Výběr dodavatele pro lakýrnické práce včetně dodávek materiálu při povrchových úpravách skříní
Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy o dílo s vybraným dodavatelem na dobu určitou, a to na dobu tří let. Rámcová smlouva o dílo bude uzavřena se dvěma dodavateli. Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou povrchové úpravy kolejových vozidel včetně dodávek materiálu. Podrobnější podmínky jsou popsány v Zadávací dokumentaci.
Poptávám chromování výfuku na motocykl
Poptávám pochromování výfuku na motorku. Jaká je cena? Děkuji.
Poptáváme pogumování kol na pásový traktor JD 9630
Poptáváme pogumování kol na pásový traktor JD 9630 o průměru cc 340mm (bez gumy) 370mm s gumou, v počtu 4 - 6 kusů.Viz přiložené foto. Vyřizuje: Kellner Radovan
Poptávám povrchovou úpravu zábradlí poplastováním
Poplastování zábradlí vyrobeného z kovových trubek .
Poptávám povrchovou úpravu zinkováním
Poptávám galvanické pozinkování krytu zahradního traktoru Partner . Jedná se pouze o plechový kryt sekacího zařízení viz. foto. Váha dílu je asi 10 - 15 kg rozměry d+š+h 120x65x30cm
Poptávám posmaltování atypické vany
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc - pořebuji vanu atypických rozměrů a rád bych se zeptal, pokud si ji vyrobím z klasického černého plechu - zda-li jste schopni mi ji u vás posmaltovat na bílou barvu. Děkuji.
Poptávám povrchové úpravy komaxitováním
Poptávám komaxitování ocelové stavební kozy v počtu 1482 ks.V barvě RAL5002 a přepravních palet 13 ks.Výkresovou dokumentaci zašleme na požádání.Jedná se o opakované komaxitování.
Poptávám povrchovou úpravu chromováním
Dobrý den, potřebuji opatřit mosazné želízko 8 x 2 x 1.5 cm tvrdým chromem, prosím o cenovou kalkulaci a informaci jak dlouho se bude práce provádět.
Tryskání a rovnání dílů (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky je provedení opracování kovových dílů technologií tryskáním a rovnáním. Technická specifikace je uvedena v příloze č. 1 Rámcové smlouvy o dílo, která je přílohou zadávací dokumentace.
Poptávám povrchovou úpravu pískováním
Pískování železných rámů o rozměrerech cca 6 x 1 m. Desítky kusů
Poptáváme žárové zinkování plechů
Poptáváme žárové zinkování plechů: - dirkovaný plech 90 x 105 cm, tloušťka 5 mm, 8 ks - 45 x 52, 5 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks - slzičkový plech 108 x 237 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks - slzičkový plech 108 x 60 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks Kraj Olomucký, Zlínský nebo Moravskoslezský
Poptáváme kadmiování pružinového drátu
Poptávám povrchovou úpravu na pružinový drát - kadmiováním ve vrstvě 12 - 15 mikronů. Množství - cca 0,5 kg
Poptáváme odběratele lakovacích linek
Poptáváme odběratele lakovacích linek na nanášení práškových barev. Linka se skládá z odmašťovacího zařízení (kabiny, vany), sušící pece, stříkací kabiny, vypalovací pece, dopravníku a ČOV. Všechna uvedená zařízení jsou vyrobena dle potřeb zákazníka.
Poptávám pochromování jízdního kola, Olomouc
Poptávám pochromování řídítek a dalších součástí jízdního kola v okrese Olomouc