Poptáváme notáře
Poptáváme notáře pro schůzi o změně stanov společenství vlastníků. Schůze se bude konat v Tišnově, stanovy máme připraveny.
Poptáváme notářské služby pro založení SVJ
Poptávám notářství ve Frýdku-Místku, které by komplexně zajistilo pro naše společenství vlastníků bytových jednotek změnu názvu společenství, změnu stanov, zapsání výboru , atd. , dle Nového občanského zákoníku, včetně podání ke krajskému soudu. Děkuji.
Poptávám notářské služby v České Kamenici
Poptávám notářské služby v České Kamenici.
Poptávám právní služby
Poptávám právníka nebo notáře, který sepisuje smlouvy o koupi bytu v Brně nebo přilehlé obci. Jedná se o klasický převod bytu v osobním vlastnictví v Brně Lesné ( 2+1 ). Prosím o cenu za smlouvu. Děkuji
Poptáváme notářské služby
Notář pro převod OP Dobrý den, potřebujeme zrealizovat převod obchodního podílu (spol. s r. o. ). Vše je domluveno, smlouva je předpřipravena jen je třeba udělat notářský zápis z valné hromady a zapsat změny v OR. Prosím o nabídku ceny a délky realizace-přibližný termín. Děkuji.
Poptávám notářské služby
Dobrý den, hledám notářské služby v terénu pro ověření podpisů k darovací smlouvě. Veškeré náklady na dopravu uhradím. Lokalita Praha 8. Spěchá!!
Poptáváme odkup směnky
Poptáváme odkup směnky bez protestu na jméno Adolf Saiko, na částku 900 000,-kč
Poptáváme notářské poradenství v NJ
Poptávám notářské poradenství v německém jazyce.
Poptáváme notářské služby u zákazníka
Poptávám notáře na sepsáni závěti formou notářského zápisu. Nelze to provést u notáře v kanceláři, nutno jít do terénu. Počet kusů: 1 Region: Praha 10
Hledáme notáře pro převod družstva, Pardubice
Hledáme notáře pro transformaci menšího bytového družstva na společenství vlastníků. Pardubice
Poptávám notáře v Tišnově
Hledám notáře v Tišnově u Brna, telefon, adresa, www stránky.