Poptávám opravu autodisku

Poptávám opravu autodisku

Potřebuji po havárii opravit / vyklepat? / autodisk na Chevroleta
Poptávka byla vložena dne:
07.03.2012 08:27

Platnost poptávky:
07.04.2012 08:07

Kontaktní osoba:
Richterová Taťána

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lakování a komplexní opravy karoserií pro vyšší dodávky a jiné dodávkové vozy

Lakování a komplexní opravy karoserií pro vyšší dodávky a jiné dodávkové vozy

Hledáte spolehlivou autolakovnu? Certifikované lakování a komplexní opravy karoserií vyšších dodávek a jiných dodávkových vozů zajišťuje pro Brno - Město, Vyškov a Blansko firma Jantar-lakovna, spol. s r.o.. Na lakované díly poskytujeme záruku až 5 let. Zabýváme se precizním lakováním celých konstrukcí nebo jednotlivých částí vozů. Využíváme pouze kvalitní metalické, perleťové nebo pastelové barvy značek NEXA, SIKKENS a GLAZURIT, které si u nás můžete také zakoupit. Míchání konkrétních odstínů je řízeno počítačem. Provádíme rovnání jednotlivých dílů i komplexní opravy karoserií za použití moderních technologií. Opravíme blatníky, kapoty a jiné zkorodované části tak, aby Váš vůz byl opět v provozuschopném a původním stavu.


Autoklempírna - odborné opravy karoserií osobních automobilů všech značek

Autoklempírna - odborné opravy karoserií osobních automobilů všech značek

Potřebujete opravit karoserii vozu? Firma JANTAR-lakovna, spol. s r.o. provozuje autoklempírnu pro zákazníky z Brna - Města, Blanska a Vyškova. Odborné klempířské práce zahrnují kompletní opravy karoserií nebo opravy poškozených dílů. Rovnání a opravy karoserií provádíme moderní technikou pro vozidla všech značek po malých nehodách i větších haváriích. V případě zájmu poskytujeme pro naše zákazníky nonstop odtahovou služby. Odstraníme škrábance a promáčkliny, vyměníme poničené komponenty, opravíme plechové, hliníkové i plastové zkorodované části, jako jsou kapoty, blatníky, páté dveře a vrátíme Váš vůz do původního stavu. Autoklempírnu provozujeme pro soukromé osoby i firmy.


Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Jste vlastníkem vozidla, které by potřebovalo ruku odborníka? Obraťte se na spolehlivý a profesionální autoservis Hampl a spol. servis s.r.o. a máte jistotu, že o Vašeho plechového miláčka bude dobře postaráno. Provádíme kompletní opravy u motocyklů, osobních, dodávkových i nákladních vozidel. Autoopravna: - příprava a zajištění STK i SME - výměna rozvodů motoru a spojek - karosářské, autolakýrnické a autoklempířské práce - čištění filtrů - údržba klimatizace - laserová geometrie - seřízení kol - servis brzdových systémů - opravy výfuků, náprav - výměna filtrů a olejů - montáž zabezpečovacích zařízení - garanční prohlídky. Po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Jsme vybaveni špičkovou technologií, která je potřebná při opravách nejmodernějších vozů!


Metoda PDR je rychlá a levná oprava důlků a promáčklin na karoserii vozu bez nutnosti lakování

Metoda PDR je rychlá a levná oprava důlků a promáčklin na karoserii vozu bez nutnosti lakování

Poškodily Vám kroupy karoserii vašeho vozu? Potřebujete rychle opravit promáčkliny na kapotě? Navštivte firmu Stanislava Rakovského – Opravy důlků a promáčklin bez lakování. Působíme v okolí Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Přerova, Kopřivnice, Frýdku-Místku, Ostravy, Prostějova, Hranic, Frenštátu a Litovle. U opravy karosérii metodou PDR jistě oceníte především rychlost a výhodnou cenu. Jedná se o mechanickou ekologickou metodu opravy, bez nutnosti lakování, prováděnou za studena přímo na voze. Díky této metodě nedochází k narušení vrstev karosérie jako při klasické opravě plechů. Navíc opravované místo je téměř neodhalitelné. Vůz neztrácí na hodnotě a je zachována záruka od výrobce na karosérie. Využívá se při opravách karoserie po krupobití, po deformací z parkoviště nebo běžného provozu i po lehké dopravní nehodě. Samozřejmě lze řešit i deformace vzniklé povětrnostními vlivy, například po zásahu sněhem či ledem, i pokud Vám na vůz popadají větve při silném větru.


Nová autolakovna a karosárna ve Zlíně-opravy a lakování poškozených karosérií

Nová autolakovna a karosárna ve Zlíně-opravy a lakování poškozených karosérií

Společnost Auto Daníček ve Zlíně je oficiálním partnerem Škoda Auto a nabízí plnohodnotné služby - v provozu je vlastní karosárna a od ledna 2016 i autolakovna. Jsme schopni i těžce poškozený automobil po havárii opravit tak, aby jeho vzhled byl srovnatelný s původním. Pro lakování karoserií je autolakovna vybavena moderním zařízením TERMOMECCANICA GL. Autokarosárna slouží nejen pro osobní automobily, ale i pro terénní auta a užitkové vozy - dodávky. Objednejte se předem telefonicky.


Profesionální a kvalitní autoservis, karosářské a mechanické práce včetně lakování

Profesionální a kvalitní autoservis, karosářské a mechanické práce včetně lakování

Provozujeme autoservis a lakování všech typů automobilů a značek. Potřebujete-li odstranit škrábance, nebo chcete změnit barvu vozu? Využijte našich služeb a ušetřte si čas. U nás najdete profesionální klempířské, karosářské i autolakýrnícké práce. Budou se Vám věnovat zkušení profesionálové, kteří pracují s nejmodernější technikou. Používáme kvalitní sadu laků a kvalitní stříkací pistole. Využijte našich kompletních prací: - autolakýrnícké - automechanické - autoklempířské - revize LPG zařízení - diagnostika - příprava na STK - plnění a servis klimatizací, dezinfekci ozónem - seřízení geometrie, motoru a přední nápravy Našim cílem oprav je vrátit vozidlo zpátky do původního a spolehlivého stavu.