Pozemek k prodeji, pronájmu, ČR
Vlastním v Česku - na Moravě 18 km od Olomouce 2500 m2, za mým dřívějším statkem, zemědělskou půdu. Může být využita obchodníky pro výstavbu skladu, nebo může být k užitku nějakému zemědělci. Prosím o cenovou nabídku zájemců o pronájem nebo o koupi. Obrázek ke zhlédnutí přes internet po zadání čísla pozemku.
Poptáváme koupi skladovacích prostor
Koupíme sklady/skladovací prostory s administrativním prostorem: Popis zboží ke skladování: kartony do 100 kg, palety Plocha skladu (m2): 1000-2000 Požadavky: příjezd kamionu Lokalita: Praha 10, Praha - východ, Uhříněves, Říčany Termín: ihned Max. cena: dohodou
Poptávám pronájem bytu nebo domu
Poptávám ponájem bytu nebo domu ve Vodňanech nebo v Písku. Děkuji.
Poptávám koupi domu v Praze
Poptávám stavební či realitní firmu, která má ve vlastnictví rodinný dům v lokalitě Praha 9 po neplatícím klientovi. Nabídky hypotečních úvěrů či RD za hotové nezasílejte. Děkuji.
Poptáváme pronájem bytu
Poptáváme pronájem bytu 2+1nebo 3kk v Tišnově nebo okolí. Děkujeme.
Poptávám koupi bytu, Zlín
Poptávám koupi bytu 2+1, Zlín - Malenovice nebo blízké okolí,v cenové relaci do 1 200 000. Děkuji.
Poptávám koupi staršího rodinného domu
Poptávám RD za 150 tisíc Hledám RD, nebo chalupu ke koupi do 150 tisíc Kč v rámci celé ČR. Nemovitost nesmí být nijak zadlužená (služby, hypotéka) a musí být v celkem slušném stavu. Nabízím rychlé a seriózní jednání. Peníze do týdně od podepsání smlouvy na účtě. Své nabídky mi pošlete na email, kde mi pošlete foto interiéru a exteriéru ...
Poptávám pronájem bytu
Hledám menší byt k pronájmu v Jaroměři. Cena do 5000/měsíc se vším všudy, prosím o rychlé jednání, bez RK.
Poptávám pronájem parkovacího místa
Poptávám pronájem parkovacího místa, nemusí být kryté, s elektrickým přívodem 380 V, pro parkování dodávky Mercedes s mrazící nástavbou, v uzavřeném areálu v Benešově u Prahy. Děkuji.
Poptáváme stavební či realitní firmu
Poptáváme stavební či realitní firmu (popř. i soukromou osobu), která má ve vlastnictví rodinný dům v lokalitě Praha 9 po neplatícím klientovi, a která je schopna prodat tento dům formou měsíčních splátek. Do úplného splacení by byla nemovitost ve Vašem vlastnictví. Předpokládané měsíční splátky ve výši 30.000,- Kč, předpokládaná doba ...
Poptávám pronájem domu se zahradou
Hledám pronájem menšího domku se zahradou s možností pozdějšího odkoupení. Lokalita - Velešín a okolí, Kamenný Újezd, České Budějovice apod.
Poptávám byt v Brně
Poptávám byt v Brně, 1+1. Děkuji.
Poptávám pronájem bytu ve Znojmě
Poptávám pronájem bytu 1+1, Znojmo, cena 4000 - 5000Kč.
Poptávám pronájem stanového tábořiště pro skautský tábor
Poptávám pronájem tábořiště - léto 2016, pro skautský tábor v termínu 26.7.-2.8. či 27.7.-3.8.2016, 50-60 účastníků včetně dětí. NE chatky, pouze stany (případně louka - máme i vlastní stany). Tábořiště musí splňovat hygienické požadavky na zotavovací akce.
Poptáváme dlouhodobý pronájem bytu
Dobrý den, poptáváme dlouhodobý pronájem bytu pro mladý pár s 2 malými dětmi. Okolí Hustopeče u Brna, Velké Pavlovice, Bořetice. Nabídněte prosím. Děkujeme.
Poptávám pronájem bytu
Sháním pronájem bytu ve Frýdku-Místku. Bez kauce. Cena vč. služeb do 5000,-
Pronájem kancelářských prostor, Německo
Hledáme kancelářské prostory (100-150 m2) k pronájmu pro zázemí mezinárodní firmy v Praze. Upřednostněné lokality: Malá Strana, Nové Město, Vinohrady.
Poptávám koupi pozemku na Plzeňsku
Sháním ke koupi stavební pozemek v okolí Plzně. Cena do 300,-Kč za 1m2.
Poptávám zprostředkování prodeje rodinného domu
Prodej rodinného domu v Pelhřimově.
Poptávám výměnu bytu v Praze
Vyměním státní byt 2+1 cihla, velmi pěkný, v Hostivaři, za byt jdoucí do privatizace.
Poptáváme zprostředkování prodeje bytu v Nitře
Dopyt 5000.- eur odmena Túto sumu vyplatíme za sprostredkovanie úspešného odpredaja bytu v centre Nitry. Pri ponuke odpredaja bytu sme boli oslovení veľkým počtom realitných kancelárií s ponukou na spoluprácu, čo nás veľmi potešilo a za čo ďakujeme. Vzhľadom na to, že všetky pokladáme za seriózne, sme neuzatvorili žiadnu zmluvu. Uvedenú ...
Poptávám koupi zahrádky s chatkou v Liberci
Koupím zahrádku, možno i s chatkou v Liberci. Jsem přímý zájemce.
Zprostředkování prodeje nemovitosti ve vlastnictví Českého rozhlasu
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je zajištění služeb realitního makléře na prodej nemovitosti ve vlastnictví zadavatele.
Poptávám pronájem bytu, okres Šumperk
Poptávám se na pronájem bytu 3+1 pro manželský pár s třemi dětmi do věku 6 let, pokud možno v obcích Rapotín, Petrov, Velké Losiny a Loučná nad Desnou, jen trvalý pobyt a dlouhodobý nájem aby byl nejlépe bez kauce a nájem+služby do 8000Kč. Děkuji předem za nabídky.
Poptávám koupi chalupy v okolí Přerova
Koupím chatu nebo chalupu v oblasti Přerova, platím hotově, spěchá!!! Prosím volejte nebo pište na email.