Poptávám zámečnické práce
Potřebuji otevřít garáž, ztratila jsem klíč. Je tam vložka CES, pravděpodobně to bude proti odvrtání. Půjde to otevřít? Kolik by jste si účtovali? Prosím odpověd' na mail, špatně mluvím do telefonu. Děkuji.
Poptávám zhotovení nových výloh do obchodu
Poptávám zhotovení nového portálu do obchodu v Plzni. Jedná se o jednu výlohu (přibližně š 3,4 na v 2,5 m) a druhou menší výlohu i s dveřmi. Materiál hliník, ocel nebo dřevo, sklo.
Poptávám výrobu vjezdové brány
Poptávám výrobu vjezdové automatické brány v délce cca 3 metry. Prosím o přibližnou cenu. Děkuji.
Poptáváme revitalizaci lodžií
Poptávám revitalizace 20 lodžií ve III.p panelovém domě v Plzni, plocha cca 7 m čtvereč. z toho 5 m zakončovací ohnutá dlažba, vše v nemrznoucí úpravě a poklad bude prováděn na stávající dlažbu. Dále výměna zábradlí délka 4,70 m, výška 1,10 m v provedení Fe pozinkované + 3 skleněné matné výplně zábradlí. Termín provedení: II.- III/2016 Pokud ...
Poptávám nové pletivo ke kátrovačce
Poptávám nové pletivo ke kátrovačce. Mám starou kátrovačku, rám je v pořádku, ale síto se již trhá, potřebuji natáhnout nové pletivo. Děkuji.
Poptáváme výrobu nerezového zábradlí
Dobrý den, potřebovali bychom zhotovit nerezové zábradlí v nově rekonstruované části objektu v Plzni Božkově. Jedná se o zábradlí do 1.patra kancelářské budovy. V jedné části budovy již jedno zábradlí máme a bylo by dobré, kdyby bylo stejné nebo alespoň podobné. Prosím sdělte, jestli by bylo možné se na vás obrátit s tímto požadavkem a jaké máte ...
Poptávám výrobu pozinkovaného pororoštu
Poptávám cenový propočet za výrobu pozinkovaného pororoštu o rozměrech: 1050x300mm o tloušťce 30mm. Dekuji za nabídku Lukáš Budín
Poptávám výrobu pletiva
Poptávám výrobu pletiva.
Poptávám výrobce pláště bojleru
Dobrý den, poptávám výrobce pláště ležatých boilerů na 200 l , označení ND OUV 200 / IV nádoba + těsnění JS 200. Děkuji.
Poptávám výrobce včelařských potřeb
Včelařství a vše co k tomu patří. Hledám výrobce včelařských potřeb pro nově otevíraný obchod. ( výrobce mezistěn, přířezů na rámečky, úlů, a veškerých včelařských potřeb včetně léčiv s obsahem propolisu apod. )
Poptáváme nerezové kufrboxy pro hotelové pokoje
Poptávám 100ks kufrboxů - vybavení hotelových pokojů, rozměry cca 50x55x70cm, povrchová úprava nerez, chrom, cena bez DPH za kus max 600,- Kč. Dodání nutné do poloviny února. S pozdravem Lucie Konečná
Zateplení Základní školy Nepomuk, CZ.1.02/3.2.00/12.13619, akceptační číslo 12115953
Snížení energetické náročnosti stávající budovy Základní školy v Nepomuku - bude proveden kontaktní zateplovací systém EPS a výměna výplní za nové, demontáž stávajícího a instalace nového hromosvodu, demontáž stávajících a montáž nových navazujících konstrukcí (okapové chodníčky, oplechování atik a další zámečnické a klempířské konstrukce na ...
Poptávám výrobu zábradlí
Poptávám výrobu venkovního schodištového zábradlí délka 2x5m, celkem 10m. Zábradlí by mělo být ocelové z vodorovných trubek různé síly.
Poptáváme žebřík
Jsme evangelický sbor v Praze 10 a potřebujeme žebřík pro výstup na střechu naší modlitebny. Výška asi 6 metrů. Měl by být buďto kolmý, kotvený do fasády, nebo šikmý. Zatím nám jde o to, jestli vaše firma toto provádí. Děkuji za odpověď.
Poptávám nové sklepní kóje
Poptávám nové sklepní kóje celkem 10 ks. Velikost jedné cca 125 cm x 300 cm na výšku max 200 cm viz přiložený obrázek. Materiál kovové rámy a drátěný výplet, eventuelně neprůhledné opláštění. Staré kóje jsou již vybourány.
Poptáváme výrobu madla do podchodu
Poptáváme výrobu madla do podchodu pod železnicí včetně povrchové úpravy (zinek + 3x nátěr barvou DB 510) s veškerými doklady pro ČD.
Poptáváme zhotovení zábradlí do podchodu
Poptávám dodávku a montáž ocelového zábradlí do podchodu po železniční traň na akci Veselí nad Lužnicí.
Popáváme demontáž kovových konstrukcí
Hledáme pracovníky na rozebírání kovových konstrukcí v profesi: 6 paličů s platným svářecím průkazem. Úkolová mzda. Provádění zakázky se nachází v jižních Čechách u vodní nádrže Lipno. Ubytování zdarma, nástup ihned. 739930558
Poptáváme zámečnické montážní práce
Poptáváme montáž koridoru chodby s nosníky, trapézovými plechy, PUR pěna, obloukový světlík. Středočeský kraj