Poptávám opravu autodisku

Poptávám opravu autodisku

Potřebuji po havárii opravit / vyklepat? / autodisk na Chevroleta
Poptávka byla vložena dne:
07.03.2012 08:27

Platnost poptávky:
07.04.2012 08:07

Kontaktní osoba:
Richterová Taťána

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání rámů

Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání rámů

Máte bouraný náklaďák? Obraťte se na firmu CN SERVIS, spol. s.r.o., kde jsme dobře vybaveni na opravu i servis havarovaných nákladních automobilů, návěsů a přívěsů. Provádíme rovnání rámů u vozů všech značek. Najdete nás v Ostravě-Přívoze. Poskytujeme kompletní služby v oblasti oprav, údržby a servisu nákladních vozidel a autobusů. Servis, údržba, opravy: - opravy havarovaných nákladních vozidel - údržba, servis nákladních automobilů - přívěsy, návěsy - rovnání podvozkových rámů – za použití stolice švédské firmy Josam - záruční a pozáruční servis nákladních aut - karosářské a lakýrnické práce - opravy nástaveb (klasické plachtové konstrukce, chladírenské, sklápěcí) - diagnostika systémů ABS/EBS - laserová geometrie - výměny a opravy autoskel. Zajistíme vám odtažení havarovaného vozidla z místa havárie. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků.


Autoklempírna Mladá Boleslav, opravy karosérií všech typů vozů, rovnání, vyvařování

Autoklempírna Mladá Boleslav, opravy karosérií všech typů vozů, rovnání, vyvařování

Máte nabourané auto či jinak poničenou karoserii vozu? Nemusíte si kupovat nové auto či nové díly. Nechte si jej opravit u společnosti AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o., která má dílny v Mnichově Hradišti. Specializujeme se na autoklempířské práce všech typů vozů s profesionálním přístupem. Provádíme demontáž a montáž dílů, rovnání, vyvařování a broušení rámu karoserie, dveří, nárazníků, kapoty, střechy, blatníků, podvozku a jiných částí. Realizujeme také lakování a rozstřikování dílů. Poškozená místa opravíme a dodáme jim původní barvu tak, že nepoznáte rozdíl. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte.


Autoservis, pneuservis, stanice technické kontroly Opava

Autoservis, pneuservis, stanice technické kontroly Opava

Stanice technické kontroly ve Štěpánkovicích nabízí kromě provedení STK i služby autoservisu a pneuservisu: - STK pro osobní, nákladní automobily a motocykly, přívěsy a vozy přestavěné na LPG - kompletní autoopravy osobních vozidel - autokarosářské práce - pneuservis, opravy pneumatik u osobních vozů - měření emisí.


Mercedes-Benz – kvalifikované karosářské a lakýrnické práce

Mercedes-Benz – kvalifikované karosářské a lakýrnické práce

Chcete opravit poškrábaný lak či nabourané auto? Společnost MB rent s.r.o., působící v okolí Brna, zajistí lakýrnické i karosářské práce na osobních, dodávkových, i nákladních automobilech typu Mercedes-Benz. Provádíme kompletní karosářské a lakýrnické práce. Zvládneme opravy drobných vad laku, rozsáhlé poškození i výměnu celé karoserie. Naše autodílna je vybavena moderní technikou, díky které dosahujeme skvělých výsledků. Přijďte se přesvědčit a navštivte nás! Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Pavel Bilík provádí odborně renovace laku vozidel, především veteránů, v regionu Zlínský kraj. Autolakovna je na ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky. Oprava laku provedená u nás, to je zaručeně nejlepší péče pro Váš automobil. Ať už Váš vůz potřebuje nový autolak z jakéhokoliv důvodu, obraťte se na nás s důvěrou - tel.: 605932341. Máme dlouholetou praxi s lakováním vozidel všech typů včetně veteránů i motocyklů. Prováděné práce: - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - oprava karoserie vozidla, klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme laky, autolaky značky DuPont. Jsme schopni namíchat i barvu dle přineseného vzorku laku nebo dle kódu barvy vozidla.


Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Jste vlastníkem vozidla, které by potřebovalo ruku odborníka? Obraťte se na spolehlivý a profesionální autoservis Hampl a spol. servis s.r.o. a máte jistotu, že o Vašeho plechového miláčka bude dobře postaráno. Provádíme kompletní opravy u motocyklů, osobních, dodávkových i nákladních vozidel. Autoopravna: - příprava a zajištění STK i SME - výměna rozvodů motoru a spojek - karosářské, autolakýrnické a autoklempířské práce - čištění filtrů - údržba klimatizace - laserová geometrie - seřízení kol - servis brzdových systémů - opravy výfuků, náprav - výměna filtrů a olejů - montáž zabezpečovacích zařízení - garanční prohlídky. Po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Jsme vybaveni špičkovou technologií, která je potřebná při opravách nejmodernějších vozů!