Poskytování sociálních služeb Sociální rehabilitace v Olomouckém kraji

Poskytování sociálních služeb Sociální rehabilitace v Olomouckém kraji

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociální služby sociální rehabilitace vymezené v § 70 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákona č. 108/2006 Sb.“), v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. a vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Veřejná zakázka je rozdělena na 11 dílčích částí ve smyslu ustanovení § 98 zákona.
Veřejná zakázka vložena:
30.03.2012 13:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Olomoucký kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2012 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Olomoucký kraj

Zadavatel IČ:
60609460

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 40a

Zadavatel PSČ:
779 11

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85300000-2
Sociální péče a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Wellness pobyty na Vysočině, pivní lázně, relaxační procedury a masáže

Wellness pobyty na Vysočině, pivní lázně, relaxační procedury a masáže

Hledáte-li na Vysočině místo s relaxačními procedurami a masážemi, pak neváhejte využít wellness pobyty v našem hotelu. Hlavní složkou pivních lázní je voda o teplotě 37°C, která je obohacena přísadami jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry, kterými se odplavují z podkoží škodlivé látky. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce řadu vitamínů, proteinů a sacharidů a tím pokožku celkově regeneruje. Pro srovnání krevního tlaku a zvýšení účinku koupele je klientům doporučena sklenice přírodního nepasterovaného piva Ježek. Doba pobytu v lázni je cca 20 minut. Po koupeli hosta uložíme na lůžko kde ho zabalíme do prostěradla a deky a nastává fáze uklidnění organismu. Doba pobytu na lůžku je 25 minut. Více informací najdete na našich www stránkách!


Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Trápí Vás bolesti kloubů, zad nebo špatná hybnost končetin? Navštivte největší ambulantní rehabilitační pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze. Naši specialisté Vám poskytnou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči podle Vašich potřeb. Nabízíme odborné aplikace moderních léčebných metod od lymfodrenáže, vodoléčby, rašelinových zábalů, elektroléčby, terapeutického ultrazvuku, laseru, fototerapie, cvičení Vojtovy metody nebo cvičení podle Mojžíšové. Objednejte se s pohybovými potížemi do Vaši nejbližší pobočky největšího ambulantního rehabilitačního a fyzioterapeutického pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze.


Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Uvažujete o odpočinkovém wellness pobytu? Chcete dopřát relaxu svému tělu i duši? Přijeďte relaxovat do wellness Hotelu Zámek Valeč ležícím nedaleko historických měst Třebíč, Telč či Jaroměřice nad Rokytnou! U nás pečujeme o zdraví i krásu. Nabízíme wellness pobyt v jedné z pěti saun, plavání v jednom ze tří bazénu, fitness centrum či relaxační místnost s krbem, kde si po fyzických aktivitách můžete odpočinout u šálku čaje a s kulisou klidné hudby. Převážně pro ženy je pak k dispozici kadeřnice, manikérka, pedikérka a kosmetička, která poradí s denním i večerním líčením. Pro ubytované hosty je již vstup do wellness centra zahrnut v ceně ubytování. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout zámecké pokoje, hotelovou restauraci a zjistit více informací o kraji Vysočina a okolí města Valeč u Hrotovic.


Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Zámek Zábřeh Vám může nabídnout kromě ubytování v pokojích historického stylu v hotelu, který sídlí v renesančním zámku, také relaxační pivní nebo vinné koupele. Pivní koupele si můžete vychutnat v dřevěné kádi ve středověkém sklepení, zatímco vinnou koupel si vychutnáte v historickém pokoji u kamenného krbu. V rámci relaxačních koupelí si můžete užít: - pivní olejovou koupel, do které jsou přidány kvasnice, mláto a sladové výtažky, přičemž si můžete vychutnat skleničku zámeckého piva PIKARD - vinnou koupel s mandlovým olejem s přídavkem přírodní soli, během které si můžete vychutnat i sklenku Veltínského zeleného a hroznovou šťávu Nevšední relaxační koupele si užijete právě v hotelu Zámek Zábřeh!


Odpočinek a relaxaci v Karlově Studánce naleznete v nově zrekonstruované vile Evžen

Odpočinek a relaxaci v Karlově Studánce naleznete v nově zrekonstruované vile Evžen

Chystáte-li se navštívit Hrubý Jeseník a strávit několik příjemných a klidných dní v přírodě, můžete využít ubytování v naší luxusní vile Evžen, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Můžete si vychutnat luxusní wellness pobyt pro dvě osoby ve vile Evžen s polopenzí, který je na tři dny a dvě noci. Procedury, které máme pro Vás připraveny: - 1 x aroma masáž - 1 x překvapení na pokoji - 1 x voskový zábal - 1 x společná vířivka, sekt + ovoce Vila Evžen disponuje čtyřmi moderně a stylově vybavenými apartmány ve 4* kvalitě. Apartmány máme 3-lůžkové a 5-lůžkové. Pokoje zaujmou svým jedinečným a nádherným vybavením, který uspokojí i náročnější klienty. Naše apartmány jsou zařízeny podle čtyř témat: PŘÍRODA HISTORIE VODA BUDOUCNOST Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu s masážní vanou, kuchyňku, WiFi připojení. Stravování probíhá v Lázeňském domě Libuše, ale na pokojích je možno si i vařit. Zvířata nejsou povolena. Je jen na Vás, ve kterém pokoji budete chtít odpočívat. Okolí Karlovy Studánky využijete k turistice, k rekreačním i sportovním aktivitám.


Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Dopřejte si příjemný zážitek a navštivte masérský salon Ing. Petra Fialy, který se specializuje na masáže východního stylu k uvolnění bolestí a spuštění přirozených léčivých schopností organismu. Free-style masáž je seskupení toho nejlepšího ze všech masáží, které provádím, a to thajské, čínské tlakové, havajské doplněné technikami shiatsu včetně použití lávových kamenů. Masáž dá odpočinout Vašemu tělu i duši, navodí Vám celkovou harmonii, psychicky i fyzicky se uvolníte. Využívám ji také při řešení problémů s kterými mě klienti navštěvují. Délka trvání je 1,5 hodiny i déle. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Spokojenost mých klientů je to nejdůležitější - svou práci provádím srdcem, s láskou a pokorou!