Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave

Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave

Predmetom zákazky je Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre študentov, zamestnancov Ekonomickej univerzity v Bratislave a dôchodcov, ktorí na univerzite pracovali pred odchodom do dôchodku v stravovacom zariadení študentskej jedálne: Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta č. 1, 852 35 Bratislava a Ekonomickej univerzity v Bratislave, Horský park, Prokopa veľkého 41, 817 07 Bratislava.
Veřejná zakázka vložena:
27.06.2012 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.08.2012 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Zadavatel IČ:
00399957

Zadavatel ulice:
Dolnozemská cesta 1

Zadavatel PSČ:
852 35

Zadavatel obec:
Bratislava-Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Národová

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55300000-3
Reštauračné služby a podávanie jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Pokud používáte často švestková povidla při pečení či vaření, jistě Vás potěší, že můžete objednat kvalitní, zdravá povidla, 100% přírodní produkt přímo od výrobce - rodinné firmy Švestková povidla Jiří Netopil, z regionu Zlínský kraj. Výrazná chuť švestek i přirozené vlastnosti jsou zachovány i po tepelném zpracování, není nutné doslazování přidaným cukrem, nepoužíváme konzervanty. Díky kvalitě povidel jsme se stali vítězem D-Testu 03/2016 v odpovídající kategorii a získali jsme značku Regionální potravina. Provozovnu najdete v obci Pravčice, nedaleko Kroměříže.


Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Chcete si ušetřit čas při přípravě zeleniny, který můžete využít mnohem lépe u samotného vaření? Díky naší zelenině, kterou pro vás čistíme, krájíme i strouháme dle vašich požadavků, budete mít volné ruce a můžete se rovnou věnovat přípravě vašich oblíbených jídel! Zakoupit u nás můžete jakoukoli očištěnou zeleninu (mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer, cibule, aj.), kterou je možné nechat také upravit dle vašich potřeb: - kostky, - plátky, - nudličky, - kostičky, - čtvrtky a další. Samozřejmostí je také rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Distribuční služby zajišťujeme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Denní menu, hotová jídla i čepované pivo a nealko v Restaurace Na Střelnici

Denní menu, hotová jídla i čepované pivo a nealko v Restaurace Na Střelnici

Za dobrým jídlem a na dobré pivo. Kam? No přeci do Restaurace Na Střelnici, kterou najdete v Kouřimi v okrese Kolín. V historické části města Kouřím najdete útulnou Restauraci Na Střelnici, kde pro Vás denně vaří vynikající denní menu, které si můžete vychutnat přímo v restauraci nebo si jej můžete nechat zabalit a dovézt. Poctivá kuchyně vařená s láskou z kvalitních surovin, pochutnejte si na ni u dobrého piva, v nabídce najdete: - Pilsner Urquell - Kozel - Gambrinus Nepasterizovaná 10 - Velkopopovický Kozel 11 ale široký výběr nealkoholických točených nápojů jako je Birell, Malinovka nebo Cola. Restaurace na Střelnici nabízí i využití prostor pro společenské události, jako jsou narozeniny, firemní rauty nebo svatby. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na zahrádce. Zdarma se můžete připojit k Wi-Fi.


Ubytování, restaurace a bar v horském prostředí Krkonoš - Hotel Krakonoš

Ubytování, restaurace a bar v horském prostředí Krkonoš - Hotel Krakonoš

Tady je Krakonošovo. Že Vám to něco říká? A komu ne, Krakonoše zná přeci každý. Pokud se chcete podívat, kde to Krakonošovo vlastně je, pak se rozhodně zajeďte podívat do Jablonce nad Jizerou, kde na Vás čeká Hotel Krakonoš. Hotel Krakonoš leží v horském městě Jablonec nad Jizerou, kde na Vás čekají prosté ale útulné pokoje s celkovou kapacitou čtyřiceti lůžek. Pokoje jsou menší dvoulůžkové nebo až pro osm lidí. V pokojích najdete dřevěné postele a dřevěný nábytek a k dispozici máte vlastní sociální zařízení. V Hotelu Krakonoš se nachází restaurace, bar a salónek. Pro hotelové hosty je pak k dispozici jídelna a pro ty, co si chtějí něco uvařit i kuchyňka, kde najdete lednici, mrazák, mikrovlnou troubu a varnou konvici. Pro hotelové hosty je rovněž k dispozici Wi-fi a parkoviště zdarma. Za poplatek si sebou můžete vzít i domácího mazlíčka. V okolí hotelu najdete plno možností k výletům v létě i v zimně.


Ubytování v hotelu u cyklostezky - pronájem salonku pro soukromé akce

Ubytování v hotelu u cyklostezky - pronájem salonku pro soukromé akce

V obci Ostrožská Nová Ves, nedaleko Uherského Hradiště najdete Hotel U Racka. V sezóně burčáku a vína si můžete domluvit v hotelu pronájem salonku pro soukromé akce. Hotel je na skvělém místě, u cyklostezky, nedaleko Baťova kanálu, v okolí je možné si naplánovat i návštěvu řady kulturních památek, sirnatých lázní, vinných sklípků nebo projížďky lodí. Cyklostezky v okolí města Uherské Hraditě: - síť vinařských cyklostezek - Moravská stezka. Ubytování v hotelu je možné v apartmá a jednolůžkovém, dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji. Pokoje mají koupelnu se sprchovacím koutem a WC, TV a připojení k internetu. V hotelu je hostům k dispozici infrasauna a finská sauna. Rezervace doporučujeme předem, vítáme ovšem i zákazníky bez rezervace.


Pravá italská pizza s domácí rajčatovou omáčkou, prosciuttem nebo parmazánem z Bistra U Vlka

Pravá italská pizza s domácí rajčatovou omáčkou, prosciuttem nebo parmazánem z Bistra U Vlka

Není pizza jako pizza, a pokud si chcete vychutnat tu pravou italskou pizzu, pak jedině v Bistru U Vlka, které najdete v Brně na ulici Bzenecká 23. Bistro U Vlka pro Vás připraví lahodnou italskou pizzu, která Vás chutí zanese přímo do slunné Neapole. Propracované těsto, které zraje 48 hodin a suroviny, které jsou přímo z Itálie. To vše dohromady tvoří jedinečnou souhru, kterou si zamilujete. Vybrat si můžete z různých druhů pizz, takže si pochutnají ti, co si rádi dají klasiku i něco výjimečného. Vybrat si můžete z širokého sortimentu pizz, mezi které patří například: - Margheritta - Marinara - Prosciutto Crudo - Quattro Formaggi Domácí rajčatová omáčka, kvalitní prosciutto a zrající sýry a to vše na tenkém a křupavě opečeném těstě, které se Vám bude rozplývat na jazyku. To jsou italské pizzy z Bistra U Vlka, které jen čekají, až si je objednáte.