zařízení v objektu Domova pro seniory, Kabelíkova 14a, Přerov a dodávka obědů do Denního pobytu, Purkyňova 16, Přerov.
Poskytování stravování v provozní budově ND, Anenské nám. 2, Praha 1
Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je poskytování stravovacích služeb v provozní budově ND, Anenské nám.2, Praha 1. Předmět plnění je podrobně vymezen podmínkami v textové části zadávací dokumentace.
Poptávám cukrářskou výrobu
Poptávám výrobu dortu 3D ve tvaru plachetnice dle fota
Poptáváme prostory pro oslavu v Praze
HLEDÁME PROSTOR V PRAZE PRO KONÁNÍ RODINNÉ OSLAVY PRO CCA 40-50 OSOB. TERMÍN: prosinec 2009 POŽADAVEK: kuchyňka a sociální zařízení Zn.: vlastní jídlo i pití
Poptáváme ubytování pro 70 osob
Na termín 3.-4.10.2008 poptáváme pro skupinu cca 60-70 osob: - ubytování z 3. na 4.10. - přednáškový sál po celou dobu pobytu. V pátek, 3. října: - oběd, coffee breaky, večerě - návšteva blízkého vinného sklípku: degustace, posezení a konzumace sudové víno a pravý moravský burčák! V sobotu, 4. října: - snídaně, coffee breaky, ...
Poptávám dodavatele obědů pro kavárnu
Hledám dovozce poledních menu do brněnské kavárny
Poptáváme pronájem prostor ke školení
Poptáváme salónek na firemní školení pro 10 osob v Brně, na termín 16. 7. Nabídky prosím zasílejte pouze na e-mail.
Poptávám zajištění občerstvení v Blatné
Poptávám dodavatele na jednorázovou akci v Blatné (Strakonice) Zajištění jednoduchého občerstvení pro 25 osob. Káva,čaj, chlebíčky, párky, nealko, zákusky.
Poptáváme dovážku jídel do firmy
Poptáváme firmy,které se zabývají vařením a rozvozem jídel do firem. Střední Čechy.
Poptáváme pronájem konferenčního sálu
Sháníme pronájem konferenčního sálu pro 40 lidí, v termínu 9/11/2006, v době od 14.00 - 24.00. hod. K dispozici by mělo být i zábavní, sportovní nebo herní zařízení (např. bowling). Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj.