Poptávám motocykly ČZ pro sběratele
ČZ - sběratel koupí všechny motocykly do r.v. 1975, i nekompletní a ve špatném stavu, s doklady i bez. Možno i díly, vraky, samotné doklady, přívěsné vozíky, rikši, frézy, sajdkáry, velorex, různé samochody a traktůrky vyrobené z motocyklů nebo jejich dílů. I velké množství, platí stále a pro celou ČR. Slušné jednání, platba ihned.
Poptávám výburs motoru u motocyklu
Dobrý den, potřebuji výbrus včetně pístu, čepu a kroužků na ČZ 250 motokros, typ 968, je to dvoulauf z roku 1965, vrtání 70mm, 3,výbrus asi 70, 75mm, pístní čep je průměr 16mm. Starý píst mám. Je to možné u Vás usketečnit? a jaké by byla cena. Děkuji s pozdravem Kosina.
Poptávám opravu skútru
Poptávám servis skútru Korado Solana 50Jo. Nový Jičín a okolí.
Poptávám opravu motocyklu
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na opravu klikové hřídele do motocyklu ČT 175/typ 477. Nové jehly a čep. Děkuji.
Poptávám ND k motorce
Poptávám přední kolo na Suzuki 800DR BIG r.v 1979.
Poptávám opravu mopedu
Poptávám opravu mopedu Korádo, který má rozdělaný válec, zalomený šroub v hlavě motoru. Chci se zeptat, zda jde moped opravit a kolik by asi oprava stála.
Poptávám výrobce, dodavatele minibike, minikros, motocykly, motorové tříkolky, čtyřkolky
Poptávám dodavatele nebo nejlépe výrobce: Popis: minibike, minikros, motocykly, motorové tříkolky, čtyřkolky Značka: motocykly všeho druhu - například Jawa, ČZ, Praga, Blata, aj. Lokalita: Ukrajina
Motocyklové oblečení, Pákistán
Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s odběrateli motocyklového oblečení všech druhů: bundy, kalhoty, kombinézy a rukavice. Atraktivní design, dobře padnoucí, rychlé dodávky. Jsme schopni navrhnout podle požadavků zákazníka a také zhotovit na míru. Oděvy pro motocyklisty z kůže a Cordury 600d.
Bicyklová kola, Německo
Hledáme českého výrobce kompletních 20" bicyklových kol. Také potřebujeme dodavatele nábojů kol, které by pasovaly k 20 mm OD otočnému čepu kola. Která firma je schopna vyrábět elektrická vozidla v rámci smluvní dohody?
Poptávám opravu motocyklu
Mám Babetu CORÁDO. Na stojanu se uvolnily šrouby a jeden se zalomil a zůstal v díře. Při pokusu o odvrtání jsem se dostal do olejové vany a teče olej. Prosím o možnosti opravy a případná cena opravy. Děkuji
Poptávám motokombinézu
Poptávám značkovou motokombinézu ( Alpinestars, REV´IT, Büse, Arlen Ness, Berik), nová, jednodílná. Na výšku postavy 185cm. Bez velkého aerodynamického hrbu, aletrnativně s malým. Černo/bílá, černo/šedo/bílá kombinace.
Motocyklové kožené oděvy, Pákistán
Jsme výrobci motocyklových (jednodílných i dvoudílných) a módních kožených oděvů od roku 1993. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s odběrateli. Naše ceny jsou velmi rozumné, nejkvalitnější hovězí kůže o tloušťce 1,2 až 1,4 mm. Dodáváme také obleky, bundy a módní bundy na zakázku. www.nasawears.com
Poptávám ND k motocyklu
Vážení, mám veteránský motocykl BSA 770 dvouválec z roku 1928 a v současné době už 2. rokem jezdím s japonskými svíčkami NGK BR6HSA 4296. Už delší dobu mám problémy se startováním studeného motoru, ale teplý startuje dobře a má vynikající výkon.Jen. mám pocit, že motocykl se při jízdě hřeje víc, než u jiných motocyklů. Už 7. sezonu jezdím bez ...
Bicykly, náboje kol, el. vozidla, Německo
Hledáme českého výrobce kompletních 20" bicyklových kol. Také potřebujeme dodavatele nábojů kol, které by pasovaly k 20 mm OD otočnému čepu kola. Která firma je schopna vyrábět elektrická vozidla v rámci smluvní dohody?
Poptávám seřízení motoru motocyklu
Poptávám seřízení motoru čz 175.
Poptávám bovdeny pro automobily a motocykly
Hledám dodavatele na brzdové bovdeny 1.pro automobily - bovden potažený textilii ! 2.bovden pro motocykly
Poptávám opravu motocyklu
Oprava motoru JAWA 350 Ogar - převodová skřín vysypaná 3jka + překroužkování pístů.
Poptávám GO mopedu Stadion
Prosím kdo udělá GO motoru na Stadion S11 moped.
Poptávám ojetý motocykl
koupím motocykl Skyteam ( Monkey, Jincheng,) replika Hondy, 90-125ccm,málo jetý, od r.v. 2008,nabídněte,děkuji,tel. 723984463
Poptávám ND k motocyklu
Poptávám chladič k motocyklu VN 900 rv 2006.
Poptávám malý motocykl
malý motocykl typ Honda Monkey Jincheng 90-125ccm, 1 ks, nový, předváděcí, málo jetý, dodání do konce 03/2012, platba při převzetí v hotovosti.
Motocyklová helma, Německo
Poptávám motocyklovou helmu Schuberth s hledím.
Poptávám zapalování na motocykl
Zakoupím : Zapalovací cívku a řídící jednotku zapalování na moto BMW R80. ( dvouválec boxer 800 cm3)
Poptávám ND k motocyklu Honda
Dobrý den,sháním budíky nebo kompletní plasty budíku na Hondu x11 Eleven bez elektro výbavy. Děkuji.
Poptávám elektroopravu u motocyklu
Poptávám opravu elektro Ultima Chopper a elektroniky stojací sdružené lampy.