Nákup ojetého vozidla s hybridním pohonem 2022
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks použitého osobního vozidla dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Poptávám ojetý vůz
Poptávám vůz BMW 520d od roku 2015 nebo BMW 3gt.
Tahače pro Přenosovou techniku III.
Dodávka 2 ks ojetých návěsových tahačů (dále též jako tahač či vozidlo) pro návěsy přenosového vozu PV HD1 a pomocného vozu, které jsou používány pro přenosy televizních pořadů, v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací
Nákup ojetého vozidla 2021
Předmětem veřejné zakázky je koupě použitého přepravního osobního vozidla vyšší střední třídy.
Ojeté vozy, Egypt
Jsme rostoucí egyptská společnost, která dováží ojeté vozy / havarijní vozy - a použité díly Těšíme se na dodávku ojetých osobních automobilů 2015-2021. 1600 CC - benzín Hyundai Tuscon, CN7 a I x 35, - KIA (Cerato a sportage) Naše platby vždy uspokojí vaše potřeby
Poptávám minibus
Sháním minibus- dodávka, min. 5 míst, diesel, zadní křídlové dveře, tz+ klima výhodou, cena cca 100.000 Kč
Dodávka torza sanitního vozu
Předmětem veřejné zakázky je dodávka cvičné sanitky - torza reálné sanitky (bez motoru a kabiny řidiče) pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity, s reálnou zástavbou a výbavou totožnou se standardní (běžně používanou) výbavou rychlé záchranné služby dle specifikace uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace v rámci projektu Operačního ...
Poptávám ojetý obytný vůz
Koupím ojetý obytný vůz, nafta, 2 lůžka na spaní. Cena do 1 000 000 Kč.
Poptávám použitou skříňovou nástavbu z vozidla Iveco Daily
Sháním použitou skříňovou nástavbu z vozidla Iveco Daily řady 60C případně 65 C (6-ti tuna anebo 6,5 tuna) o vnějších rozměrech skříně 5 x 2,2 x 2,2 m (na 10 europalet).
Poptávám vůz značky Volkswagen Sharan
Poptávám Volkswagen Sharan 1,9 TDI, 96/85 KW, r.v. 2008++, najeto do 200tis., 100km od Brna max.V dobrém stavu bez velkých investic.Vyhřivané sedačky, střešní nosič, tažné, 7 míst, klima. NE VELKÉ AUTOBAZARY JAKO AAA, AUTO ESA APOD. Pouze malé soukromé autobazary, fyz. osoby apod.
Poptávám výkup osobního vozu
Poptávám výkup osobního vozu.
Poptávám osobní automobil značky Škoda Octavia Combi
Poptávám vůz značky Škoda Octavia Combi, r.v.2008 - 2012, 1,9 tdi, 77 kw.
Poptávám dovoz automobilu z Německa
Poptávám dovoz automobilu značky OPEL VIVARO, které se nachází v Německu. Netrvám na tomto vozu pokud by jste mi nabídli podobný vůz cenově výhodnější. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/opel-vivaro-life-cosmo-2-0-cdti-sthz-klima-westfalia/795377500-216-9361
Poptávám ojetý vůz značky Volkswagen Multivan
Poptávám ojetý vůz Wolksvagen T5 Multivan,Transportér.
Poptávám ojetý automobil
Poptávám automobil ve slušném stavu do 10000,- Kč s eko a stk.Děkuji Karel Duba,Jihlava.
Poptávám osobní automobil Toyota Yaris
Poptávám vůz Toyota Yaris 5 dvěří nebo případně i se 3 dveřmi nebo i jiná podobná Toyota. Chci s tím jezdit do práce. Cena do 40000KČ ( čtyřiceti tisíc ). Nejsem autobazar nebo překupník. Zaplatím v hotovosti na místě. Jsem z Nového Jičína. Klidně si pro auto přijedu. Děkuji.
Poptávám dodávkové vozidlo
Poptávám dodávkové vozidlo. Stáří vozidla: nové, předváděcí, do 2 let. Najetých km: max. 50 000. Počet majitelů: 1. Servisní knížka: ANO. Nehavarováno: ANO. Barva: BÍLÁ. Nákladový prostor: min 10 m3. Odpočet DPH: ANO. Možno z dovozu: ANO. Na leasing či úvěr: ANO. Odběr: konec srpna, začátek září 2017.
Poptávám ojetý vůz VW Passat
Poptávám ojetý vůz VW Passat 1.6 nebo 2.0
Poptávám ojetý vůz zn. Toyota
Poptávám vůz Toyota možná Yaris ,ale netrvám na tom.
Dodávka ťahača s dvoma návesmi - použité
Dodávka ťahača s dvoma návesmi - použité. Predmet zákazky je rozdelený na 3 časti, ponuku je možné predkladať na jednu alebo viac častí. 1. časť: Ťahač návesu - použitý: 1 ks. 2. časť: Sklápací náves - použitý: 1 ks. 3. časť: Podvalník - použitý: 1 ks. Bližšie uvedené v súťažných podkladoch.
Poptávám dovoz motocyklu z Kanady
Dovoz motocyklu z Kanady (Victoria) do České republiky. Hledám dovozce vybrané motorky, který je schopen zařídit požadovanou platbu na místě 800 dolarů v hotovosti, motorku naložit, dovézt sem a vyřídit celní náležitosti. Nabídněte závaznou a konečnou cenu dopravy. Váha motocyklu cca 150kg.
Poptávám vůz značky Chevrolet Camaro
Poptávám Chevrolet Camaro do roku 1981, pojizdný, cena do 300 000kc s TP.
Poptáváme ojetou dopravní techniku
Poptáváme ojetou dopravní techniku osobní auta, dodávky, nákladní auta, tahače, návěsy, sklápěče, traktory a podobně.
Poptáváme koupi ojetého autobusu
Poptávám ke koupi ojetý autobusu Crossway.
Poptávám dodávku značky Fiat
Poptávám dodávkové auto s motorem 3 l, zn. Fiat.