Poptávám zahradní amforu
Poptávám zahradní amforu, spíše světlou. Zajímá mě rozměr, váha, cena, dodání a způsob dopravy. Děkuji.
Poptáváme RTG zařízení Scanmax 225
Krajský úřad Středočeského kraje poptává RTG zařízení Scanmax 225. Pokud by toto zařízení bylo ve vaší nabídce, zašlete mi prosím obratem cenovou nabídku. Děkuji. Mgr. Radek Neumann Odbor bezpečnosti a krizového řízení
Poptávám výrobce hliníkové pergoly
Poptávám výrobce hliníkové pergoly - zastřešení terasy. Materiál hliník, hnědá barva, odvod vody umístěn ve sloupech. Střecha musí mít sklon, jsme v podhorské oblasti. Preferuji tvrzené mléčné sklo, hrozí pád sněhu. Střecha terasy bude umístěna pod polovalbou štítové střechy.
Poptávám zvěřinu
Poptávám 2 kg jeleního nebo srnčího masa na guláš.
Hledám dodavatele nebo výrobce fasádních oken
Hledám dodavatele nebo výrobce fasádních oken na dodání a jejích montáž: rozměr měření na stávající okna dodám.Počet 11 Ks, plast. Montáž je vyžadovaná dle normy . Dodám přesné výměry na předběžné ocenění v případě zájmu. Navrhněte typ,termín,cenu za okna a montáž zvlášť. Obhlídka možná. Region okr. Vlašim.
Poptáváme položení VVN kabelu
Předmětem poptávky je položení VVN kabelu o délce cca 330 m dle projektové dokumentace, včetně osazení srovnávacích ochran. Vše je popsáno v PD. Místo realizace Dolní Benešov. Termínem zhotovení je II.polovina roku 2021 v návaznosti na podmínky připojení.
Poptávám stavební a truhlářské práce
Hledám řemeslníky na opravy omítek stěn, kladení zámkové dlažby, a jiné stavební a taky truhlářské práce na rekonstrukci domu. Možnost ubytování. Položky jednotlivých výměrů dodám na ocenění. Nabídnete cenu. Rozhoduje kvalita a dodržování dohody a cena. Okr. Benešov. Bližší informace dodám. Termín dle dohody. Materiál mohu dodat. Jsem investor.
Poptávám rekonstrukci bytu
Hledám řemeslníka-y, sehranou partu anebo firmu pro základní rekonstrukci bytu 2+1 v Pardubicích (původní stav). Jen standardní materiály, žádné hogo-fogo a luxus. Plastová okna již jsou, parkety v dobrém stavu - lehká renovace, topení i teplá voda jsou dálkové (bojler tedy nebude), pouze nátěr radiátorů. Půdorys: 51 m2, zvýšené přízemí, Zelené ...
Poptávám žárovku do lednice značky Whirlpool
Poptávám žárovku do lednice Whirlpool č. 484000000986.
Poptávám pokosení trávy
Hledám pracovníka na pokosení trávy na zahradě a dvorku domu cca 2,200 m.2 s hrabáním. Tráva je vysoká 1,5 m. Taky odvoz trávní hmoty. Nabídnete cenu. Kosení větším strojem na takovou plochu. Nabídnete cenu.
Hledám účetní na provádění účetnictví v malé firmě
Hledám účetní na provádění účetnictví v malé firmě s.r.o, sídlo Praha. Znalost problematiky nájmu bytů a účtování ve společenství vlastníků bytů nutná. Firma není plátcem DPH. Účetnictví se zpracovává za rok. Volejte pro bližší informace.
Poptávám stěhovací služby z Plzně do Paříže
Hledám přepravní společnost, která by mi odstěhovala nábytek z bytu (1 pokoj) z Plzně do Paříže. Předpokládaný termín - září.
Poptávám studnařské práce
Hledám pracovníky na opravu studně která je asi 10 hluboká, kopaná a následné vyčištění a dezinfekci. Okr. Benešov. Nabídnete přibližnou cenu.
Hledám dodavatele elektřiny a plynu
Hledám zajištění a výběr dodavatele elektřiny a plynu pro víc bytů dle porovnání na trhu energii. Rozhoduje cena a podmínky smlouvy. Víc informaci osobně.
Poptávám pojištění nemovitostí
Hledám pojištění několika bytů v Praze a bytového domu a rodinného domu v Benešově. Ceny porovnat na trhu pojistek. Rozhoduje cena a podmínky smlouvy. Bližší info dodám.
Poptávám opravu plynového topení
Poptávám opravu plynového topení WAW.
Poptávám dovoz vody do bazénu
Poptávám dodávku vody do bazénu (3,05x0.75) na adresu Vranov u Stříbra E-210.
Poptávám přepravu myčky nádobí z Německa
Poptávám přepravu myčky na nádobí z Karlsruhe - Weingarten do Prahy 10800 nebo do Krnova 79401. Myčka není na paletě, rozměry 60x60x80cm, 43kg. Termín transportu dle dohody.
Poptávám výměnu bojleru
Poptávám výměnu dosavadního starého velkého bojleru v koupelně za nový menší, resp. jiný vhodný ohřev vody, zjm. pro osprchování. Jedná se o chalupu k rekreačním účelům v obci Sběř (část Hrobičany) na Jičínsku (cca 12 km od Nového Bydžova), kterou využívají občas 2 osoby.
Poptávám výrobu přesýpacích hodin
Poptávám výrobu přesýpacích hodin na zakázku s dodáním vlastního písku. Moje představa je kombinace se dřevem a vyrytí nápisu. Prosím o informaci zda by to bylo možné a o případnou cenovou nabídku. Předem moc děkuji.
Poptávám vnitrostátní nákladní autodopravu
Poptávám opakovanou dopravu nákladním automobilem s čelem v okresech Prostějov, Olomouc, Zlín. Přeprava EUR palet 800 kg z cukrovaru Prosenice po celé ČR.
Poptávám pororošty
Poptávám 6 ks pororoštů 30/30 100 cm x 60 cm (anebo obdobný, pokud typizovaný).
Poptávám předokenní rolety
Poptávám cenovou nabídku na předokenní rolety. 13ks šířka 150cm a výška 160cm. 1ks 100cm šířka a 160cm výška.2 ks 80cm šířka a 220cm výška. Barva bílá a ovládání ruční. Moc děkuji za odpověď a zdraví Vás Musilova.
Poptávám dovoz obědů do firmy
Poptávám dovoz obědů do naší firmy. Jedná se o cca 20 obědů/den. Firma sídlí v Třinci.
Poptávám zhotovení betonové desky pod bazén
Poptávám zhotovení betonové desky pod bazén cca 6x4x0.1m.