Poptávám šuplík do mrazáku
Poptávám šuplík do mrazáku zn. Snaige.
Poptávám použitý automatický kávovar DeLonghi
Poptávám automatický kávovar DeLonghi, který plánujete vyřadit. Funkční i nefunkční. Když bude nefunkční, pokusím si jej opravit. Cena buď zdarma, nebo symbolická. Děkuji.
Poptávám těsnění do dveří mrazáku Vestfrost
Poptávám těsnění (v.164,5 x š.58 x tl.2) do dveří mrazáku Vestfrost CFS 344. Předem děkuji s pozdravem Macháček.
Vybavenie komunitného centra Slavkovce
Zákazka sa delí na 5 samostatných častí: 1.Nábytok 2.Biela technika 3.Kuchynské potreby 4.Čierna technika 5.Športové vybavenie Bližšie informácie týkajúce sa najmä opisu predmetu zákazky, požiadaviek na vypracovanie ponuky, predloženie ponuky a plnenie zmluvy pre každú časť predmetu zákazky sú uvedené v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Poptávám náhradní díl k robotu Eta Gratus
Poptávám náhradní díl k robotu Eta Gratus. Masořezka jemná průměr 5,6 mm k robotu Eta Gratus.
Vybavenie vzdelávacieho strediska MPSVR SR nábytkom a spotrebičmi
Predmetom zákazky je vybavenie vzdelávacieho strediska Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj MPVSR SR) nábytkom a spotrebičmi dodaním tovaru, ktorého predpokladané množstvo, technická a funkčná špecifikácia ako aj minimálne požadovaný rozsah služieb spojených s dodaním tovaru vrátane ďalších požiadaviek na ...
Zariadenia na sušenie zásahových odevov a rukavíc
Zariadenia pre sušenie zásahových odevov a rukavíc sú určené ako vysúšač vlhkých a mokrých zásahových odevov hasičov po zásahoch. Sú určené na skvalitnenie zásahovej činnosti a akcieschopnosti príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.
Nákup elektroniky a bílé techniky na rok 2022
Předmětem veřejné zakázky specifikované v této zadávací dokumentaci (dále jen „ZD“) je dodávka elektrotechniky na rok 2022 (včetně naložení, dopravy a složení na místo určení) dle specifikace provozních jednotlivých ubytoven, uvedených v položkovém rozpočtu.
Vybavení Domova pro seniory, Šternberk - prádelna
Předmětem veřejné zakázky je dodávka průmyslových a profesionálních praček, průmyslových sušičů, průmyslového válcového mandlu, profesionálního žehlícího kompletu a dalšího vybavení.
Poptávám opravu sušičky
Dobrý den, poptávám opravu sušičky Gorenje typ SP15/32B, model DE82ILB/G. Sušička je v provozu cca 4 roky.
Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022 II
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Poptáváme sušičku bylin
Poptáváme sušičku bylin. Klidně i starší.
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky. Dobrý den, rozbila se mi myčka, přestala se ohřívat voda, jinak jí nic není, prosím o nacenění nabídky, adresa Libčice nad Vltavou. Myčka Medelstor. Moc děkuji
Poptávám záruční opravu myčky nádobí značky Philco
Poptávám záruční opravu myčky Philco PD 1562 WT.
Dynamický nákupní systém na dodávky elektrických spotřebičů
Dodávky elektrických spotřebičů včetně průmyslových myček
Poptávám servis plynového vařiče
Poptávám servis plynového vařiče Whirlpool Ixelium. Největší hořák dává jiskru, ale nehoří. Děkuji. S pozdravem Lampart
Poptávám seřizovací tyčku k myčce
Sháním na myčku Elektrolux typ 911T21421L seřizovací tyčku na zadní podpěrnou nohu. Myčka je zabudovaná v kuch.lince , čili bez této tyčky nemožné vyrovnat. Děkuji za odpověď.
Interiérové vybavenie pre Coworkingové centrum
Predmetom zákazky je dodávka zariadenia (nábytok, biela technika a pod.) pre Coworkingové centrum SPU v Nitre. Podrobnejší opis predmetu zákazky viď. v časti B.2 a prílohy č. 8 súťažných podkladov
Poptávám opravu trouby značky Fagor
Poptávám opravu trouby Fagor Class A. Při nastavení programu na horkovzduch nehřeje, těsnění kolem dvířek při vysokých teplotách se uvolňuje a boční držáky na plech jsou zrezlé.
Poptávám volně stojící kombinovanou ledničku
Poptávám volně stojící kombinovanou ledničku (chladnička + mrazák). Maximální rozměry: výška / šířka / hloubka 180 cm / 60 cm / 60 cm Barva nejlépe nerez, ale není podmínkou.
Poptávám plynovou ledničku
Poptávám plynovou ledničku na Pb.
Poptávám náhradní díl ke sporáku MORA 2275
Poptávám náhradní díl ke sporáku MORA 2275. U kombinovaného plyn. sporáku MORA 2275 mně při stěhování ulomili mádlo dvířek el.trouby. Je možné si u vás objednat náhradní a nebo poradit, kde bych ho mohl koupit?
Poptávám těsnění na papiňák
Poptávám těsnění na starý maďarský papiňák.Prosím pokud to půjde o zaslání 2ks.silikon.těsnění na 4l a 6l.papiňák.Na adresu Josef Vávra Běstvina 100 okr.Chrudim.Děkuji
Drvič kuchynského odpadu
Predmetom zákazky je dodanie technického vybavenia pre zvyšovanie miery zhodnocovania biologicky rozložiteľného odpadu v meste Žilina . Predmetom zákazky je dodanie Drviča kuchynského odpadu. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch .
Poptávám ND na sušičku prádla Fagor
Dopyt Dobrý deň,mám záujem o remeň na sušičku prádla zn. Fagor č.1951PH