Poptávám koupi staršího rodinného domu
Koupím starší RD k demolici nebo pozemky v okr. Hodonín, Břeclav.
Hledám k zakoupení rodinný domek
Hledám ke koupi menší domek 3-4+1 s garáží a menším pozemkem v lokalitě velkého Uh.Hradiště.Platba v hotovsti,spěchá.
Hledáme pronájem  rodinného domu
Hledáme pronájem menšího RD 2+1, 3+1 se zahrádkou za rozumnou cenu. Spěchá.
Hledáme pronájem domku, bytu
4 členná rodina s malým čistotným psem hledá pronájem bytu nebo domku do 9000 kč vč.poplatků s jedou kaucí. Jen sedlčany.
Hledáme pronájem domku, bytu
4 členná rodina s malým čistotným psem hledá pronájem bytu 3+1 nebo domku v Sedlčanech a okolí do 5 km, do 8000 vč.poplatku.Od března 2012.opravdu nutně.
Poptávám koupi bytu v Brně
Koupím byt 2+1 Brno Lesná. ( popřípadě převezmu i hypotéku, koupím byt i s dluhy nebo exekucí ) Nejlépe na ulici Nezvalova,Heleny Malířové,Šrámkova, prostě tam dole nebo někde v Lesné. Nejsem realitní kancelář. Ten byt chci pro sebe. Právníka a odhadce zaplatím. Pokud nabídnete rád se podívám na byt. Byt 2+1 v Brno Lesná, 5000 kč . Hledám byt v ...
Poptávám koupi bytu v oblasti Praha- západ
Koupím byt 2kk za 2 000 000Kč v okoli Jesenice Praha-západ.
Poptávám pronáje střešní plochy pro FVE
Poptávám možnost pronájmu vhodné střešní plochy ( cca.500 m2 ) - v Turnově a pozemkové plochy ( cca. 1,7 ha. ) v Děčíně, pro realizaci fotovoltaické elektrárny. Prosím o zaslání nabídky a informací...

Vykoupíme a zaplatíme vám za Vaši zadluženou i nezadluženou nemovitost maximální možnou cenu až do 80% tržní hodnoty ! Nevadí nám: nemovitosti se zástavou, zadlužené nemovitosti, nemovitosti v exekuci, působíme po celé ČR.
Poptávám koupi bytu v Liberci
Hledám byt ke koupi v Liberci -na lokalitě nezáleží, velikost 2kk,2+1
Poptáváme zemědělské pozemky - ornou půdu
Pro svého klienta hledáme na území ČR zemědělské pozemky - ornou půdu, v množství 10-350 ha (nejlépe v celku), za běžnou tržní cenu.
Hledáme pronájem čerpací stanice
Poptáváme pronájem čerpací stanice.Praha - Kladno s dojezdem cca 60 km od těchto měst.Kompletní finanční zajiětění v hotovosti
Hledám dlouhodobý pronájem bytu
Hledám dlouhodobý pronájem bytu - nejlépe 1+1, popř.1+kk, G, může být částečně zařízen - lednice, sporák,lodžie vítána, pokud možno bez koberců. Důležitá je v okolí zeleň (mám vychovanou kokršpanělku). Dojezd do zaměstnání do 20-30 min. (Kobylisy). Částka do 5000 Kč + popl.1500 Kč. Umím hospodařit. Děkuji.
Poptávám koupi zahrady v Brně
Koupím zahradu nebo pole, u zastávky MHD, širokou alespoň 20 m, celkem 2000-7000 m2. Spěchá.
Poptáváme pronájem bytu v Sedlčanech
Poptáváme pronájem bytu pro 4 členou rodinu, 2+1 nebo 3+1 do 8000Kč vč.poplatku, máme malého čistotného psa.
Poptávám koupi garáže
Koupím garáž nebo pronajmu, Liberec, Gagarinova ul.
Poptáváme pronájem bytu v Opavě
Hledám pronájem levného bytu 2+1 v Opavě.
Poskytování služeb prodeje vybraného nemovitého majetku
Předmětem plnění veřejné zakázky (resp. veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové smlouvy) je poskytování následujících druhů služeb: • služby směřující ke zpeněžení majetku prostřednictvím dražby dobrovolné dle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „dražba“); a • služby ...
Hledám prostory v Praze vhodné pro půdní vestavbu
Jsem přímý zájemce a poptávám půdu pro půdní vestavbu, v činžovním domě nebo i vile pouze v PRAZE, nezáleží na vlastnictví, celkové ploše ani v jakém je půda stavu. Cena do max. 25 000,-/ m2. Preferuji pouze rychlé jednání.
Poptáváme koupi zemědělské půdy
Odkoupíme zemědělskou půdu kdekoli v České republice. Nabídněte-uveďte plochu v ha (m2) a cenu za m2. Platíme hotově.
Zprostředkování prodeje domů, bytů a nebytových prostor a jimi zastavěných pozemků ve vlastnictví
Zajištění veškerých činností souvisejících s procesem prodeje domů, bytů a nebytových prostor a jimi zastavěných pozemků v souladu s mandátní smlouvou a "zásadami prodeje"
Poptávám pronájem bytu v Praze
Hledam byt, 1+kk, 35m2, samostatné vytápění, okna vnitroblok, cihla, Praha 3 - Žižkov, i nezařízený. Cena do 10tisíc s energií, ne přizemí nebo zvýšené patro.
Hledám dlouhodobý pronájem bytu
Hledám dlouhodobý pronájem samostatného bytu 1+1 s lodžií (není podmínkou), popř.1+kk nebo větší garsoniéru.Zařízení není nutností nebo částečně-lednička,sporák bez koberců.Nejlépe s dostupností 30 min.do zaměstnání ,které mám v Kobylisích.Uvítala bych zeleň v okolí.Cena max.8000 s poplatky.Pronájem hledám z vážných osobních důvodů.Jsem ...
Zvýšenie ďalších zručností pracovníkov v zdravotníctve priestory a ubytovanie
Prenájom priestorov na vzdelávacie potreby vrátane ich vybavenia (dané priestory musia byť počas celej doby realizácie prenájmu vybavené PC, projektorom, ozvučovacou technikou a flipchartom) a poskytnutie ubytovacích služieb mimo katastrálneho územia Meste Nitra a/alebo jeho prímestských častí, ktoré sú jeho súčasťou avšak súčasne platí, že služba ...
Poptáváme pronájem skladovacích prostorů, Praha
Poptáváme pronájem - skladovací prostory v Praze 3,10 pro celoroční skladování 730 palet ( 680 standard + 50 nestandard). Hydraulická rampa nutností.