Poptávám chromování výfuku na motocykl
Poptávám pochromování výfuku na motorku. Jaká je cena? Děkuji.
Poptáváme pogumování kol na pásový traktor JD 9630
Poptáváme pogumování kol na pásový traktor JD 9630 o průměru cc 340mm (bez gumy) 370mm s gumou, v počtu 4 - 6 kusů.Viz přiložené foto. Vyřizuje: Kellner Radovan
Poptávám povrchovou úpravu zábradlí poplastováním
Poplastování zábradlí vyrobeného z kovových trubek .
Poptávám povrchovou úpravu zinkováním
Poptávám galvanické pozinkování krytu zahradního traktoru Partner . Jedná se pouze o plechový kryt sekacího zařízení viz. foto. Váha dílu je asi 10 - 15 kg rozměry d+š+h 120x65x30cm
Poptávám posmaltování atypické vany
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc - pořebuji vanu atypických rozměrů a rád bych se zeptal, pokud si ji vyrobím z klasického černého plechu - zda-li jste schopni mi ji u vás posmaltovat na bílou barvu. Děkuji.
Poptávám povrchové úpravy komaxitováním
Poptávám komaxitování ocelové stavební kozy v počtu 1482 ks.V barvě RAL5002 a přepravních palet 13 ks.Výkresovou dokumentaci zašleme na požádání.Jedná se o opakované komaxitování.
Poptávám povrchovou úpravu chromováním
Dobrý den, potřebuji opatřit mosazné želízko 8 x 2 x 1.5 cm tvrdým chromem, prosím o cenovou kalkulaci a informaci jak dlouho se bude práce provádět.
Tryskání a rovnání dílů (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky je provedení opracování kovových dílů technologií tryskáním a rovnáním. Technická specifikace je uvedena v příloze č. 1 Rámcové smlouvy o dílo, která je přílohou zadávací dokumentace.
Poptávám povrchovou úpravu pískováním
Pískování železných rámů o rozměrerech cca 6 x 1 m. Desítky kusů
Poptáváme žárové zinkování plechů
Poptáváme žárové zinkování plechů: - dirkovaný plech 90 x 105 cm, tloušťka 5 mm, 8 ks - 45 x 52, 5 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks - slzičkový plech 108 x 237 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks - slzičkový plech 108 x 60 cm, tloušťka 5 mm, 1 ks Kraj Olomucký, Zlínský nebo Moravskoslezský
Poptáváme kadmiování pružinového drátu
Poptávám povrchovou úpravu na pružinový drát - kadmiováním ve vrstvě 12 - 15 mikronů. Množství - cca 0,5 kg
Poptáváme odběratele lakovacích linek
Poptáváme odběratele lakovacích linek na nanášení práškových barev. Linka se skládá z odmašťovacího zařízení (kabiny, vany), sušící pece, stříkací kabiny, vypalovací pece, dopravníku a ČOV. Všechna uvedená zařízení jsou vyrobena dle potřeb zákazníka.
Poptávám pochromování jízdního kola, Olomouc
Poptávám pochromování řídítek a dalších součástí jízdního kola v okrese Olomouc