Poptáváme rodinný dům
Poptáváme rodinný dům, do 150 km od Prahy, dispozice min. 4+1 (může být i více). Vítány jsou i vedlejší stavby na pozemku (stodola apod.). Zahrada min. 200 m2. Podmínkou je absence vlhkosti a plísně. Stav fasády není rozhodující, podmínkou je dobrý stav střechy a celkově udržovaný stav nemovitosti, bez nutnosti zásadnější (okamžité) rekonstrukce ...
Poptáváme rodinný dům ve Středočeském kraji
Poptáváme rodinný dům ve Středočeském kraji, dobrá dostupnost do Prahy (vlak, autobus), 2 bytové jednotky, 4+1, 1+1, a dále vedlejší stavba (stodola atd). Podmínkou je vetší pozemek. Cena max. do 2.200.000 Kč.
Poptáváme koupi skladovacích prostor
Koupíme sklady/skladovací prostory s administrativním prostorem: Popis zboží ke skladování: kartony do 100 kg, palety Plocha skladu (m2): 1000-2000 Požadavky: příjezd kamionu Lokalita: Praha 10, Praha - východ, Uhříněves, Říčany Termín: ihned Max. cena: dohodou
Poptávám koupi domu v Praze
Poptávám stavební či realitní firmu, která má ve vlastnictví rodinný dům v lokalitě Praha 9 po neplatícím klientovi. Nabídky hypotečních úvěrů či RD za hotové nezasílejte. Děkuji.
Poptávám pronájem parkovacího místa
Poptávám pronájem parkovacího místa, nemusí být kryté, s elektrickým přívodem 380 V, pro parkování dodávky Mercedes s mrazící nástavbou, v uzavřeném areálu v Benešově u Prahy. Děkuji.
Poptáváme stavební či realitní firmu
Poptáváme stavební či realitní firmu (popř. i soukromou osobu), která má ve vlastnictví rodinný dům v lokalitě Praha 9 po neplatícím klientovi, a která je schopna prodat tento dům formou měsíčních splátek. Do úplného splacení by byla nemovitost ve Vašem vlastnictví. Předpokládané měsíční splátky ve výši 30.000,- Kč, předpokládaná doba ...
Poptávám výměnu bytu v Praze
Vyměním státní byt 2+1 cihla, velmi pěkný, v Hostivaři, za byt jdoucí do privatizace.
Poptáváme zakoupení zemědělské farmy
Poptáváme zemědělskou farmu s pozemky 200 - 1.200 ha ve vlastnictví. Vítaná je možnost přikoupení další zem. půdy. Stav ani vybavení není rozhodující. Oblast ČR. Za případnou spolupráci děkujeme.
Poptávám pronájem prostoru pro rychlé občerstvení
Sháním nebytový prostor k pronájmu pro otevření rychlého občerstvení v Praze. Praha 1, 2, 5, 8. Může jít i o vybavenou provozovnu. Otevření provozu nejdříve od ledna 2013.
Poptáváme zemědělskou farmu vč. technologií
Poptáváme zemědělskou farmu pro rostlinnou a živočišnou výrobu vč. technologií, s vlastními pozemky 50-1000 ha, případně dalšími pozemky smluvně pronajatými. Za nabídky děkujeme.
Poptávám pozemek pro developerské společnosti
Poptávám pozemek pro developerské společnosti. Pozemek pouze Praha 2,3,4,10. Pro výstavbu rezidenčních bytu, až 120 bytů (územní rozhodnutí - ANO, byty velikosti 30 - 70 m2), může být i pozemek s budovou k demolici či rekonstukci. Prosím nabídky zasílejte na email.
Poptávám koupi chaty
Dobrý den, chtěla bych koupit chatu v Jižních Čechách u vody. Nejlépe kolem rybníka Stankov nebo Hejtman, popřípadě nabídněte někde jinde. Děkuji Jiřina Švecká
Poptávám pronájem chaty
Hledám chatku, chatu, chalupu pro dvě až čtyři osoby, v oblasti Praha - server, severo- východ. U lesa, prodej potravin do 2 km. K dispozici koupelna se sprchou nebo vanou, splachovací WC, 2-4 postele, kuchyňka, zavedena elektřina, prostě pěkné místo pro mladé lidi a ať se tam cítí dobře. Prosím v klidném prostředí za rozumnou cenu na celé léto ...
Poptávám pronájem bytu
Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat zda si jde přes Vás pronajmout byt v Kladně? A jaké věci jsou k tomu potřeba? Předem moc děkuji za odpověd. Hokeová Jana
Poptáváme koupi pozemků a pastvin
Pro zahraničního investora poptáváme půdu,pastviny s hospodářskou budovou nebo stavebním pozemkem ve středočeském kraji, max. do 50 km od Prahy. Za nabídky předem děkujeme
Poptáváme koupi pozemků u přehrady
Koupíme pozemky na Lipně a Orlíku.Máme jachty. Za nabídky předem děkujeme.
Hledáme pronájem domku, bytu
4 členná rodina s malým čistotným psem hledá pronájem bytu nebo domku do 9000 kč vč.poplatků s jedou kaucí. Jen sedlčany.
Hledáme pronájem domku, bytu
4 členná rodina s malým čistotným psem hledá pronájem bytu 3+1 nebo domku v Sedlčanech a okolí do 5 km, do 8000 vč.poplatku.Od března 2012.opravdu nutně.
Poptávám koupi bytu v oblasti Praha- západ
Koupím byt 2kk za 2 000 000Kč v okoli Jesenice Praha-západ.
Poptáváme zemědělské pozemky - ornou půdu
Pro svého klienta hledáme na území ČR zemědělské pozemky - ornou půdu, v množství 10-350 ha (nejlépe v celku), za běžnou tržní cenu.
Poptáváme pronájem bytu v Sedlčanech
Poptáváme pronájem bytu pro 4 členou rodinu, 2+1 nebo 3+1 do 8000Kč vč.poplatku, máme malého čistotného psa.
Poptáváme koupi zemědělské půdy
Odkoupíme zemědělskou půdu kdekoli v České republice. Nabídněte-uveďte plochu v ha (m2) a cenu za m2. Platíme hotově.
Poptávám pronájem bytu v Praze
Hledam byt, 1+kk, 35m2, samostatné vytápění, okna vnitroblok, cihla, Praha 3 - Žižkov, i nezařízený. Cena do 10tisíc s energií, ne přizemí nebo zvýšené patro.
Poptávám pronájem bytu
Hledám dlouhodobý pronájem bytu 2kk nebo 2+1 v Benešově u Prahy cena včetně všech poplatků 8 tisíc můze být i okolí Týnec, Poříčí nad Sázavou, Netvořice Bystřice. Jen přímý majitel
Hledáme učebny pro výuku
Popis poptávky: Hledáme učebny pro výuku účetnictví, mzdového účetnictví, administrativy, práce na PC - ve městech Praha, Beroun, Kolín. Další informace: Termín realizace od října (druhá polovina), možná dlouhodobá spolupráce.