Poptáváme montáž pomocných ocelových konstrukcí
Poptáváme montáž pomocných ocelových konstrukcí. Popis: montáž pomocných ocelových konstrukcí Specifikace: - pro opláštění haly - položení střešního trapézového plechu a montáž stěnového opláštění Rozměr: 33 tun, střecha 3.300 m2, stěny 2.000 m2 Termín pro nabídky: ihned Termín realizace: červenec - září 2017 Lokalita realizace: Rychnov ...
Labské nábřeží - oprava litinového zábradlí - úsek G
Obnova litinového zábradlí včetně pískovcových sloupků na labském nábřeží v Hradci Králové.
Poptáváme  řemeslnou údržbu domu
Hledáme všestranného řemeslníka/údržbáře, který by nám pomohl s nepravidelnou a různorodou údržbou domu YMCA v Hradci Králové. Prosíme ozvěte se na uvedené kontakty.
Poptávám nerezový regál
Poptávám regál 4P 50x100x180 cm, nerez, Zajímá mne cena s DPH a termín dodání. Děkuji Gofroj
Poptávám drobné stavební práce
Poptávám drobné stavební práce.
Poptávám opravu zábradlí u 40 balkonů
Poptávám opravu balkonového zábradlí na domě se 40 balkony v Hradci Králové. Stávající zábradlí je dékly cca 3m a má kovový rám, který je vyplněn verzalitovými příčkami. Je třeba nahradit zkorodovanou část rámu a příčky nahradit příčkami EVERWOOD.
Poptáváme stavebně zámečnické práce
Společnost zabývající se realizací staveb průmyslových objektů hledá dodavatele stavebně zámečnických prací . Zejména montáž ocelových konstrukcí, klempířské práce, svářečské práce, dodávky stavebně zámečnických a klempířských prvků.
Sháním přepravní stojan na tabulové sklo
Sháním výrobu nebo dodávku přepravních stojanů na skleněné tabule, rozměr do 2,5 m výše a 2 m šíře. Královéhradecký kraj, Pardubický, případně Středočeský.