Poptávám dodavatele kovářských polotovarů

Poptávám dodavatele kovářských polotovarů

Hledám prodejce / dodavatele kovářských polotovarů v nejbližším okolí Liberce.
Poptávka byla vložena dne:
21.06.2012 12:14

Platnost poptávky:
21.07.2012 11:51

Kontaktní osoba:
Eduard Bašina LAKOSPOL

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Zakružování je ohýbání materiálu, při kterém stáčíme různé profilové materiály do tvaru kruhů, oblouků a spirál. Takto vyrábíme různé trouby či kuželové výrobky. Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách nabízí strojní ohýbání materiálu jako jsou plechy, trubky a různé profily. Zakružování plechů provádíme na kvalitních strojích. Strojní zakružování na rozdíl od ručního zvyšuje kvalitu a produktivitu práce. Všechny výrobky jsou realizovány podle našich návrhů nebo podle specifických přání klientů. Především jsme zaměření na zakázkovou výrobu pro vybavení interiéru a exteriéru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám se vším poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Umělecké kovářství - kované bytové doplňky do interiéru, krbové nářadí

Umělecké kovářství - kované bytové doplňky do interiéru, krbové nářadí

Propojením oboru tradičního a uměleckého kovářství vznikají originální kované prvky. Firma ZAMKOV UH z regionu Zlínský kraj vyrábí různé kované bytové doplňky, krbové nářadí, kovaný nábytek a další výrobky do interiéru. V oboru umělecké kovářství máme bohaté zkušenosti. Pracujeme s kvalitním kovářským nářadím a kvalitními materiály - ocel, nerez, litina, mosaz a měď a další. Naše výrobky jsou propracované v každém detailu. Součástí služeb je ruční kreslení návrhů. Výroba je převážně ruční. Zajistíme i dopravu na místo a vlastní montáž. Bytové doplňky: - kovaný nábytek - kovaná křesla, sedačky - kované svícny, kliky, mísy, držáky na ubrousky, paravány - další kované výrobky do interiéru. Krbové doplňky: - krbové nářadí, rošty, koše na dřevo - krbová kamna. Vybavení pro restaurace, obchody: - kované stoly, židle, policové systémy, pulty, bary, kliky ... - vývěsní štíty, nápisy, znaky.


Kovářská a zámečnická výroba, kovoobrábění, restaurátorské práce

Kovářská a zámečnická výroba, kovoobrábění, restaurátorské práce

Toužíte po originálním oplocení Vašeho domů či potřebujete zhotovit kovové konstrukce do skladu firmy? S tím Vám pomůže naše společnost IBEKOV - Ivo Böhm, sídlící v obci Černuc v okrese Kladno. Zaměřujeme se na kovářskou a zámečnickou výrobu, restaurování starších kovových konstrukcí a kovoobrábění. Vytváříme kovové produkty s využitím v domácnostech, zahradách, firmách či jako zdobení historických budov. V našem výrobním sortimentu naleznete například kliky, kování, ploty, brány, mříže, zábradlí, schodiště, regály, kovové konstrukce, stroje. Zajišťujeme veškeré práce od návrhu, povrchovou úpravu hotového výrobku až po montáž. Vše realizujeme dle přání klienta na zakázku.


Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

V kovářství ZAMKOV UH s.r.o. vyrábíme na zakázku mnoho typů kovářských výrobků - kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, schodišťové zábradlí. Ruční kovářská výroba umožňuje vyrábět výrobky propracované v každém detailu. Používáme při výrobě kvalitní kovářské nářadí a materiály - ocel, nerez, litinu i barevné kovy. Součástí naší práce je i ruční kreslení návrhů. Kovářská výroba: - kované brány, branky, ploty - kované mříže na okna i dveře - schodišťové zábradlí. Působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj, Morava.


Pasířství, restaurování, umělecké kovářství  - kvalitní zpracování materiálu

Pasířství, restaurování, umělecké kovářství - kvalitní zpracování materiálu

Hledáte na Opavsku firmu, která se zabývá restaurováním nebo pasířstvím? Už hledat nemusíte, společnost Roman Mička se sídlem v Opavě Vám poskytne kvalitní zpracování materiálu. Zabýváme se pasířstvím, restaurováním a uměleckým kovářstvím. Roman Mička v Opavě-Zlatníkách je firma, která provádí: - pasířství a restaurování - restaurátorské práce - zlacení plátkovým zlatem - tepání - taušírování - cizelování - zakázkovou výroby tenkých plechů z nerezy, mosazi, mědi, oceli a hliníku - obklady kuchyní - plastické písmo - umělecké kovářství a zámečnické práce. Provádíme řez vodním paprskem - přesné dělení materiálu vysokotlakým vodním paprskem, výroba atypických zámečnických výrobků, schodiště, zábradlí, obrušování děleného materiálu.


Umělecký kovář - kované brány, ploty, plastiky z kovu dle předlohy, vlastního návrhu

Umělecký kovář - kované brány, ploty, plastiky z kovu dle předlohy, vlastního návrhu

Když se skloubí kvalitní ruční kovářská práce s moderními technologiemi, výsledkem jsou exkluzivní výrobky. Umělecký kovář Radek Svoboda úspěšně propojil klasické umělecké kovářství s novodobým designem a vyrábí atypické kované brány, ploty i plastiky z kovu. Přijďte s vlastním návrhem, nebo si vyberte z předlohy. Výsledky mé práce můžete vidět na webu - nahlédněte do mého portfolia. Dílna je v obci Lípa. Klientelu máme převážně z regionu Zlín, Vsetín. V případě zájmu o spolupráci Vám po dohodě vytvořím návrh a stanovím předběžnou cenu za daný výrobek.