Poptávám brusný kotouč
Poptávám brusný kotouč pro broušení okružních pil bez tvrdokovu i s tvrdokovem. Bez tvrdokovu A 96 25 M 8 V 03 ČSN 22 4540 250x10x32 a podobný na tvrdokov.
Poptáváme Al profil
Poptáváme Al profil Aluminium Děčín číslo 3473, tyče délky 6 m.
Poptávám vzduchovou hadici z TPU-ARES materiálu
Hadice černá pr.6/pr.3,9 material TPU-ARES 52°ShD - vzduchová.
Poptávám pístní kroužky
Dobrý den, chtěl bych se poptat zda máte pístní kroužky těchto rozmětů 77x1.5mm 77x2mm 77x4mm Potřeboval bych bych dvě sady Děkuji
Mikropájka + drobný materiál (konektory)
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka mikropájky a drobného materiálu do nově budovaného Výukového a výzkumného centra v dopravě (dále jen VVCD). Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Poptávám montáž oplocení, vč. materiálu
Poptávám montáž oplocení výška 1.5m délka cca 80m;2x brána rozměr cca 2m;1x branka na chození včetně materiálu a montáže.Barva pletiva zelené poplastované, sloupky a vzpěry chci z trubek natřených základovou barvou,ne zelené.
Poptávám smaltované vědro
Poptávám smaltované vědro 30cm
Poptávám svařovanou síť
Mám zájem o koupi: svařovaná síť 2x20x20mm, šest metrů čtverečných. Nabídněte cenu. Děkuji
Poptáváme hliníkové obaly
Poptáváme hliníkový obal - nejlépe obdélníkové misky, krabičky se zatavitelnou hliníkovou folií na víčko. Obal musí vydržet po naplnění, vakuování a naplnění dusíkem tak aby se zabránilo přístupu kyslíku (zbytkový O 1-3% -) a skladování 2 roky. Materiál - farmaceutický polotovar.
Poptávám podložky pro šrouby
Sháním jazýčkovou podložku dle DIN 93 pro šroub M10, ale s vnitřním průměrem místo 10,5 mm je požadován průměr 14,5 mm. Počet kusů asi 300.
Hledám spolupráci s výrobními firmami
Hledám spolupráci s výrobními firmami v oblasti prodeje jejich výrobků ze dřeva, plastu, kovu, stroje, pískove,dřeviny, sochy, vše pro dům a zahradu, krmiva. Mám prostory vnitřní i venkovní pro prodejnu, vzorkovnu, vlastním ŽL, mám praxi v obchodě. Těsím se na spolupráci.
Poptáváme výměnu poštovních schránek
Společenství pro dům čp.1886 na nábř.Závodu míru v Pardubících,poptává firmu,která provede demontáž a novou montáž domovních doručovacích schránek v počtu 75 ks.
Poptáváme vybavení dílny
Poptáváme dílenské nářadí, pro vybavení zámečnické dílny a autodílny. Kontakt pouze telefonicky. Celá ČR.
Poptáváme použitou trezorovou skříň
Koupíme použitou trezorovou skříň
Poptávám výrobu dílů
Poptávám výrobu dílů - součástí dílenských skříní. 101 police – 83ks – kompletní výroba včetně materiálu a lakování 200 vodící kolejnice – 36ks - kompletní výroba včetně materiálu, svařování a zinkování 202 dveře pravé 11ks (dle výkresu) 7 ks – celková výška o 100mm méně tzn.624mm – kompletní výroba včetně materiálu a zinkování 201 dveře ...
Poptávám žebřík
Sháním žebřík,a nebo Vámi doporučené řešení, tak abych mohol pohodlně natírat okapy a štít ve výšce 6m. na svém rod. domku.Jedná se mi hlavně o bezpečný provoz a jednoduchou montáž, popřípadě výceúčelnost. Prosím cenové nabídky.
Poptávám použité trubkové lešení
Poptávám použité trubkové lešení 200 m2.
Poptávám čalounické teksy
Plechové teksy čalounické pro ruční práci H 41 délka 18-20mm (PN 02 2646)
Poptáváme strojní závitník
Hledáme prodejce nebo výrobce pro dodání strojního závitníku M13,5x1 ISO2 C HSSE do slepého otvoru s krátkým náběhem. Obráběná ocel C45. Podle nabídky 1-3 ks.
Sháním ND na motorovou pilu
Sháním řetezku na motorovou pilu Mc Culloch 486
Poptávám trapézový plech
Sháním trapézový plech, povrchová úprava barva černá, výška profilu cca 4cm, síla mat.cca 5mm.
Poptáváme použité kovové sudy
Použité sudy Odkoupíme použité nepoškozené kovové sudy o objemu 200 - 220 litrů s víkem a svěrným kruhem, schopné dalšího použití. Odvoz zajistíme. Min.odběr 50 kusů.
Poptávám hliníkové schůdky
Poptávám domácí hliníkové schůdky (AL 4 schody).
Poptáváme použité kovové sudy
Použité sudy. Odkoupíme použité nepoškozené kovové sudy o objemu 200 - 220 litrů s víkem a svěrným kruhem, schopné dalšího použití. Odvoz zajistíme. Min.odběr 50 kusů.
Odkoupíme použité kovové sudy
Použité sudy Odkoupíme použité nepoškozené kovové sudy o objemu 200 - 220 litrů s víkem a svěrným kruhem, schopné dalšího použití. Odvoz zajistíme. Min.odběr 50 kusů.